Jump to content
Dogomania

Karolina_Nett

Members
  • Posts

    1763
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karolina_Nett

  1. To było niechcący :P. Jakoś tak samo wyszło, bo Nett się na dywaniku poślizgnął, jak mu piłkę rzuciłam i BUM! Po lampie ;). Co do rodziców, to nie było tak źle, mama sama zauważyła, tylko się mnie spytała co tam się stało (pozatym podłogi nie starłam do końca, a o była lapma z wodą, ta co robi parę ;P), to się tak nie złościła. Ale tata trochę, bo to ja go namawiałam do kupna :D. Ale i tak dobrze jest ;).
  2. Hej :). Rambo jak zwykle cudowny, a jak tam idzie z aportem? I wiesz co? Jedno nas łączy, bo oglądając pierwszą stronę, zauważyłam, ze lubisz dogi niemieckie :D. Ja też :P.
  3. Troszkę daleko ode mnie (3 godz. drogi), ale nie zmienia to faktu, ze cieszę się razem z Wami ;). Z tego co wiem, to chyba w prawie każdym przedszkolu psiaki są zapoznawane z przeszkodami agility ;].
  4. [quote name=':: FiGa ::']Cześć Karola :multi: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8899/101msdcfg011bg3.jpg[/IMG] Moja i nikomu jej nie oddam :evil_lol:[/quote] Racja, nikomu jej nie odda. Po tym jak przez tą piłkę potłukliśmy lapmę za 300 zł. to Nett całą ją rozerwał ;]. A tak ogólnie to siemka ;P. [QUOTE]Cześć Karolinko, poczochraj ode mnie Netta[/QUOTE] Da się zrobić :).
  5. Oj, bidulka :(. Śliczna.
  6. No, widzę że wątek od mojej ostatniej wizyty tutaj się rozrósł :). I bardzo dobrze, musimy w końcu rosnąć w siłę ;). Zobaczcie tylko tego sznaucerka; [URL]http://youtube.com/watch?v=GyLMh5rxaVc[/URL] Zastanawia mnie tylko, dlaczego większość sznaucerów startujących w agility to olbrzymy?
  7. Ja też miałam 3 lutego śnieg.... I to ile, do kolan, albo więcej. Szkoda, ze juz nie ma, bo z nart nici. Ani w góry, ani na rower, do **** z taką pogodą... A Blaki jak zwykle cudowny, jakieś nowe fotki??
  8. [quote name=':: FiGa ::']No to jak z tymi bateriami ?? :mad:[/quote] No... Mam fotki ;P. Chwila, zaraz zedytuje posta. [B]Tylko ostrzegam, jak zobaczę na jakimś adopcyjnym blogu z podpisem "maltretowany przez poprzedniego właściciela", to powystrzelam ;P. Jasne?[/B] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/200/101msdcf2001ir2.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/233/101msdcf2018rx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8899/101msdcfg011bg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3773/101msdcfg020th1.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/518/101msdcfg026dy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1223/nettiadi020hw6.jpg[/IMG] Narazie tyle. Byliśmy na strzyżeniu, pani troszkę Netta wytrymowała. Jest OK :).
  9. Chyba, że będziemy zaprowadzać młodziaka, do psiego przedszkola. Ale wydaje mi się to niepotrzebne, skoro w domu będzie drugi pies ;).
  10. Nett bardzo lubi inne psy, więc z nim raczej kłopotu nie będzie. Tylko nie wiem, czy potem jego wiek nie wpłynie na zachowanie. [quote]Co z tego że dog niemiecki jest duży, przecież wielkość nie idzie w parze z agresywnością.[/quote] Wiem, tyle, że Nett jak narazie, bardzo lubi podskakiwać do psów i łapać je za pysk, „bić” łapką i nie wiem, czy takie zachowanie by doga zdenerwowało. Ale skoro u Chanelle się udało, to mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo. Co prawda, to prawda, mam jeszcze dużo czasu, na podjęcie decyzji, czy to będzie dog. Ale, praktycznie jestem już na niego zdecydowana.
  11. No więc (pomijając fakt, że tak nie zaczyna się zdania) za około 5 - 7 lat wyprowadzam się z bloku. To jeszcze bardzo dużo czasu, ale ja i mój tata, oraz moja mama musimy ustalić kilka rzeczy, takich jak wielkość działki, mieszkania, itp. Wymarzoną rasą mojego taty jest dog niemiecki. Więc napewno, jeżeli przeprowadzimy się do domu z ogródkiem (a napewno nie będzie on mały), to mój tata takiego psa sobie sprawi. Mam tylko pewien dylemat. Czy jeżeli Nett, będzie już starszy (ok. 7-8 lat), to czy nie będzie kłopotów z zazdrością o nowego lokatora? Bo ja oczywiście będę dbać o obydwa tak samo, ale wiadomo, ze szczeniaczkowi trzeba poświęcić trochę więcej czasu. Pozatym dogi niemieckie to niemałe psy, i nie wiem, czy nie był by on agresywny w stosunku do Netta. I to nie będzie tak, ze z dnia na dzień nagle pojawi się nowy pies w domu. Mam nadzieję, że w miarę możliwości będziemy Netta zabierać do tej hodowli i pozwalać z tym psem spędzać jak najwięcej czasu. Tylko... Czy to w ogóle dobry pomysł? Pomóżcie, jeśli możecie.
  12. Trzeba było odrazu do końca oglądać, a nie ;P. Właśnie ładuję baterie, niedługo mam nadzieję zakupić całkiem nowe akumulatorki. Mam nadzieję, że to będzie jak najszybciej, i że będę mogła w końcu dać nowe, całkiem nowe zdjęcia :].
  13. Takie gazety dla kobiet, jak np. Gala, itp. raczej nie przejmują się zbytnio losem psów w schorniskach, więc raczej takiej rubryki nie zrobią. To by się bardzo przydało. Szczególnie w gazetach regionalnych. Może by napisać do „Dziennika”, czytam tą gazetę, i raczej nie mogę o niej powiedzieć, że jest zła i że w redakcji nie ma nikogo, kto choćby trochę przejął się losem zwierząt w schroniskach. A nawet jeżeli nie, zawsze warto spróbować.
  14. Airedale terriery mają piękne umaszczenie. I szczerze mówiąc, jak myślałam nad wyborem rasy, to te psiaki też miałam w głowie. Mają wspaniały charakter, a do tego wygląd. To ogólnie wspaniała rasa, i bardzo ją cenię. [B]Psy z hodowli „Poezja Ruchu”; [IMG]http://poezjaruchu.pl/obrazki/Rodzinka/ind110.jpg[/IMG] [/B]Prawda, że piękne? Nie można od nich oderwać wzroku.
  15. Siemka Kamcia ;]. Ja ciebie od niedawna też znam ;P. Wpadać możesz kiedy chcesz, na 99% będę tu dawać ekspresowo nowe foty ;]. [IMG]http://i16.tinypic.com/2h7mjip.jpg[/IMG] Często pod zdjęciami możecie zobaczyć podpis karolcia_:). Sa to jednak moje zdjęcia, tyle, że mam taki nick na innych forach ;].
  16. Siemka FiGa ;P. Znamy się, znamy. Czemu go wcześniej nie widziałaś, to nie wiem, bo dawałam już link na PŚ. Do filmu muzyka Nickelback - Far Away.
  17. Kurcze, 308 km. ode mnie. A z wielką chęcią bym pojechała. Pozatym brak transportu =(. A ktoś z Górnego Śląska jedzie?
  18. Dla mnie cięcie ogona to krzywda dla psa. Rozumiem, psy polujące, itp., żeby nie zachaczały o na przykład gałęzie. Ale inne rasy, takie jak do towarzystwa - po co obcinać im ogony? I chociaż Nett ogon ma obcięty, to tak już było, jak zadzwoniliśmy do pani „hodowczyni”.
  19. Że wciąga, to już się przekonałam ;P. [IMG]http://i14.tinypic.com/43w4bq9.jpg[/IMG]
  20. [quote name='ToB']witam kolejnego sztucerka w galerii :lol: masz fajna kudlata koze :P [URL]http://i3.tinypic.com/49kamiw.jpg[/URL] jaki usmiech :evil_lol: a ten film, ktory zrobilas o nim jest swietny:thumbs:[/quote] Stąd mój nick - Kudłata_Koza. Uśmiech ma niezły, to fakt. Dzisiaj myliśmy ząbki ;]. I dzięki za uznanie w sprawie filmu. [IMG]http://i1.tinypic.com/2mh6145.jpg[/IMG]
  21. A ja na nic nie zagłosowałam, bo poprostu nie byłam jeszcze na żadnej międzynarodowej wystawie w Polsce.
  22. A ja na nic nie zagłosowałam, bo poprostu nie byłam jeszcze na żadnej międzynarodowej wystawie w Polsce.
  23. Czyżby tu ktoś rozmawiał o mojej miłości - sznaucerach? Oczywiście ;]. Ja bardzo uwielbiam tą rasę, i mam jej przedstawiciela w domu. Wspaniała rasa.
  24. No bo trzeba nadrobić, zeby na następny raz dać tylko te z 2007 :P. Nett wypieszczony ;].
  25. Taki prawie sznaucer miniaturowy, urodzony 27.10.2005 :) [IMG]http://i715.photobucket.com/albums/ww158/karolina-nett/P1060251.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060374.jpg[/IMG] [SIZE=1]zjadacz roślin[/SIZE] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050510.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050571.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...