Karolina_Nett
Members-
Posts
1763 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolina_Nett
-
To było niechcący :P. Jakoś tak samo wyszło, bo Nett się na dywaniku poślizgnął, jak mu piłkę rzuciłam i BUM! Po lampie ;). Co do rodziców, to nie było tak źle, mama sama zauważyła, tylko się mnie spytała co tam się stało (pozatym podłogi nie starłam do końca, a o była lapma z wodą, ta co robi parę ;P), to się tak nie złościła. Ale tata trochę, bo to ja go namawiałam do kupna :D. Ale i tak dobrze jest ;).
-
Hej :). Rambo jak zwykle cudowny, a jak tam idzie z aportem? I wiesz co? Jedno nas łączy, bo oglądając pierwszą stronę, zauważyłam, ze lubisz dogi niemieckie :D. Ja też :P.
-
Troszkę daleko ode mnie (3 godz. drogi), ale nie zmienia to faktu, ze cieszę się razem z Wami ;). Z tego co wiem, to chyba w prawie każdym przedszkolu psiaki są zapoznawane z przeszkodami agility ;].
-
[quote name=':: FiGa ::']Cześć Karola :multi: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8899/101msdcfg011bg3.jpg[/IMG] Moja i nikomu jej nie oddam :evil_lol:[/quote] Racja, nikomu jej nie odda. Po tym jak przez tą piłkę potłukliśmy lapmę za 300 zł. to Nett całą ją rozerwał ;]. A tak ogólnie to siemka ;P. [QUOTE]Cześć Karolinko, poczochraj ode mnie Netta[/QUOTE] Da się zrobić :).
-
Oj, bidulka :(. Śliczna.
-
No, widzę że wątek od mojej ostatniej wizyty tutaj się rozrósł :). I bardzo dobrze, musimy w końcu rosnąć w siłę ;). Zobaczcie tylko tego sznaucerka; [URL]http://youtube.com/watch?v=GyLMh5rxaVc[/URL] Zastanawia mnie tylko, dlaczego większość sznaucerów startujących w agility to olbrzymy?
-
Ja też miałam 3 lutego śnieg.... I to ile, do kolan, albo więcej. Szkoda, ze juz nie ma, bo z nart nici. Ani w góry, ani na rower, do **** z taką pogodą... A Blaki jak zwykle cudowny, jakieś nowe fotki??
-
[quote name=':: FiGa ::']No to jak z tymi bateriami ?? :mad:[/quote] No... Mam fotki ;P. Chwila, zaraz zedytuje posta. [B]Tylko ostrzegam, jak zobaczę na jakimś adopcyjnym blogu z podpisem "maltretowany przez poprzedniego właściciela", to powystrzelam ;P. Jasne?[/B] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/200/101msdcf2001ir2.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/233/101msdcf2018rx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8899/101msdcfg011bg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3773/101msdcfg020th1.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/518/101msdcfg026dy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1223/nettiadi020hw6.jpg[/IMG] Narazie tyle. Byliśmy na strzyżeniu, pani troszkę Netta wytrymowała. Jest OK :).
-
Chyba, że będziemy zaprowadzać młodziaka, do psiego przedszkola. Ale wydaje mi się to niepotrzebne, skoro w domu będzie drugi pies ;).
-
Nett bardzo lubi inne psy, więc z nim raczej kłopotu nie będzie. Tylko nie wiem, czy potem jego wiek nie wpłynie na zachowanie. [quote]Co z tego że dog niemiecki jest duży, przecież wielkość nie idzie w parze z agresywnością.[/quote] Wiem, tyle, że Nett jak narazie, bardzo lubi podskakiwać do psów i łapać je za pysk, „bić” łapką i nie wiem, czy takie zachowanie by doga zdenerwowało. Ale skoro u Chanelle się udało, to mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo. Co prawda, to prawda, mam jeszcze dużo czasu, na podjęcie decyzji, czy to będzie dog. Ale, praktycznie jestem już na niego zdecydowana.
-
No więc (pomijając fakt, że tak nie zaczyna się zdania) za około 5 - 7 lat wyprowadzam się z bloku. To jeszcze bardzo dużo czasu, ale ja i mój tata, oraz moja mama musimy ustalić kilka rzeczy, takich jak wielkość działki, mieszkania, itp. Wymarzoną rasą mojego taty jest dog niemiecki. Więc napewno, jeżeli przeprowadzimy się do domu z ogródkiem (a napewno nie będzie on mały), to mój tata takiego psa sobie sprawi. Mam tylko pewien dylemat. Czy jeżeli Nett, będzie już starszy (ok. 7-8 lat), to czy nie będzie kłopotów z zazdrością o nowego lokatora? Bo ja oczywiście będę dbać o obydwa tak samo, ale wiadomo, ze szczeniaczkowi trzeba poświęcić trochę więcej czasu. Pozatym dogi niemieckie to niemałe psy, i nie wiem, czy nie był by on agresywny w stosunku do Netta. I to nie będzie tak, ze z dnia na dzień nagle pojawi się nowy pies w domu. Mam nadzieję, że w miarę możliwości będziemy Netta zabierać do tej hodowli i pozwalać z tym psem spędzać jak najwięcej czasu. Tylko... Czy to w ogóle dobry pomysł? Pomóżcie, jeśli możecie.
-
Trzeba było odrazu do końca oglądać, a nie ;P. Właśnie ładuję baterie, niedługo mam nadzieję zakupić całkiem nowe akumulatorki. Mam nadzieję, że to będzie jak najszybciej, i że będę mogła w końcu dać nowe, całkiem nowe zdjęcia :].
-
Takie gazety dla kobiet, jak np. Gala, itp. raczej nie przejmują się zbytnio losem psów w schorniskach, więc raczej takiej rubryki nie zrobią. To by się bardzo przydało. Szczególnie w gazetach regionalnych. Może by napisać do „Dziennika”, czytam tą gazetę, i raczej nie mogę o niej powiedzieć, że jest zła i że w redakcji nie ma nikogo, kto choćby trochę przejął się losem zwierząt w schroniskach. A nawet jeżeli nie, zawsze warto spróbować.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Karolina_Nett replied to a topic in Airedale terrier
Airedale terriery mają piękne umaszczenie. I szczerze mówiąc, jak myślałam nad wyborem rasy, to te psiaki też miałam w głowie. Mają wspaniały charakter, a do tego wygląd. To ogólnie wspaniała rasa, i bardzo ją cenię. [B]Psy z hodowli „Poezja Ruchu”; [IMG]http://poezjaruchu.pl/obrazki/Rodzinka/ind110.jpg[/IMG] [/B]Prawda, że piękne? Nie można od nich oderwać wzroku. -
Siemka Kamcia ;]. Ja ciebie od niedawna też znam ;P. Wpadać możesz kiedy chcesz, na 99% będę tu dawać ekspresowo nowe foty ;]. [IMG]http://i16.tinypic.com/2h7mjip.jpg[/IMG] Często pod zdjęciami możecie zobaczyć podpis karolcia_:). Sa to jednak moje zdjęcia, tyle, że mam taki nick na innych forach ;].
-
Siemka FiGa ;P. Znamy się, znamy. Czemu go wcześniej nie widziałaś, to nie wiem, bo dawałam już link na PŚ. Do filmu muzyka Nickelback - Far Away.
-
Kurcze, 308 km. ode mnie. A z wielką chęcią bym pojechała. Pozatym brak transportu =(. A ktoś z Górnego Śląska jedzie?
-
Dla mnie cięcie ogona to krzywda dla psa. Rozumiem, psy polujące, itp., żeby nie zachaczały o na przykład gałęzie. Ale inne rasy, takie jak do towarzystwa - po co obcinać im ogony? I chociaż Nett ogon ma obcięty, to tak już było, jak zadzwoniliśmy do pani „hodowczyni”.
-
Że wciąga, to już się przekonałam ;P. [IMG]http://i14.tinypic.com/43w4bq9.jpg[/IMG]
-
[quote name='ToB']witam kolejnego sztucerka w galerii :lol: masz fajna kudlata koze :P [URL]http://i3.tinypic.com/49kamiw.jpg[/URL] jaki usmiech :evil_lol: a ten film, ktory zrobilas o nim jest swietny:thumbs:[/quote] Stąd mój nick - Kudłata_Koza. Uśmiech ma niezły, to fakt. Dzisiaj myliśmy ząbki ;]. I dzięki za uznanie w sprawie filmu. [IMG]http://i1.tinypic.com/2mh6145.jpg[/IMG]
-
Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????
Karolina_Nett replied to Marek z Gromem's topic in 2008
A ja na nic nie zagłosowałam, bo poprostu nie byłam jeszcze na żadnej międzynarodowej wystawie w Polsce. -
Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????
Karolina_Nett replied to Marek z Gromem's topic in 2008
A ja na nic nie zagłosowałam, bo poprostu nie byłam jeszcze na żadnej międzynarodowej wystawie w Polsce. -
Czyżby tu ktoś rozmawiał o mojej miłości - sznaucerach? Oczywiście ;]. Ja bardzo uwielbiam tą rasę, i mam jej przedstawiciela w domu. Wspaniała rasa.
-
No bo trzeba nadrobić, zeby na następny raz dać tylko te z 2007 :P. Nett wypieszczony ;].
-
Taki prawie sznaucer miniaturowy, urodzony 27.10.2005 :) [IMG]http://i715.photobucket.com/albums/ww158/karolina-nett/P1060251.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060374.jpg[/IMG] [SIZE=1]zjadacz roślin[/SIZE] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050510.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050571.jpg[/IMG]