Dziękuję Anula.
Kiedyś miał taki tekst
Adoptowany 6 lat temu ze schroniska , teraz wrócił :( Opiekunowie go oddali, bo....???
Dla tego cudownego,dostojnego psa to dramat!!!!!! nie wie co to buda.....bardzo,bardzo tęskni...
Hrabal to dojrzały psiak w bardzo dobrej kondycji,wielkości do kolan.Zupełnie niekłopotliwy, oaza spokoju pies garnący się do człowieka.Toleruje inne psy.Hrabal to mądre nad podziw psisko. Nie zasłużył sobie na schron,pomóżmy mu jeszcze raz uwierzyć.
Możesz coś tam dołożyć. I myślę że głównie na dolnośląski. Kontakt do michelle04.