Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Biedny, poznał co dobre.
  2. Przepraszam Hrabciu że tu ale już nie mam pomysłu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239809-Krzyk-rozpaczy-Bronka-tak-sobie-obojętnie-skażemy-ją-na-śmierć[/URL] Dziękuję za ogłoszenia.
  3. Witam Cię wierna fanko zołzy.:lol:
  4. Shant, Twoje cudeńko też ma dom. Bardzo się ciesze. Już widziałam zdjęcia w gustownym faruszku posterylkowym. Co prawda to nie płaszczyk ale zawsze. Ha ha Przy okazji usłyszałam pewną historię. Nie wiem czy dotyczy Tosi. Otóż opiekunka Tosi była w szpitalu i tam spotkała pacjentkę z Jastrzębia. Owa pani opowiedziała historię yorczki kupioną przez męża dla bardzo chorej pani. Yorczka leżała ciągle przy swojej pani, która bardzo ją kochała. Ale pani umarła, a pan z pielęgnacją yorczki sobie nie radził. I pewnego razu pan wrócił ze spaceru bez yorczki. Czy to była Tosia?. Tego nigdy się nie dowiemy. A teraz Tosia ma cudowny dom i to jest ważne.
  5. O ile wiem to nie.Zresztą pewnie izek sama napisze.
  6. Dziękuję Lobaria. Pan jest chętny do jechania, tylko boi się jechać sam z psem. Potrzebna tylko osoba towarzysząca.
  7. A zołza nie daje mu w kość?
  8. Szafra zmień tytuł że wrócił z DT po 1 dniu.:angryy:
  9. Juz jestem. Jest transport, są pieniądze, tylko nie ma kto jechać z psiakiem. Ja jestem chora, mam problem z ruszeniem się z domu. Rozmawiałam z panią. Czeka na Maksia. Nie wiem co będzie. Może jak się zbiorę na nogi to pojadę sama. Dulska, dziękuję za Maksia. Nie wiem czy ktoś pamiętał o zdjęciach, ja nie mogłam być w schronisku.
  10. Nie wiem czyj był Pay. Nie potrafie zrozumiec tej ogromnej obojętności na los tej suni.:-(
  11. Muszę jakieś ogłoszenia. Może na bazarku zamówię , jeśli takowy jest.
  12. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/543528_421880804553397_674508457_n.jpg?oh=2c1746455222d4ee1d464f3bdc288638&oe=511F29EF&__gda__=1361027422_c8559feb2ff70eb8fc811810e6e1e63e[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/163379_421880914553386_1844014551_n.jpg?oh=970c9aac127a674b9ded05d50f9d88dc&oe=511ED8B4&__gda__=1360995157_c7d79e9d13a9fc554ff88a97efea48c9[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/13129_421880597886751_2048552150_n.jpg?oh=3768022aa334af3c8809e67a1bf52f99&oe=511F60AF&__gda__=1360986206_5df0ab1f85f7c053268942962e4ea798[/IMG]
  13. Link [URL]https://www.facebook.com/events/450700558334387/?context=create[/URL]
  14. Przed chwilą rozmawiałam z pania. Wybrała Maksia. To teraz szukam transportu i na transport.
  15. Dziekuje. Ja niestety takich talentów nie posiadam. Jeszcze wybierzcie który tekst najlepszy, telefon do michelle04 i niech się reklamuje chłopak.
  16. Lobaria , kontakt mam w podpisie 507176898
  17. Zagadka stulecia.Wtedy to tam mordownia była i wpuszczali mnie z łaski.Nikt dokumentów nie pilnował. Bywało że sunia miała książeczkę psa i na odwrót. Co było pod ręką.
  18. A on taki ciekawski. Jak zagląda przez okno na węgiel. Ciekawy co tam robimy.
  19. Alinko, dzieki piękne ale jak nie będzie DT to nie wiem czy będzie operacja. Znowu ją kroić? W schronisku nie wyzdrowieje.
  20. Shanti i poproś o BDT. Jakoś wytłumacz o co chodzi.
  21. Dziękuję Anula. Kiedyś miał taki tekst Adoptowany 6 lat temu ze schroniska , teraz wrócił :( Opiekunowie go oddali, bo....??? Dla tego cudownego,dostojnego psa to dramat!!!!!! nie wie co to buda.....bardzo,bardzo tęskni... Hrabal to dojrzały psiak w bardzo dobrej kondycji,wielkości do kolan.Zupełnie niekłopotliwy, oaza spokoju pies garnący się do człowieka.Toleruje inne psy.Hrabal to mądre nad podziw psisko. Nie zasłużył sobie na schron,pomóżmy mu jeszcze raz uwierzyć. Możesz coś tam dołożyć. I myślę że głównie na dolnośląski. Kontakt do michelle04.
×
×
  • Create New...