-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
A dziękuję, dziękuję w imieniu swoim i gadzin... ;-) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8038/p1120989.jpg[/IMG] Dzielny Łoki - Nu... [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3103/p1120992x.jpg[/IMG] Cacollo - Zbójollo... [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5659/p1120993.jpg[/IMG] Jolantka... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8676/p1130015g.jpg[/IMG] Fuksiolek... [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3007/p1130018.jpg[/IMG] Grasowanko... trójeczka: Czesia, Zoran, Klara w tle. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Jestem i ja... Hm... smutne to... znam wyniki Faksia, wsio ok (morfo. i biochem.), tylko to serduszko odstawia polkę. :-( Sam Faksio nic sobie nie robi z tego i dziś dał czadu bieganiowo - szczekowego (niestety, co gorsza, inspirował sam siebie do tego, ujadał na niewidzialnego wroga i ganiał, Pan Bóg jeden raczy wiedzieć kogo.) Kochana psina. -
Sprawdzaj, sprawdzaj... choć i ja nie wiem, jak to u mnie będzie. :-( :roll: Na pt., nie dało się inaczej, mam u swojej Królewny Mani ciachanie guzów na sutkach, potem zacznie się jazda z noszeniem po schodach, wyprowadzaniem, fochami, próbą ucieczki przeplatanej z chęcią ugryzienia nas i znów będzie rzut nietykalności, czyli do obsługi cwaniara dopuści tylko mnie. Faworro!!! 3maj się chłopie daleko od kości!!! :roll: Nie kombinuj, błagam, bo utknie i będzie cyrk. :shake:
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Info smsem od Sylwii (zaraz zaktualizuję post rozliczeniowy) - są wpłaty od Rodzice Maciusia i Zachary. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Uaktualniłam post rozliczeniowy - 2778 o koszt hotelikowania. Sylwio, wpisałam tam 240zł, jeśli kwota jest inna, zwiększyła się, skoryguj mnie. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Sylwia, ja tu o poważnych rzeczach..., a Ty... jak mnie kolejnym razem nie ostrzeżesz przed takim wpisem... :evil_lol: Poranne zakrztuszenie kawą nie jest dobre. :shake: ;) Nom... to dziś trochę roboty główką przy kompie i grabienie podwóreczka. Zwierza już wariują. Lekko nie będzie przez parę dni, mąż na wyjeździe więc muszę sobie wrzucić [I]turbo ogarnianie[/I]. :lol: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Nie mam siły się rozpisać. Psych. siły więc konkrety. Przyglądałam się ostatnio 14/15 letniemu Faksowi. Drepcze, podbiega, potem idzie wolno, staje, jakby się zawieszał, innym razem jakby nigdy nic pędzi oszczekać pozostałe psiaki. I znów takie sobie dziadkowe kołowanie. Badania przekrojowe powtórzyłam, jutro powinnam mieć wyniki. Dziś był jeszcze jego osłuch. Nie podobało się doktorowi serduszko. W te pędy lecznica - EKG dwa razy (drugi raz po atropinie) i RTG serca (i co z tego, że wyszło OK). Wynik - blok przedsionkowo - komorowy III st. Nie mam wątpliwości, doktor się nie pomylił, wynik książkowy i to dosłownie, miałam możność porównać: wynik Faksika i pokazowy zapis z książki. No to jesteśmy załatwieni, bo na dobrą sprawę na to nie ma leków, to co jest, przy tym kalibrze problemu, pełni raczej funkcję uspokajacza sumienia. Tropem rozrusznika nie pójdę. Info od ludzkiego lekarza, którego tato nie mógł... umrzeć przez rozrusznik (a bardzo chciał i bardzo się męczył), bo ten wciąż dawał "kopa"... tego przekazu nie da się zapomnieć, nad tym obliczem rozrusznika mało kto się zastanawia (ja już tak), a i... pacjenci nie są uświadamiani, że... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso'](...) doszła wpłata bazarek Freya od -gos- 15zł bardzo Dziękujemy!![/QUOTE] Zanotowane. -
Elu, te linki nie wchodzą.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Musi mu przypaść, musi. :-) -
Przyłączam się do podziękowań.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super, dopisuję kwotę do rozliczenia. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj'](...) Pakus ma infekcje ale dostal wczoraj 2 zastrzyki, jutro znowu i ostatni w poniedzislek, zawsze coc...[/QUOTE] Współczuję... 3mam kciuki, by zdrowiał. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że gruczołkami jest OK. Już wrzucam info w rozliczenie. -
OK więc czekamy.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Wiesz, w weekend, na kolanach przeszłam całą chałupę, krok po kroku. Mycie, szorowanie... jeden błysk. Taka byłam szczęśliwa, taka dumna, choć zmęczona. Zrobiłam kawał dobrej roboty i zajęłam czymś łepetynę o rękach nie wspominając. Już na poziomie wtorku sytuacja wracała do poziomu wyjścia, dziś można zapłakać rzewnymi łzami. Ja nie mam mieszkania, ja mieszkam na poligonie. :shake: Odstrzelę potffforrry i pochowam w Alei Wielokrotnie Zasłużonych Przegięciowo. :evil_lol: Czasami nie wiem, czy się śmiać, czy wyć do księżyca i pomstować na stwórcę, że mi rozum odebrał, kiedy się otaczałam podłą szarańczą. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marycha35'](...) A łapka Mani spoczko się goi?[/QUOTE] Ty mi nie próbuj wykrakać łapki Mani. :evil_lol: Czesławy Koja Kochana, Czesławy. :evil_lol: Tak, praktycznie wygojona, weszliśmy w ostatni tydzień 3ciego z rzędu abażura. I jeśli Czesia nie spuści z tonu to osobiście ją ukatrupię (mam do obicia metalowymi kątownikami, bo sensu nie widzę w tapicerze, dwa tapczany). Straciły narożniki i flaki z nich wypadają. :angryy: