-
Posts
419 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missy87
-
Amstaff - już traci nadzieję. Ostrów Wlkp - adoptowany
missy87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
ale wolałybysmy o telefon ( jak coś ) na prywatne numery czyli np do Pauliny. Wtedy dopilnujemy, aby Bener został oddany w dobre rece i to dopiero po kastracji :) -
Amstaff - już traci nadzieję. Ostrów Wlkp - adoptowany
missy87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Niestety zostanie w tym kojcu, nie chca go przeniesc bliżej ludzi bo gryzie sie z innymi psami przez kraty to raz, dwa, gryzie i niszczy kraty od nowych kojcy. Bude sam przesunal jednoczesnie taranujac sobie do iej wejscie. Daszek od budy pogryzl i nie ma daszka. Dopiero dzisiaj pracownicy nabili na gore od budy blache zeby deszcz na niego nie lecial. na moje pytanie co opetalo ostatnio Benera uslyszalam: "a skad mamy wiedziec co jest:/ amstaf ". Ja widze tylko jeden powod, stres jaki przezywa w schronisku. Na spacery chodzi z doroslymi osobami, dzieciaki nie dostaja amstafow na spacery. Pracownik mowil, ze on chyba juz mial jakies ogloszenia, bo ktos z fundacji astow robil mu zdjecia...ja nic o tym nie wiem w kazdym razie -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
missy87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
ja tez próbowałam wysłać PW do Ciebie ale cały czas wyskakuje mi jakiś błąd :/ wyslij mi dane do przelewu może na maila: [email][email protected][/email] i 12 zł to jest, tak? -
Amstaff - już traci nadzieję. Ostrów Wlkp - adoptowany
missy87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Bener siedzi w kojcu z tyłu budynku, w zasadzie w odosobnieniu. Obok tylko 2 kojce, w jednym pies na kwarantannie, w drugim Olga ( dobermanka, która mimo, że w schronisku jest długo to do tej pory bardzo boi się ludzi ). Chyba powoli zaczyna dostawac do głowy :/ Nie wiem jak, ale przesuwa swoją budę, gryzie miskę, miskę z woda cały czas przewala...kiedyś tak nie robił :/ Stan skóry się pogorszył, ma zadrapania na główce -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
missy87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']kiedy sie konczy wyroznione allegro? czy missy87 wplacila swoja deklaracje? jesli nie to trzeba sie chyba bedzie przypomniec;[/QUOTE] umówiłam się z kaja555, że kiedy wyróżnienie Mrówki się skończy odezwie się na PW i wtedy wpłacę na kolejne wyróżnienie -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
missy87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
ja moge zaplacic za to wyroznienie, do kogo pieniazki? do Ciebie kaja? -
Eva, Lena - prawie jak siostry - schronisko Ostrów Wlkp.
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Wyglada duzo gorzej anizeli kiedy ja ja widzialam... -
Ksena - piękność po wypadku - JUŻ W NOWYM DOMU!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
koleżanka Joszi już w nowym domku, teraz kolej na Ciebie! -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie bardzo, że Joszi nareszcie znalazła wspaniały domek. Dziekuje Paulinie, że znalazła czas na podróż do Warszawy i Andzike za pomoc w odebraniu suni. Ufff wszystko poszlo zgodnie z planem :) Powodzenia Joszi w nowym domku! -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
szeleczki są pożyczone ze schroniska, ale i tak za duże bo mała pochudła coś :/ trzeba będzie ją podtuczyc -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Już nauczona, że ma nie leżec bezpośrednio na pościeli tylko na kocyku, który położyłam na kołdrze, bo linieje i zostawia pełno kłaczków. Jest mądra, rozumie co się do niej mówi. Joszi ma rozwolnienie niestety, bardzo śmierdzące zresztą :D czuc nawet na dworze :D ale tak jak większośc psów od nas ze schroniska - kiepska dieta. Można zacząc od karmy np. Royal Canin dla psów z problemami żołądkowymi. Myślę, że to szybko się poprawi, kwestia czasu i sposobu żywienia. Zdjęcia: [URL="http://img176.imageshack.us/i/imgp4928.jpg/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8900/imgp4928.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/imgp4932.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3079/imgp4932.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://img37.imageshack.us/i/imgp4938z.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2511/imgp4938z.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img202.imageshack.us/i/imgp4949.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9276/imgp4949.jpg[/IMG][/URL] -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Joszi chyba lubi jeździc autem, ale oczywiście nie na tylnym siedzeniu. W drodze ze schroniska na pkp musiała mnie oczywiście wypchnąc z przedniego siedzenia pasażera. Poza tym cały czas chce na kolana, liże po rękach. Na szelkach na smyczy nie chodzi wcale tak źle jak myślałam. Pierwsze kilka kroków jest niepewne bo się kręci, ale potem jak sie ją zawoła to od razu z gracją tup tup do przodu. No i bardzo szybko się zadomowiła. Wracając ze spaceru czym prędzej biegnie pod drzwi klatki schodowej. Co jeszcze...hmm teraz jem obiad, ona na mojej świeżo zmienionej pościeli się wyleguje, spogląda jak jem, ale nie podejdzie i nie żebrze -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
