-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
[quote name='Luzia']Nie no ja wiem o co jej chodziło :diabloti: No co Ty ja dobra chyba mnie z kimś pomyliłaś ;) Ja się nad psami umiem tylko znęcać :lol:[/QUOTE] no tak, łatwo sie domyślic :eviltong: no fakt, Szampon pojechał to teraz któraś z tych bid będzie musiała wejść w rolę sznurówki, do pary z Pamirem..biedne :shake:
-
[quote name='Luzia']A można pod namiot :lol:[/QUOTE] szczerze mówiąc nie wiem xd na stronie jest kontakt, zadzwonisz sama czy sie zapytac ja mam ? ;) Jolka pogrubiłąm Cie :) jej, ale Masza ma futro, całkiem inaczej wygląda niz w lecie ;)
-
(JUŻ NIE)Schroniskowa Sława MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
Avaloth replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
To było bodajże jak byłam drugi raz w schronisku, czyli listopad (chyba..). Może to dlatego że były wtedy też tam Karusiap i Agamika, może je Sława zna ? -
[quote name='Bewarka']Oo nie za fajnie, może ta kobita tak powiedziała, bo chciała, żebyśmy się szybciej decydowali? ^^ teraz pytanie dla kogo nie wystarczy miejsca...:lol: Ale nie łamać się, w zeszłym roku na zlot ostatecznie zdecydowałam się przed wakacjami. Naprawiłam materac a potem i tak ktoś nie pomyślał, że on jest mój prywatny i spałam na dostawce :)[/QUOTE] znając życie jeszcze kilka osób zdąży do zlotu zrezygnowac ^^ właśnie trochę irtyuje mnie fakt że mało kto się tym interesuje i nie daje znaku życia odkąd się zapisał na listę. i skąd ja mam wiedziec co z nimi zrobic ? xd Btw, masz wgląd do konta przez internet ? bo z tego co wiem ze dwie osoby juz przesłały zaliczkę ;) [QUOTE]Zazdroszczę Wam ;-)[/QUOTE] to ma znaczyć że chciałabyś jechać ? na listę rezerwowych mogę Cie wciepac na razie :)
-
[quote name='wiska']bedziesz w katowicach? :)[/QUOTE] też jestem ciekawa :) przy okazji, ktoś wie o której będą corgi ? albo ma jakaś ogólną rozpiskę kiedy która rasa ?
-
[quote name='Kibaa']On mi się tak mega podoba, że brakuje mi słow. Tak bym się tylko w niego wtuliła :* A zdjęcia są cudowne i takie 'przytulne'. aww[/QUOTE] zapraszam w takim razie :D dzięki ;) [quote name='Kashdog']Ile tu zdjęć! Nie wierzę w to co widzę :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_-L5dQDpaw1I/TXKl_z77ItI/AAAAAAAALsQ/ZcvGJDlMOgU/s720/086.JPG[/URL] Uwielbiam go![/QUOTE] nie przyzwyczajaj się, to wyjątkowo :diabloti: a ja nie:evil_lol::evil_lol: [quote name='NightQueen']już możesz sobie dodać tu zdjęcia swoich córek :evil_lol: jakbyś chciała :p nie musisz ukrywać ich tożsamości :eviltong:[/QUOTE] dziękuję:evil_lol::loveu: jutro chyba coś wrzucę [quote name='Luzia']No w sumie to nie wiem :???: Widać po jego minie jak leczniczo działają :diabloti: A co? :razz: Że żyjecie to widać :evil_lol: A czy ładnie to nie istotne, mi tam wystarcza opinia potwora co to się nad psami lubi tylko znęcać :evilbat: Mmmmm maturka w tym roku :evil_lol:[/QUOTE] no właśnie, więc problemu ni ma:evil_lol: stara umywalka:diabloti: ale u Was to rodzinne to w jakimś stopniu jesteś usprawiedliwiona, geny i te sprawy :D:D bardzo śmieszne :placz: Zostałam ochrzczona przez koleżankę Hitlerem i posądzona o szerzenie nazistowskich(czyli za sterylizacją) poglądów. Bo chcę ciachnąc psa xdd Jutro rozmawiam z tatą apropo przekonania mamy i wizyty u naszej wet w tej kwestii. I raczej nastawiam się na zabieg, chociaż miałam wątpliwości.
