-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
ROKI (Kumpel)- ONek po potrąceniu - kolega Dredowej suni - OSTROWIEC
majqa replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Rokuniu, fochom mówimy - NIEEE!!! Ciesz się każdym podarkiem, nawet obróżką. :-) To jeszcze nie koniec świata. ;-) -
Według mnie to jest tak: AtaK - deklaracje stałe i wielka niewiadoma z bazarków Marycha35 - wsio inne, jednorazówki i np. bazarki inne niż AtyK W moim odczuciu, prostując to wszystko jedna osoba winna trzymać całą kasę i regulować płatności, przy czym zdecydowanie spokojna bym była, gdyby tą osobą nie była AtaK.
-
[quote name='Agucha']Aha, tak więc 50zł miala ata z deklaracji, Ty "dopłaciłaś" jej 40zł, żeby zapłaciła za jednym razem całość? :lol:[/QUOTE] Agucha, luz..., ja już doszłam do tego, że tłuk jezzzdem niemożebny :eviltong:..., bo żeby tak oczywistych wpisów nie pojąć... no jedno, co do mnie przemówiło to koszt wymordowania robali. :roll: Aaaa... mam już odpowiedź na zadane pytanie i... z Szami krótka piłka, oryginał leci do mnie. Na pewno nie zginie. :lol: Dziękuję Szami. :loveu:
-
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Hihihi... prawda...? Ja się Wam wcale nie dziwię. No fota cymes, inna sprawa, że sunieczka jest mega fotogeniczna. :-) Aż trudno wybrać, aż trudno orzec, że jakaś jest mniej udana. :-) -
... bo tu się, cholera, nie da nie zakręcić.
-
[quote name='Szami']Melduję ,że dzisiaj dotarł przelew za badanie krwi i szczepienia Miśka , jutro prześlę skan rachunku tak jak prosiłyście , nie wiem tylko komu przesłać oryginał .[/QUOTE] Czy u Aty jest wszystko, czyli książeczka i jakieś jeszcze dokumenty, czy tylko książeczka? Chodzi mi o to, czy Ata ma jakieś oryginały rachunków? Jeśli tak, to lepiej żeby tego nie rozpirzać po różnych ludziach, czyli do Aty, a jeśli nie, ja mogę przyjąć ten oryginał.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']I Bisiu pozdrawia wszystkie cioteczki:buzi::bye::buzi:czekamy na Jacka!!![/QUOTE] I znów Bingo będzie świrował. Miła perspektywa. :-) -
[quote name='Marycha35'](...) W kupce siła, czyż nie?;)[/QUOTE] Ano jasne!!! :-)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
majqa replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Oj, to na pewno. :-) Psiaki muszą mieć prawo do małpiego rozumu. ;-) To im robi naprawdę dobrze. :-) -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście uffff. :-) -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Oj... no faktycznie niefart i rozumiem, że to jedyny godny rozważenia wet we w miarę bliskim polu rażenia? Inna sprawa, że no.. tak patrząc na chłodno, pewno w interesie pana serwisanta się jest pojawić, a w interesie gabinetu tego pilnować więc... jest nadzieja i parę jeszcze dni zapasu. -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Edytowałam powyższy post :)[/QUOTE] Ja swój też, błahahahaha... wstawione. :-) -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
No musisz, po prostu musisz szczuć tą ślicznotą, co??? :eviltong: :eviltong: :eviltong: Nie mogłam się powstrzymać i wstawiłam to na fb. :-) -
ROKI (Kumpel)- ONek po potrąceniu - kolega Dredowej suni - OSTROWIEC
majqa replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']Ja jestem cały czas, ale tyle złego się teraz na dogo dzieje, że nawet nie mam siły pisać :([/QUOTE] Odpocznij, zbierz siły, poczuwam u Rokusia... :-) -
Aha... OK, już PW poszło, a ja zapuszczam wici dalej.
-
[quote name='Agucha']Wielkie dzięki :Rose: Dziś znajoma mnie zapytała, bo planuje ciachać swoją sunię ale ja pierwsze słyszę.[/QUOTE] A na kiedy planuje? Jak się czegoś dowiem jeszcze zapodam Ci na PW. Spróbuję pozbierać info.
-
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
I ten koniec niech się odsuwa jak najdalej. ;-) -
[quote name='emilia2280'](...) stád mój podziw ze to sié jeszcze jako tako trzyma kupy i wiem dobrze ze to zasluga Majqi. Ja powiem wprost- wchodze tu tylko ze wzglédu na Niá, to samo Elik i pewnie kilka innych. (...).[/QUOTE] Eeej... no... Emi... :-( :oops: :-( Ja chyba nie takiego wsparcia potrzebuję (mam na myśli zwłaszcza to, co zacytowałam). Qrczę i tak to, co napisałam nijak nie przystaje do tego, co bym chciała napisać ale wiem, że wiesz, co to. Czujesz to jak mało kto. Dziś mam lekko łzawy dzień no to teraz się już rozlało. No nic.. dziękuję Kochana :loveu:... dziękuję za... kluchę w gardle... :roll:
-
[quote name='Agucha'](...) Czy słyszał ktoś może o sterylce robionej laparoskopowo?[/QUOTE] No qrczę... gdzieś mi się rzuciły dyskusje na... hm... dogo na pewno też, nie mam pewności tylko, czy w dziale weterynaria. Rzuciły też podobne na innych portalach. Co z nich zapamiętałam? Że zdania były podzielone, odczucia ludzi mieszane. Ja nigdy z tego sposobu nie korzystałam. Mam nadzieję, że inni się odezwą i coś do rzeczy podpowiedzą, poradzą. O... coś mam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199541-Laparoskopia[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179133-Sterylizacja-laparoskopowa[/url]
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jadun'](...) Przepraszam że się nie rozpisuje ale mam dużo pracy. (...)[/QUOTE] Wiemy, rozumiemy i również pozdrawiamy Jacku. :-) Binguś, w górę!!! :-) -
ROKI (Kumpel)- ONek po potrąceniu - kolega Dredowej suni - OSTROWIEC
majqa replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Oj, no wprost tłumy się do Ciebie dziś zleciały Rokusiu... No nic, może ja te prawdziwe zapoczątkuję. :-) Do końca dzionka jeszcze trochę czasu zostało, zatem czekamy na inne ciotki, a niechby i... ;-) wujków. :-) -
[quote name='elik']Czytam wątek Misia i po cichu mu kibicuję. Teraz główkuję, jak tu pomóc z ogarnięciem jego finansów. Nie da się ukryć, że to ważna sprawa. Chciałabym pomóc, ale brak mi pomysłu.[/QUOTE] Marysiu, biorąc pod uwagę to, co napisała Ela, a co, na ile Ją znam, napisała pewno nie bez przyczyny... Czy Ty potrzebujesz jakiejś pomocy w takim podziałaniu, by te Misiowe rozliczenia były przejrzystsze niż są i nie budziły niczyich wątpliwości? Zerknęłam na Eli rozliczenia (A co, nie mogę sobie Eli popodglądać? ;-)) i tam jest to zrobione nieco inaczej niż tutaj. Może rzeczywiście prościej, jaśniej, a jednocześnie precyzyjniej? Może zechcesz skorzystać z jakichś podpowiedzi Eli? Jak się czujesz Maryś w ogarnięciu tego tematu? Pisz śmiało, proszę, jak się widzisz w tym skądinąd niełatwym skarbnikowaniu. Po to tu jesteśmy, żeby coś pozytywnego uradzić. :lol: Dziękuję Elu, że się odezwałaś, że nie dałaś nam dyla z wątku. :lol:
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
majqa replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK'](...) Książeczka pójdzie w poniedziałek (...)[/QUOTE] [quote name='Zoli36']Atak, wysłałaś książeczkę???????? Pisałam na pw, ale nie odpowiadasz.:shake:[/QUOTE] Liczyć należy, czego nie wolno mylić z pewnością, że według powyższego pewno wysłała. -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']To wpłaty luźne, poza cegiełkowe, bo te żyją swoim życiem i będę wysyłać podziękowania każdemu.[/QUOTE] Jasne, tak to wrzucam, jak Ty tutaj. Z cegiełek, po ich zakończeniu i otrzymaniu wszystkich wpłat, oby takie się pojawiły, sens będzie miało podanie ogólnej sumy z nich zebranej (tuż pod linkiem, na wydarzeniu). -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
majqa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Już lecę. :-)