no to zaraz jadę po Joszi do schroniska i kierunek Poznań :) -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Wizyta wypadła pozytywnie. Teraz zostało tylko albo i aż znalezienie transportu. Biorę ją do Poznania w poniedziałek, a Paulina zawiezie ją pociągiem w czwartek do Warszawy ( wersja ostateczna ). Ale szukamy jeszcze transportu samochodem, dla Joszi to będzie lepsze, gdyż nie przepada być na uwięzi czyt. smycz i bardzo się wierci, kręci, kombinuje a niestety mimo iz ładnie chodzi przy nodze bez niej to w dużym nieznanym mieście sie jej przecież tak nie puści -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
missy87 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Tą sunię trzeba jak najszybciej wyciągnąć ;( Co więcej wiecie o niej dziewczyny? Trzeba jej osobny watek założyć! -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
już podaję EDIT: Właśnie otrzymałam smsa od Pani, która napisała, że jest umówiona z Panią Anią na sobotę. -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Ta Radość to podobno jeszcze Warszawa, 18 km jest od samego centrum. Pani mówi, że mieszka w okolicy lasu -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Kilka minut przed 22 otrzymałam od Pani maila, że zadzwoni do mnie jutro koło południa. Dzisiaj pracowała długo ( pracuje w operze i właśnie przygotowują jakieś przedstawienie ) no i nie chciała tak późno dzwonic. Jutro porozmawiam o wizycie przeadopcyjnej, trzeba będzie znaleźc kogoś zmotoryzowanego z Wawy no i potem zostanie tylko sprawa transportu. Pani chyba się nie rozmyśli...:) Jest naprawdę zainteresowana :) -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Test na koty przeprowadzony i wypadł idealnie! Joszi na koty w ogóle nie zwraca uwagi. Napisałam już do Pani jednocześnie prosząc o kontakt telefoniczny. Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj do mnie przedzwoni :) -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
"[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Witam,dzieki za odpowiedz.Nasze zwierzęta mieszkaja z nami w domu.Koty śpią z nami na przemian.Mlodszy kot Izydor ma kolegę kota \,który pojawia się od czasu do czasu.Oczywiście oba koty sa wychodzące.Mysle,że każdy pies jest domownikiem i o zadnym kojcu nie może być mowy,a Joszi zasluguje na właściwe traktowanie,uważne i serdeczne a co za tym idzie obcowanie ze wszystkimi domownikami w domu.Dołączam zdjecie naszych kotow,przepraszam za rozmiar i pozdrawiam" [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][U][URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc00619hq.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6311/dsc00619hq.jpg[/IMG][/URL][/U] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [COLOR=Black]Całkiem porządną osobą wydaje się byc ta Pani. Także czekamy na test z kotami i będziemy działac dalej :)[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Co do kotów to już rozmawiałam z pracownikami schroniska żeby jutro przeprowadzili dokładniejszy test. Co do transportu...zaczęły mi się egzaminy na 2 kierunku, do wawy nie będę w stanie dowieźć, zapytałam czy Pani mogłaby dojechać chociaż do łodzi, zobaczymy co odpisze.... -
Pani jest nadal zainteresowana Joszi. Pyta czy jest możliwośc pomocy w transporcie do Warszawy
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Mail od Pani: [B][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma][B]" Witam Panią,dziekuje za odpowiedz,nie udało mi się nawiązać z Pania kontaktu na Gadu,wiec próbuje tą droga.Mieszkamy 18km od Warszawy w Radości w małym domku na malej działce w lesie,na trasie do Otwocka z dwoma kotami-15-letnim Barnabą i 4-letnim Izydorem.Jestesmy muzykami .W lipcu[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial Rounded MT Bold][FONT="]odeszla nasza 12-letnia sunia Zuzia.Wszystkie zwierzaki odnalaz[/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]ł[/FONT][/FONT][FONT=Arial Rounded MT Bold][FONT="]y[/FONT][/FONT][FONT=Arial Rounded MT Bold][FONT="] nas:na ulicy ,na parkingu i w lesie.Od [/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]śmierci Zuzi przegladam strony internetowe z ogłoszeniami o zwierzakach.Mielismy duży problem z kotami trwający ok. 2 lat stad moje pytanie o reakcje Joszki na te czworonogi.Czy istniałaby możliwość pomocy w transporcie Joszki do Warszawy?Pozdrawiam-Jola Pałka " [/FONT][/FONT] -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
missy87 replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Dostałam od tej Pani już 4 maile. Odebrałam i odpisałam dopiero teraz, bo 3 godziny temu wróciłam z Alp. Zobaczymy czy Pani jest nadal zainteresowana -
Pieseczek na dworcu w Krzyżu!!! Czy ktos moze pomóc???
missy87 replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
czy jest ktoś z okolic Krzyża??