-
(JUŻ NIE)Schroniskowa Sława MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
Avaloth replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
jestem i ja ;) co prawda Sławę wyprowadzałam tylko raz, podczas jednych z moich pierwszych wizyt w schronisku, ale mogę potwierdzić że jest kochana :) Nie wiem jakim cudem, ale w ogóle wtedy nie było po niej widać strachu, a byłam dla niej obca.. nie przytulała się co prawda, ale szalała na smyczy. -
połowę widziałam na photoblogu, ale i tak uważam że są cudowne :) za to Ciebie dawno na dogo nie było, wielki powrót ? :D
-
[QUOTE]Ale najgorsze jest to że będzie musiała biedna przebywać ze mną pod jednym dachem... :evilbat:[/QUOTE] myślę że właśnie to Figowa miała na myśli :diabloti::diabloti: weszłam na watek tej onki, sprzedawanie domu z psem gratis by mi do głowy nie przyszło.. dobrze że są tacy dobrze ludzie jak Ty(:loveu::diabloti:) i młoda nie pójdzie na łańcuch
-
Akcja Plenerowa / 29-30 maja KRAKÓW KS Borek
Avaloth replied to salamandrina's topic in Już w nowym domu
ja na razie nie jestem w stanie stwierdzić czy wtedy będę w Krakowie, ale jeśli tak to też się chętnie przyłączę :) w razie czego: [email][email protected][/email] -
[quote name='Ppx']no to szkoda, że są problemy z podbiciem frekwencji :< Ja jak wyślę zaliczkę to wtedy możecie mnie dać, jako potwierdzony. xd Tylko, że w następnym tygodniu puszczę, ok? ;)[/QUOTE] mogę Cię potwierdzic już, jeśli jesteś pewna :)
-
Tak jak mówi Anula, na razie koniec z zapisami nowych osób niestety. Mamy zarezerwowane 3 domki, czyli 18osób, zakładając że każdy domek może wziąć jedną osobę na materac wychodzi 21 miejsc. Jeśli na 100% się zdeklarują wszyscy którzy są na liście, że chcą jechać to mogę jeszcze próbować dzwonić o kolejny domek, ale nie ma zbyt dużych szans żeby znalazł sie jeszcze wolny, a z każdym dniuem szanse są mniejsze. Przykro mi, ale to nie zależy ode mnie. Resztę proszę o wysyłanie zaliczek i potwierdzania obecności.
-
właśnie miałam pytać apropo tego zdjęcia: [url]http://img801.imageshack.us/img801/4669/dsc0275ko.jpg[/url] jak nakłoniłaś Blair do siedzenia w miejscu, ale już wiem, przycięłaś jej ogon bransoletką :diabloti::diabloti: [url]http://img850.imageshack.us/img850/6843/dsc0287.jpg[/url] nietoperz:loveu: ona wcale nie ma wszystkiego w nosie, ona ma po prostu tyyle ciekawych rzeczy do robienia że musi się śpieszyć :evil_lol: Figa jest w porównaniu do tych dwóch taka bardziej miziasta, i też spokojniejsza, bardziej z boku :) ale ja i tak najbardziej lubię nietoperza:loveu: acz wszystkie trzy są cuudowne. i jak po maturze zbankrutuję przez myszy bądź inne takie to będzie Twoja wina.
-
[quote name='Rouz']Prosiłam o pomoc ,ale nigdzie nie pisałam ,że akurat tutaj musi znaleźć dom...?oczywiście jestem wdzięczna za pomoc i bardzo dziękuje,domyślam się ile pracy włożyła w to Paoiii. Dom sunia znalazła to chyba jest ważne ,że nie błąka się po ulicy i błąkać się nie będzie...A że pan stwierdził,że ciągnie na smyczy to tak samo mógł powiedzieć ktoś od Paoiii.Różni ludzie są. Ktoś mi jeszcze wyjechał ,że nie ma umowy adopcyjnej i nie sprawdziłam domu przed wydaniem -może tak może nie więc wypada spytać zanim się osądzi.A przy okazji umowa raczej też nie daje 100% super domu. Więc nie rozumiem najechania na mnie. A w życiu nie słyszałam o wizycie przedadopcyjnej Krakowskiego schroniska -tam idzie każdy ,podpisuje umowe i dowidzenia. Temat do zamknięcia , bo nie chcę się kłócić -Wy wiecie swoje,ja swoje. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.[/QUOTE] Dobrze że sunia nie błąka się po ulicy, ale moim skromnym zdaniem duże znaczenia ma to do jakiego domu pies trafia. Nie każdy potencjalny chętny potrafi stworzyć odpowiedni warunki dla psa, takiego psa. Nie każdy potencjalny chętny w ogóle powinien mieć psa. Dlatego takie rzeczy się sprawdza, dlatego Paoii wzięła kwestię szukania domów na siebie, odbierała telefony i rozmawiała z ludźmi, załatwiała. Jak pisała Greatmadwomen, nawet krakowski schron sprawdza domy dla większości psów z boksów zewnętrznych, osobiście byłam świadkiem sytuacji w której psa nie wydano bo gościu nie chciał się zgodzić na wizytę przedadopcyjną. Umowa w schronisku też jest obowiązkowa, fakt nie daje ona 100% pewności, ale zawsze jest jakąś podstawą do wyciągnięcia później konsekwencji, zawsze nowy właściciel czuje jakiś nacisk. Zresztą jest ona gwarancją sterylizacji, i nie ma mowy potem o tym, o czym tu może być mowa, czyli rozmnażaniu suki. 'Ktoś od Paoii' byłby sprawdzony i była by dużo mniejsza szansa że rozmnoży psa czy wywali go bo ciągnie na smyczy. Btw mogłaś chociaż poinformować Paoii o tym że masz dom i wydajesz sukę. I nie chodzi o to żeby się kłócić, chodzi o to żeby być odpowiedzialnym. A tu chodzi o dobro psa, ludzi na takim forum jak dogomania raczej to interesuje. [B]Kana[/B] też jestem ciekawa.
-
[quote name='paoiii']Dziękuję, mam nadzieję że teraz coś ruszy, bo już w schronisku dwa nowe na kwarantannie... :-([/QUOTE] Gdybyś miała nadmiar do wyprowadzania to ja jestem chętna, tylko mi powiedz który boks etc ;) i to się tyczy nie tylko bullowatych. Teraz będę się starać być w schronisku co tydzień, najwyżej dwa.
-
[quote name=':: FiGa ::']No dobra - paskudne, okropne, nieproporcjonalne.... ale ogolnie to ladny ten kotek :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: z ust mi to wyjęłaś :diabloti: [QUOTE] taaaa już to widzę :evil_lol: żyją :loveu: dogadują się :loveu: rozrabiają :loveu: i pozdrawiają mamusię chrzestną :evil_lol:[/QUOTE] no tak no, zawsze uważałam Patrycję za osobę odpowiedzialną i zdolną [SIZE=1]/inaczej/[/SIZE] :diabloti: to dobrze:loveu: mamusia chrzestna też ich pozdrawia:loveu: już się stęskniłam normalnie :diabloti: jak tak dalej pójdzie to muszę znacząc odkładać kasę, bo po maturze mi się spore wydatki szykują :evil_lol:
-
[quote name='Ppx']Ja czasami to sobie w dzień pospać lubię. :P W nocy lepiej się uczy. ;) No, a po marcu może bd coś z koszulkami kombinować ?[/QUOTE] ja też czasem śpię w dzień ale tego nie liczę :D bo to taka krótka /czyt. ok 30-40min/ drzemka w celach ożywienia umysłu, a nie prawdziwy sen xdd mam taki zamiar xd jak macie pomysły to możecie podawac już, acz ja na razie o tym nie myślę ^^ Anuś, wysyłałaś do wszystkich PW o zaliczki ? bo jak nie to trza im przypomnieć o wątku, im szybciej się zorientuję w sytuacji tym szybciej kolejny domek zamówię.
