Jestem, wygrzewalam sie w Turcji:cool3:, telefon mi tam nie dzialal, nie wiem czy dlatego , ze na karte? Drugi zablokowalam sobie elegancko i na amen, musze wrocic do domu zeby pukiem go znow przywrocic do zycia:cool1:. Jestem przejazdem padam na dziob, jutro jak juz dotre do domu przejrze watek, bo widze, ze sie dzieje