Jump to content
Dogomania

Martyna&Zara

Members
  • Posts

    446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martyna&Zara

  1. O moim Toffiku powstała nawet anegdota (chyba tak to sie nazywa) jakaś pani przechodząca obok nas spytała sie mojej mamy czy Toffik jest rasowy, a mama odpowiedziała:Tak i to wielo:PP:)
  2. ciudowne psiaki !! [url]http://images27.fotosik.pl/224/7714f379a65f251e.jpg[/url] no rzeczywiście gangster-nr-one :PP
  3. Mój jeden kleszcz(to znaczy nie mój tylko Toffika) to chyba też zaschły, bo wcale sie nie powiększa. A u was gdzie odnaleźliście te uschłe kleszcza, bo m mój jest na klatce piersiowej. W następną sobotę idziemy do veta po jakieś kropelki i od razu sie odrobaczy :PP ale mam problem, bo zgubiłam jego książeczkę zdrowia. jak mam tetaz pójść ??
  4. siedzę sobie i patrzę, a tu kolejny kleszcz!!! na szczęście nie opity :PPP
  5. siedzę sobie i patrzę, a tu kolejny kleszcz!!! na szczęście nie opity :PPP
  6. [B]INU[/B] piękny tekst......
  7. No widzę, że sezon na dobre się zaczął. Wczoraj wyciągnęłam z Toffika kolejnego niestety opitego kleszcza :( Jaki według was jest najlepszy preparat, bo muszę go zakropić, a i ile działają takie preparaty :)
  8. Biedna psiocia. Mam na dzieję, że za TM ją dobrze powitają ;(:( Trzymaj się :(;(
  9. A, żeście się rozgadały o króliczkach :PP, a fot ani widu, ani słychu:P Proszę o foty....., bo będzie źle :PP:)
  10. Dziękuję, za wszystkie rady. ten pierwszy z allegro jest u mnie w zoologu to się zapytam ile kosztuje:)
  11. pierwzse, pierwsze, bo zawsze pęsetą :PP
  12. a czy one nie rozmiażdżą kleszcza, bo tak to jakoś wygląda mi dziwnie :PP:)
  13. Deer, twój kundelek powala oczami :PP> Piękne foty, a ja muszę postudiować kurs robienia zdjęć psom :PP.
  14. [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3246&action=prod[/url] na tej stronie znalazłam, ale jest strasznie drogo. Czy to są normalne ceny?? W jakim jeszcze internetowym zoologu są te pętle i lassa, bo u mnie w zoologu nie ma :(
  15. Toffikowi na szczęście się ta gulka zmniejsz już. Odetchnęłam z ulgą kiedy zobaczyłam, że się zmniejszyła.
  16. Na szczęście widzę że gulka się już zmniejsza.Gdzieś w poprzednim temacie było coś o jakiś pętelkach i lassach do wyciągania kleszczy. Ktoś wie ile mogą one orientacyjnie kosztować ?? bardzo proszę o odpowiedź.
  17. A ile ten sprzęcik kosztuje, bo z tego co piszecie to wydaje mi sie łatwe a z pęsetą to muszę poczekać na tatę(on ma do tego głowę),a kleszcz sie rozwija. Wolałabym wsiąść ten ,,długopis" i sama drania wyciągnąć niż czekać na tatę, który może wrócić za tydzień, a wtedy kleszcza niema, ale sie nażarł porządnie.
  18. Wy mówicie, że wyciągnęliście kleszcza i zostało zgrubienie, a co jeśli kleszcz sam odpadł?
  19. W sobotę, ale o której godzinie ?? Chcę sobie pooglądać.
  20. Mój Toffi zniszczył min. obrożę, smycz, i mnóstwo kwiatków:P
  21. Niedawno zauważyłam za uchem mojego psa kleszcza. Kidy chciałam go wyciągnąć okazało się, że kleszcz odpadł sam. Teraz w miejscu ukąszenia pozostała gulka. obserwuję mojego psa i nic nie wskazuje na babeszjozę. Dlaczego ta gulka powstała i jakie środki zastosować, aby ją zmniejszyć, a następnie wyeliminować. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
  22. Deer ekstra foty, chyba muszę wsiąść u ciebie kurs :PP
  23. No ba taki wyjątkowe no nie:PP
  24. Ciotki nareszcie odnalazłam sposób no wklejanie zdjęć toffika. Oto one [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NDQ4MzU4NzMsNzA1MjQ3&f=P5030081.JPG[/IMG] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NDQ4MzU4NzMsNzA1MjQ3&f=P5030078.JPG[/IMG] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NDQ4MzU4NzMsNzA1MjQ3&f=P5030067.JPG[/IMG] (olewam to :PPP) [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NDQ4MzU4NzMsNzA1MjQ3&f=P4250049.JPG[/IMG] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NDQ4MzU4NzMsNzA1MjQ3&f=P4250045.JPG[/IMG] No to by były te najciekawsze. Potem wkleję inne,a teraz biorę się za dodawanie zdjęć do galerii. link w podpisie
×
×
  • Create New...