[quote name='tigrunia']łeee... to żaden szczeniak tylko dorosły kawaler!![/quote]
Pani od której go kupujemy powiedziała,że to optymalny czas odebrania jego od matki, to my się słuchamy:razz::razz:
Moja mama już go widziała, powiedziała,że taka mała kluseczka( 2 razy większa od Tolka) i ledwo jeszcze chodzi, tak pod koniec listopada będzie u nas!!:multi::multi: