Dzwonila do mnie Doroticus, zajmie sie prowadzeniem malucha:multi:, ma problemy z logowaniem na dogo, ale napewno bedziemy miec wiadomosci o losach malucha. No i w miare mozliwosci mysle, ze wszyscy bedziemy ja wspireac. Dzieki dziewczyny za zamieszczanie i przesylanie potrzebnych wiadomosci:loveu: