[quote name='Kar0la']Rany jak to zabrzamiało. :-? Mam nadzieję, że z Tojfelkiem wszystko w porządku. Już po zabiegu?[/quote]
Spokojnie,:lol: napisałam tak bo mi smutno bez Tojfelka. Przyzwyczaiłam się że biega po pokoju, a dzisiaj weszłam do mieszkania i tak cicho i pusto....