-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Napisz Marysiu do moda grzeczną, wyjaśniając czemu, prośbę o podmianę i przeniesienie wątku. Mam nadzieję, że przychyli się ku prośbie.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Tak, Jolcia jest cudna ale na nią też muszę uważać. Ona z kolei potrafiłaby się zabawić na śmierć i to, odpukać, dosłownie. Parę razy już zdarzyło się tak, że z trudem wchodziła po schodach, bo... przegapiliśmy moment oderwania jej od piłki, opony, kamienia, patyka, sznura. A swoją drogą kocham ten jej entuzjazm zagryzania, memlania, toczenia, szarpania tych swoich zabawek. Ma wtedy takie prześliczne, dziecięco głupolkowate, błyskające białkami oczka. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Nom... z Remisiem jest jazda ale zostało zrobione, co możliwe, taką mam przynajmniej nadzieję. :-( Co do Czesi... Tematu, jak to się stało jeszcze nie odpuściliśmy. Niepokoją mnie jej zapędy do skoku na wysokie, ocynkowane, zielone ogrodzenie (prowadzące do zieleniny przed domem). Było skrupulatnie obejrzane (ni jednego śladu). Gdyby to było "to" musiałby być jakiś ślad i... strach (ale może ten świrek nie zna takiego strachu). Tak czy owak Czesia już może zapomnieć o urzędowaniu bez nadzoru. :shake: Aaa, na razie (= chwilówka) to ogrodzenie zostało obwieszone balonami (ale to pomysł do pipla, bo schodzi z nich powietrze). W niedalekiej perspektywie usiądą tam ze dwa dziady (= jakieś obrzydliwe kukły, byle coś na nich łopotało, włosy, kapota, a może uda się zmontować coś do pociągania i ruszania nimi). Boshhh, sama nie wierzę w to, co piszę :roll:, będę psa straszyć ale w tym nadzieja. Czesia się takich dziwności boi (skoro atakują ją trawki, poduszki, firanka itp.). Ulitowałam się nad Cacem i Jolą, bo chłodne wieczory, a one śpią same więc odpaliliśmy grzejnik i dodałam im wełniany koc, by się mogły w nim zaszyć. Nie zaszyły się te monstra za to z kocem rozprawiły. Seee sobotnio posprzątam strzępy, już dobroć bokami wychodzi. Fajny był ten koc, qrde. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']No musi być gdzieś ten dom dla Bingo, przecież nie wszyscy mają już psiaki...[/QUOTE] Oczywiście, że nie wszyscy ale niektórzy z tych, co nie mają, nigdy z kolei mieć nie powinni i tak nam się niestety krąg zawęża. :-( Eh... no nic, tak czy owak dzisiejszy widok był smutny. Oj, Binguś, Binguś... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ale cudo na zdjęciach:loveu:[/QUOTE] Jutro też trochę Wam popiszę ale... o ile cudo wobec ludzi, cudo z wyglądu to wobec psów, dodam, że i suczek, klęska. Dziś miałam okazję poobserwować jego "występy". Smutne to cholercia, bo właśnie to, co odstawia, odbiera mu szansę na dobry dom. Bądź tu mądry człowieku i znajdź mu taki bez zwierzaków. :-( -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Uff... jesteśmy w domu, się rozpiszę juterkiem, padam ale pewno będę musiała poczuwać jeszcze. Z Zorankiem klapa, przynajmniej na dziś, jeśli chodzi o kojec. Nie chciałam, by zarżnął sąsiadów jodłowaniem. Ta noc trafiła się więc Zorankowi w łóżku z mężem. Nie było, przynajmniej na ten moment, na gorąco, innego wyjścia. Będę czyniła próby przyzwyczajenia go (na jutro mam w planie jego randkę z kojcową Klarką), bo jeden spoko Zoran i 3 inne, psiożerne chłopaki w domu to tykająca bomba zegarowa. W planie był kojec i będę starała się do niego dążyć. Daj Boże, niech to wypali. Jasne, że wolałabym go w domu, w łóżku ale pewnych rzeczy nie przeskoczę. :-( Dziś kupiłam do spółki z Niunią obu psiakom karmę z aukcji jak poniżej: [URL="http://allegro.pl/arion-friends-for-ever-lamb-rice-multi-vital-2x15-i1787683279.html"]http://allegro.pl/arion-friends-for-...787683279.html[/URL] Koszt karmy 149zł (2 worki, po jednym z worków na psiaka), czyli po 74.50zł. Jutro, najpóźniej w pn. dokupię odrobaczacz. Rozliczenie karmy wstawię w post rozliczeniowy z chwilą jej przyjścia (zrobię fotę samej karmy, osobno fotę faktury, o którą przy zakupie poprosiłam). Osobno, dziękuję serdecznie Sylwii za podarunek worka karmy Husse dla Zoranka. :loveu: -
[quote name='sylwiaso']Niuniuś odjechało................do najwspanialszego domku na świecie!!![/QUOTE] Eee tam... :oops: U mnie psia bagażownia... ;-) A na poważnie, co jak, gdzie itd... i która wersja ostatnia rozpiszę się jutro. Dziś się słaniam. Niunia już u mnie, a dokładniej zadekowana parterowo u mamy. No zobaczymy. Miała być przymiarka z górą ale jak weszłyśmy na dół to już została. Jak nie odstawi jakiejś szopki (m.in. z mordowaniem kotów, tfu, tfu) to może jej się uda "zasiedlić mamę". Jeśli nie, uczynię próby ze swoimi podliznami górnymi, jeśli tu z kolei będzie klapa wrócę do pierwotnego planu, czyli kojca dla niej i Zorana (ten przygotowany czeka). Muszę to jakoś zgrać/ ogarnąć. To był ciężki dzionek. Edit: Dziś kupiłam do spółki z Zorankiem obu psiakom karmę z aukcji jak poniżej: [url]http://allegro.pl/arion-friends-for-ever-lamb-rice-multi-vital-2x15-i1787683279.html[/url] Koszt karmy 149zł (2 worki, po jednym z worków na psiaka), czyli po 74.50zł. Jutro, najpóźniej w pn. dokupię odrobaczacz. Rozliczenie karmy wstawię w post rozliczeniowy z chwilą jej przyjścia (zrobię fotę samej karmy, osobno fotę faktury, o którą przy zakupie poprosiłam). Osobno, dziękuję serdecznie Sylwii za podarunek worka karmy Husse dla Niuni. :loveu:
-
[quote name='Marycha35']Izuś jeśli Ania przejmie Fawka wątek to ja tu mogę dowodzić;)[/QUOTE] No to podkręć Anulę. :-)
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwio, potwierdź proszę, że jak rozmawiałyśmy karma ufundowana przez Jadun ma być (zgodnie z Jego wolą), po tym jak zobaczył jeszcze parę Twoich, innych "dziadków" ([B]ILU???[/B]) do podziału właśnie z nimi. Nic nie pokręciłam? Po potwierdzeniu naniosę info w poście rozliczeniowym. Aaa, zrobione dziś fotki, filmik wrzucę juterkiem. :-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Do zobaczenia dziś Zorro! :-) Twoja aukcja allegro odnowiona na 14dni. Może więc tym razem? Czy ja się rozmarzyłam? -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I ostatnie dwa... [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6346/p1120888q.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4562/p1120889.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Uff... i jeszcze... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3674/p1120879s.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7821/p1120882u.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/552/p1120884.jpg[/IMG] Abażurowy Kwiatuszek... [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8060/p1120886e.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4510/p1120887v.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I dalej... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9749/p1120872k.jpg[/IMG] Oczywiście poruszone, bo podlizny w ciągłym ruchu... [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9994/p1120873o.jpg[/IMG] Cacollo, ostatnio na etapie ciągłego skakania na mnie... [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/228/p1120874m.jpg[/IMG] Ostatnio najczęstszy widok - tak spokojnie porusza się Czesia po kontuzji i to bez znaczenia, czy ma do harców towarzyszy. Nie, to świruje sama... [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9185/p1120875.jpg[/IMG] Jolantka i jej jedna z dwóch opon... [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2738/p1120876.jpg[/IMG] Kolejny Zasuwacz - Cac..., ten też nie ustoi w miejscu... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I znowu... [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5692/p1120862k.jpg[/IMG] Jak wyżej... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7381/p1120868g.jpg[/IMG] Przyłapany na poszukiwaniu miejsca do zakopania kółka... [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9866/p1120869p.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5062/p1120870u.jpg[/IMG] Czesia w pędzie... [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3673/p1120871.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I dalej... [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4111/p1120830x.jpg[/IMG] Złodziej pantofli i wszystkiego, czego tknę... Łokuś - Morderca/ Pogromca Psów [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9611/p1120831.jpg[/IMG] Spojrzenie z cyklu - ... i tak coś spryciam... Księżniczka Czesia - Li! [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5373/p1120832c.jpg[/IMG] śpiący Wojownik - Łoki - Nu! [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3757/p1120833y.jpg[/IMG] Jestem smutna, zdejmij mi to! [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1868/p1120856.jpg[/IMG] Korbencja Klara pretendująca do miana [I]Numer 1 w Wyczynianiu[/I] i w tej kategorii rywalka Czesi... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Różne fotki, zrobione ostatnio... [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/24/p1120805d.jpg[/IMG] Firuśka i Remiś - Chorutek [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5691/p1120807.jpg[/IMG] Podlizna - Świrusek - Czesława [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7541/p1120810.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4383/p1120811l.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3058/p1120812q.jpg[/IMG] Nóżka Czesi, obecnie już bez drenu... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fajnie by było, gdyby Binguś utrzymał tę nabytą wagę. Odrobina tłuszczyku z racji pory roku mu nie zaszkodzi. -
Słuchajcie, a może by, chcąc na legalu pomagać Misiowi, bo pomocy wymaga, a sam dom z kolei wymaga pieczy/ "oka", przenieść wątek (za zgodą i przy udziale moda) do zakładki - [B]mają dom ale potrzebują pomocy?[/B] Przydałaby się też obecność prowadzącej lub ktoś, kto zechciałby wejść w tę rolę, czyli zmiana dowódcy wątku.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Cudownota!!! :-)