-
zawsze w Ciebie wierzyłam:loveu: jak dziewczyny ? xdd
-
[quote name='Coffee&Nera']Ja już od 5 rano jestem na dogo niekiedy a na nogach od 4:30 bo o 6:00 wychodze z domu ;) Co do mnie - nadal wielki znak zapytania bylam u weta ale nic konkretnego nie powiedzial - musze czekac do 1 kwietnia[/QUOTE] matko, ja rano każdą minutę liczę żeby dłużej pospac a ta na dogo xdd no to nic. ale na razie Ci miejsce trzymac ? [quote name='Natula']bede na pewno, kase wpłace do końca marca, kwestia paru dni :)[/QUOTE] super :) [quote name='DomixX']Noto jedziemy, zapisz nas Dominika, czyli mnie + 2 os. towarzyszące + 2 psy (pies. mix jamnika, i suka, maly kundelek) :)[/QUOTE] zapisane ;) [quote name='Bartiśkowa_']Ja też kasę wpłacę pod koniec, z tego co widzę to już i pan o którym nie mówię się tu zjawił i też chętny jechać ;d No cóż jakoś go przeboleje jak już się poświęcił i konto załozyl :razz::diabloti:[/QUOTE] oko :D haha zaszalał:evil_lol: pogrubiłam Was xd [quote name='NightQueen']20 postów? :placz::placz: ależ mi przykro :placz: normalnie nie przeboleję :evil_lol:[/QUOTE] Patuś ale nie popadaj w depresję ! ja wiem że to ciężka sytuacja, ale trzymaj się :diabloti: [quote name='Ppx']Do końca marca jeszcze czas. ;D o 4:30 najczęściej to dopiero kładę się spać :lol: Domix - YEAH :loveu: ![/QUOTE] xD matko, czy tylko ja muszę spac min. 7 godzin żeby jakoś funkcjonowac ? xd Ludzie, teraz się sprężcie ładnie, popotwierdzajcie mi obecność/powpłacajcie to szybciej dorezezrujemy kolejny domek. Bo już tylko jednego człowieka nam do tego brakuje.
-
[quote name='Finnigan']My jedziemy,jedziemy,jedziemy! :D[/QUOTE] to się cieszę :D [quote name='Ank@']Widzę że cały krakowski wolontariat (przynajmniej młodsza część :diabloti:) wybiera się na zlot. No cóż, moja bestia połknęłaby w całości wszystkie inne psy. :mad: Po za tym w lipcu zawsze gdzieś wyjeżdżam, także nie dam rady, a bardzo bym chciała.[/QUOTE] oj tam od razu cały :D szkoda.. może za rok xd [quote name='Coffee&Nera']Jak dzisiaj weterynarz mi powie co z suczydlem to zapewne was powiadomie - licze od razu iż pienieżnie ;)[/QUOTE] co Ty przepraszam o 6 rano robisz na dogo ? xdd
-
[quote name='NightQueen']Chciałam ci odpisać na Pw ale się nie da, któraś z nas ma zapchaną pocztę i nie wykluczone że to ja :evil_lol: w każdym bądź razie dzięki za zdjęcia :loveu: Jestem w ciężkim szoku :-o:-o sa razem od 30 min, nikt nie piszczy, nikt się nie goni :crazyeye: Stefa i Afera je zlały, nieprawdopodobne, jeszcze takiej socjalizacji to nie miałam :evil_lol:[/QUOTE] Ty, bo ja dopiero co czyściłam :eviltong: nmzc ;) Łaa szaleństwo :D Stefa i Afera już doszły do wprawy, coraz szybciej im idzie ustawianie towarzystwa :evil_lol: ale moje dziewczyny bić, nie ładnie:mad:
-
Ja nie mam tej smyczy, ale prowadziłam na takiej psa, całkiem niedużego ale kompletnie nienauczonego chodzenia przy nodze. Tragedia, nie da się tym w ogóle manewrować, skracać, bo się wbija w ręce.
-
[quote name='Wyjątek']Pojadę następnym razem ;)[/QUOTE] to do zobaczenia za rok :D:D Ludu ludu, prosze potwierdzać obecność /wysyłać zaliczki, generalnie pisać mi co z Wami xd
-
[quote name='*Monia*'] Czyli teraz masz tylko 3 psy? ;)[/QUOTE] to trzy psy to tylko ? :D powodzenia dla Szampona w nowym domku :) widzę lisią kitę:cool3: [url]https://lh5.googleusercontent.com/_J7Mllhm_iJs/TXCfKJsEfxI/AAAAAAAAHUU/Dna6R1U57uc/Obraz%20017.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mina genialna :D o mój Boże, toż przemoc u Was rodzinna :diabloti::diabloti: