-
Posts
2911 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Goś
-
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
Goś replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Ma ktoś tel do pietruchy? Ja myślałam, że mam, ale jakoś się zapodział. -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
Goś replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie! Golin, szykuj się! :D -
WooooW rzeczywiście przepiękny pies!!!! Powiedz, jest nim jakieś zainteresowanie?? Bo aż się wierzyć nie chce, że takie cudo może mieć problemy ze znalezieniem człowieka... Hehe i miło, że ktoś nas podgąda na wątku ;) Dzięki dziewczyny za dobre słowa :buzi: Mój szef to był tak pewny, że zdam, że jak tylko przyszedł dzisiaj do pracy, z miejsca mi pogratulował...zaminast najpierw zapytać jak poszło... Ale mu się głupio zrobiło :eviltong: Uru... wiem, że masz rację. Absolutnie... Tylko jakoś tak nie moge przemóc w sobie tego gorzkiego uczucia... Ale w pn mam kolejne jazdy...może to mi pomoże :roll: Bros Ty to jak napiszesz... kurcze, nie wiem jak Ty to robisz, ale zawsze jak mi coś takiego napiszesz, to aż czuję jak mi się dupsko spina, żeby sprostać tym Twoim pięknym wyobrażeniom na mój temat ;) Po prostu chciałabym, żeby to co piszesz, okazało się prawdą... Dzięki :) Emi hihi oj miło by było... Bo jego gęby to chyba nigdy nie zapomnę... I może się jeszcze kiedyś spotkamy w korzystniejszych okolicznościach przyrody... :diabloti: Kurcze, pomogło mi nieco czytanie Waszych postów :roll: Ale człowiek to jednak proste stworzenie :evil_lol: DZIĘKI RAZ JESZCZE! Aha Uru, a co do weekendu, to przyznam, że trochę mi głupio, że musisz swoje psiurki i Adama na weekend majowy opuszczać :shake:... Kurcze, przepraszam. Strasznie, strasznie mi głupio, że Cię pod mur postawiłam... Jak ja mam Ci się za to wszystko kobieto odwdzięczyć??
-
Aha zapomniałam dodać! Oblałam za bezpośrednio za to, że wkurwiłam innego kierowcę, a równolegle w tym całym ichnim formularzu dostałam minusa za zbyt uprzejmą jazdę!!!!!! AAAaaaaaaaaaa ***** kretyn pieprzony.... A ja przez takiego...ech sama się tu wygwiazdkuję ;) ....******... dostaję po dupie. Ech, po prostu gałęzie opadają :(
-
Taaaa trafił mi się "Polski" skurwysyn :angryy: Ewidentnie chciał mnie dziad oblać i znalazł sobie pretekst. Nawet mój instruktor wybałuszył oczy jak się dowiedział zwłaszcza, że formularz, jaki tu egzaminator wypełnia podczas egzaminu, wyglądał bardzo dobrze... Zgodnie z formularzem powinnam spokojnie zdać. Ale nie, gnuj mnie oblał. A co się stało? Zaczęło się od tego, że się facet spóźnił kilka minut i mu się od początku spieszyło, żeby jak najwięcej zobaczyć i nie dał mi dziad nawet pożądnie wyjechać z parkingu, kiedy kazał mi znowu parkować. Z reguły dają tu kilka min spokoju na rozjręcenie się, ale nie mi...nie ten egzaminator :nonono2: No i rzeczywiście chwilkę po rozpoczęciu egzaminu zrobiłam głupotę, bo nie zauważyłam, że van przede mną włączył światła cofania i podjechałam za blisko. Najlepsze co było chwilę potem - kierowca vana prawie z auta przez okno wyskoczył i zaczął na mnie drzeć ryja, nie szczędząc "****ing bitch" w swojej "wypowiedzi". Po czym sobie odjechał, skręcił i zaparkował na pobliskim parkingu. Reszta jazdy poszła dobrze...nawet bardzo. No i wróciliśmy do ośrodka egzaminacyjnego i koleś mi mówi, że oblałam. Czemu? Zacytuję "Wyłącznie z powodu tego vana" Zablokowałam innego kierowcę przed wykonaniem manewru, co Ewidentnie Go Zdenerwowało (to jest najawżniejsza część!!!!:crazyeye:), a z powodu korków (zdawałam o 8:40rano) nie mogliśmy zbyt wiele pojeździć, żeby egzaminator zobaczył wystarczającą mu ilość sytuacji na drodze... !!!! To było dokładnie jego tłumaczenie!!! :angryy::mad: Aż mnie przytkało i upewniłam się z Derekiem (moim instruktorem) czy aby na pewno dobrze zrozumiałam, czy przypadkiem tu nie wchodzi w grę jakieś nieporozumienie językowe...ale nie. Facet wyraźnie dał mi do zrozumienia, że gdyby koleś prowadzący tego vana mnie nie o*******ił, to bym zdała!!!!! I gdyby nie było korków (jakbym miała coś z tym wspólnego), to też by mnie puścił! Bo poza tą jedną sytuacją zaraz na początku (może po 3min od ruszenia) nic więcej złego nie miało miejsca! Derek nie mógł uwierzyć w to co słyszy i stierdził, że jeszcze nigdy nie zdażyło mu się stwierdzić (po tym co słyszał i widział na karcie egzaminacyjnej, gdzie wszystko jest dokładnie zaznaczone), że ktoś został oblany niesprawiedliwie! A to jest starszej generacji brytol w 100% i takie podważenie autorytetu dużo musiało go kosztować. Ba, wkurwił się tak, że zaczął najeżdżać na cały system egzaminacyjny, że tak naprawdę to wszystko jest zorganizowane bez sesu i, że właściwie jedyną osobą, która wie jak ja jeżdże jest on... A takie sytuacje zdażają się na drodze non stop, każdemu zwłaszcza, że słońce dopieprzało tak, ze ledwo było widać cokolwiek, a co dopiero białe światełka. Jego zdaniem sam fakt, że taki o******* (i to na egzaminie) nie wyprowadził mnie z równowagi i nie odbił się na dalszej jeździe powinien mi wręcz dać plusa u instruktora. A to, ok błąd, ale ani niebezpieczny ani nic podobnego się potem nie wydarzyło...ewidentny skutek stresu zaraz po rozpoczęciu egzaminu. Nie powinien być powodem oblania... Co innego gdybym źle jeździła potem. Ale to był jedyny konkretny błąd jaki zrobiłam. Facet ewidentnie znalazł sobie pretekst, żeby mnie oblać...może machnął sobie na początek dnia statystyki, żeby potem mieć z głowy...cholera go wie... :angryy:... No i mnie gnuj udupił.. i.... :-(:-(:-(:-(:-( nie mam siły o tym gadać. Generalnie na chwilę obecną MAM DOŚĆ. Gdybym chociaż zrobiła jakiś poważny błąd, to byłabym wściekła, ale ok - dałam dupy. A tu... a niech to szlag... *****...pewnie nieźle mnie wygwiazdkuje :eviltong: Ale, żeby w UK trafił się instruktor z Pl mentalnością, to już trzeba mną...trzeba mieć mojego pecha....:shake: ech...nie mam siły.... Nast termin mam za miesiąc, 21go maja... Będę szukać jeszcze czegoś wcześniej oczywiście, ale jak na razie, to w ogóle nie czuję się na siłach. Przeraża mnie to teraz już całkiem serio. Bo to jest cholernie niesprawiedliwe i daje mi takie poczucie...niemocy. Co z tego, ze umiem jeździć. Jak będę miała pecha, to obleje znowu i tak... Do dupy to wszystko... Uru, a Tobie cholernie zazdroszczę, że spędzisz majowy weekend z Iwanem... To wszytko nie tak powinno wyglądać :placz::placz::placz::placz:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Goś replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Nie mogę patrzeć na tytuł tego wątku. Wysłałam 50 zł, żeby się chociaż trochę zmienił. Maluję dla chłopaków bazar, ale jeszcze nie wiem kiedy skończę. -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
Goś replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy! Im nas więcej, tym będzie weselej;-) -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
Goś replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
I będzie wesoło! Pójdziemy tam z tymi wszystkimi psami i będzie impreza;-) Tymczasem doszły także wpłaty od bazylowej - 20 zł pietruchy - 10 zł Dzięki! U Atoska niestety się dom wycofał... Nie wiem, może inny psiak wcześniej pojedzie. Trzymać kciuki trzeba. -
Fantastycznie! Trzymam kciuki:)
-
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
Goś replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Srulek jest słodki. W równym stopniu ze względu na nowy look jak z kreskówki, jak i na imię;-) A psiaki - jak sądzę - zmieniają się przy Was;-) Dobrze trafiły, ot co :D -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Goś replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jestem. Pomyślę co zrobić. Na pewno mogę jednorazowo coś wrzucić, może uda się więcej... -
Aaaa i minął mnie spacer! :splat:Macie jakieś foty?? Ech muszę znowu zacząć tu regularnie zaglądać :roll: Ale teraz chciałam coś ogłosić ;) [B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]8 czerwca jedziemy autkiem do Pl. Jeśli ktoś potrzebuje/chce się zabrać, to zapraszamy! [COLOR=Black][SIZE=2]Oczywiście psy mile widziane ;) Na razie wybiera się z nami Roy...z psów w tę stronę jedzie moja Frytka... [COLOR=DarkGreen]A jedziemy przywieźć wreszcie to moje cudo! :loveu: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]http://www.dogomania.pl/threads/148472-Czarny-IWAN-!-Pi%C4%99kny-Owczarek-!-Cudo!-Ju%C5%BC-w-DT!-Czeka-na-podr%C3%B3%C5%BC-do-nowego-Domu!!!/page47[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=DarkGreen] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=DarkGreen][B]No i oczywiście psicę Roya :multi: [/B][COLOR=Black]Zapsiamy wyspę coraz bardziej ;) [B][COLOR=DarkRed]Niestety w drodze powrotnej mamy już pełne autko, więc z Pl do UK nikogo wziąć nie damy rady [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Zrobione. No to lecim :cool3: Najpierw czesanko :diabloti: Oj biedne psisko... ;) [IMG]http://i44.tinypic.com/m7tcti.jpg[/IMG] hihi a tak serio, to Iwan nawet lubi czesanie... [IMG]http://i39.tinypic.com/mltaow.jpg[/IMG] byle nie trwało to za długo :roll: [IMG]http://i39.tinypic.com/1j6bef.jpg[/IMG] Ale z takimi upartymi babami nie ma wyjścia - trzeba się poddać :evil_lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/9vfme8.jpg[/IMG] Ale po tak męczących zabiegach :eviltong: należy się pożądny spacer... [IMG]http://i41.tinypic.com/20udbid.jpg[/IMG]
-
Weszłam....i aż rozesłałam po znajomych! ZAGLĄDAJCIE DO NAJDY!!! ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE!!!! :D Ale takich drzewek to Najda nie nosi ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131846-FRYTKA-i-reszta-bandy-gt/page49[/URL] bladziucha, no to się przejedzie! Wszyscy się przejedziemy jak pogoda dopisze! Jeśli oczywiście już będziecie mogły :) A jeśli nie to NA PEWNO Was odwiedzimy i w razie czego weźmiemy Sybi na przejażdżkę bryką :lol: i pożądny spacer :p A ja zaraz wrzucę kolejną porcję Iwankowych zdjęć...wreszcie ;) ---------------------------- oki, nie tak zaraz, bo właśnie zobaczyłam, że mam je jeszcze nie pozmniejszane ;)
-
Yyyyy-y-y-yy :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Aż mnie zatkało! Jedne z nalepszych zdjęć jakie w życiu widziałam!!!!! Ja chcę taki aparat!!!!! ...umieć obsługiwać :eviltong: Najda jest NIESAMOWICIE PIĘKNA!!!!! WooooooWWwww Jak to się dzieje, że tak długo już jest z Tobą? Bo nie wierzę, że zainteresowania nie ma! Czyżby nikt warty jej uwagi się nie trafił?? ZACHWYCAJĄCE!
