Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Antoś ma kolegę w boksie obok, przerażony okrutnie wielkopies [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602083_3783793732987_489471575_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/377631_3783547686836_1388518873_n.jpg[/IMG]
  2. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/578982_442727009097248_637011311_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/59615_442730489096900_186693503_n.jpg[/IMG]
  3. Wątek Maksia. Jeśli już jest to usunę. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239542-Psiak-z-meliny-koszmar-nic-lepiej-nie-będzie-jak-nie-pomożecie?p=20391374#post20391374[/URL]
  4. Maksiu, mały psiaczek zabrany interwencyjnie z meliny. Co tam przeżył, kiedy ludzie pili? Chyba koszmar bo malutki biega w kółko, jest wystraszony, traci wzrok. To młody psiaczek, a już tyle przeszedł. Teraz jest w boksach ogólnych czyli dalej nie wie że ręka człowieka może dawać przyjemność a nie tylko zadawać ból. Czy pomożemy mu? [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555301_480393411997274_123286306_n.jpg[/IMG]
  5. I ja się melduję. Sliczna psinka.
  6. Antoś został przywieziony z Olkusza. Cud że przeżył.
  7. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/c158.0.403.403/p403x403/295471_480392168664065_789473252_n.jpg[/IMG]
  8. Tak, bo tu dom najważniejszy. Ciepło i ludzie.
  9. Dulska jak dziękować?:loveu: Wszystko za mało. Ustaliłam tak: W tym tygodniu przebadamy Nalę i jeśli nie bedzie bardzo zaraźliwa to mamy BDT w Jastrzębiu. Musimy tylko wspomóc Panią z wetem. Uff, siedzi mi to psiątko w sercu.
  10. Tym razem poproszę o pomoc dla Antosia mixa, który przyjechał do nas z daleka. Jest cudownym, łagodnym psem. Jakoś nikt go nie chce. Oto Antoś [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/313869_480405338662748_1346249245_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239476-Mix-bernardyna-pomocy-jakoś-nie-ma-szczęścia[/URL] Jest i drugi identyczny. Nawet myślałam że jest jeden. A dziś mi się w oczach podwoiło. Ten drugi mega przerażony.
  11. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/734121_480398465330102_891011367_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486159_469351673101448_2126573767_n.jpg[/IMG]
  12. Antoś ,przywieziony z daleka z rozerwanym nosem, z raną w boku. Nos sie wygoił, rana zoperowana. Chłopak zdrowy, oaza spokoju. Co z tego, skoro go nikt nie chce. Kopiuję z FB Antoś to mix bernardyna. Taki wielki pies o wielkim sercu. Grzecznie siedzi i czeka na kogoś, kto go pokocha. Nie szczeka, nie skacze, po prostu patrzy wielkimi oczkami i czeka. Wspaniały bylby z niego przyjaciel, który odda serce swojemu panu i będzie go bronił do końca. Antoś jest bardzo łagodny, nie ciągnie na smyczy, skory do zabawy, takie duże dziecko [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/313869_480405338662748_1346249245_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/387573_480405321996083_1000170516_n.jpg[/IMG]
  13. Że tak powiem "świnie" ludzie.
  14. W boksie dochodzi do siebie, jak inne. Nie ma zmiłuj. I nawet nie chorują biedaki. Czasem tego nie rozumiem. Jutro zobaczę co i jak.
  15. Też przyszłam. Poczytam co i jak.
  16. Melduję się.:lol:
  17. Dzięki wielkie. Szkoda maluszka w schronisku.
  18. Tak, wszystko się przyda. A fanty są, tylko bazarku nie ma.
  19. Ciekawe historie. Dziś fajny dzionek, tyle dobrych rzeczy się podziało.:lol:
  20. Tak, masz rację. Tylko jakieś ubranko nieprzemakalne, bo potem jest zimny kompres. Nie wiem czy mają kubraki. Pewnie nie.
  21. Na razie wstrzymamy się z ogłoszeniami. Będzie adopcja.Dziekuję Saruniu-Niuniu.
  22. Zmieńcie może tytuł.
  23. Ja nie rozumiem, tak nam zależy na nim, a tu nic.
×
×
  • Create New...