-
...wyłowiła... [IMG]http://i44.tinypic.com/20szywz.jpg[/IMG] ...jakiegoś sandała :roflt: [IMG]http://i40.tinypic.com/21mw383.jpg[/IMG] Oj, taką zdobyczą, to się nawet Orfi zainteresował :eviltong: [IMG]http://i41.tinypic.com/e7hsa8.jpg[/IMG] I nawet się, chyba po raz pierwszy, psiaki posprzeczały co, kto niesie :roll: [IMG]http://i40.tinypic.com/2dsk74m.jpg[/IMG] Ale ostatecznie każdy dumnie maszerował ze swoją zdobyczą :p:lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/9ada80.jpg[/IMG] A nie mówiłam, że rewelacyjne zdjęcia ;) Warte podkradnięcia :evil_lol:
-
Tym razem, dla odmiany, to ja podkradam zdjęcia z galerii Zary i tu wklejam... Ale czemu?? Skoro mnie nawet na spacerze nie było? Zobaczycie i przestaniecie się zastanawiać :evil_lol: Orfi pobił swój życiowy rekord!!! :cool3: Chociaż bardzo możliwe, że nie tylko swój...:roll: A oto owe znalezisko! :crazyeye: [IMG]http://i42.tinypic.com/20k8yz5.jpg[/IMG] Da radę?? [IMG]http://i41.tinypic.com/dw3xna.jpg[/IMG] Dał! :crazyeye: Do tej pory zbieram szczękę z podłogi! Bo on nie tylko ten kawał drewa podniósł, ale i z nim szedł! [IMG]http://i44.tinypic.com/33ekllz.jpg[/IMG] A tak dla porównania - tak ten patyczek wygląda przy człowieku... :razz: [IMG]http://i41.tinypic.com/ojpjrs.jpg[/IMG] Ale to nie koniec ciekawostek ze spaceru :evil_lol: Zara poszła w wodę i... [IMG]http://i40.tinypic.com/f5244p.jpg[/IMG]
-
Ale czasem... [IMG]http://i40.tinypic.com/b654k6.jpg[/IMG] i Zara ma swój szczęśliwy dzień :lol: Win-win [IMG]http://i43.tinypic.com/ddl0dk.jpg[/IMG] I na koniec jeszcze trochę tarzającego się futra ;) [IMG]http://i40.tinypic.com/5sqbl.jpg[/IMG] Duuuuużo futra :evil_lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/2bdvsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1qimf4.jpg[/IMG] A mały buldożek rzeczywiście słodki :loveu: Ale to pewnie dlatego, że mały... Niedługo z tego wyrośnie :eviltong:
-
ALE żeby nie było, że ja tam z pustymi łapami przychodzę, to też coś od siebie dorzucę...tematycznie ;) Jak to z reguły wygląda... Najpierw obserwacja i badanie terenu [IMG]http://i39.tinypic.com/flf4uf.jpg[/IMG] Potem atak na kija [IMG]http://i43.tinypic.com/33elzcx.jpg[/IMG] I próba odebrania cennego trofeum [IMG]http://i43.tinypic.com/2eogvts.jpg[/IMG] Zaciekła walka.... [IMG]http://i40.tinypic.com/2pqnus5.jpg[/IMG] ...która jednak z reguły kończy się tak [IMG]http://i44.tinypic.com/2088ayw.jpg[/IMG]
-
O pierdziut! Tym razem to ja przyszłam na szaber :razz: Gosia Łajkowa dała mi cynk, że Orfi pobił rekord i... rzeczywiście :crazyeye: Tego to jeszcze nie było! Świetne zdjęcia :evil_lol: Zaraz się biorę za kopiowanie :diabloti: