-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Blejd ja zanim kupiłam moją Yorczke miałam bokserkę. Była kochanym i żywiołowym pieskiem. Przeszła 4 operacje. Pierwsza to było ropomacicze, przy następnej lekarz powiedział, że psinka ma raka, którego nie da rady wyleczyć i bez sensu ją operować. Ja chciałam jej chociaż przedłużyć życie. udało się, bo 3 ostatnie operacje przedłużyły jej w sumie zycie gdzieś o 6 m-cy. Bardzo ją kochałam i nie chciałam jej uśpić ale po od ostatniej operacji nie minął miesiąc i już miała wszędzie te guzy :( Już nic nie szło zrobić :( Ostatnie 3 dni już nie chodziła, nic nie jadła. Już jej nie mogłam pomóc :( Ale i tak uważam , ze było warto .. co prawda każda operacja kosztowała 400 zł ale za bardzo ją kochałam żeby tak szybko pozwolić jej odejść :( Także wiem co to operacja.. piesek był bardzo wyęczony, musiałam pilnować, żeby nie wchodziła po schodach, karmić ją bo była wykończona, ale bardzo szybciutko dochodziła do siebie. Naprawde nie martw się, zobaczysz , ze wszystko będzie dobrze. Moja bokserka miała 9 lat jak miała pierwszą operację ale naprawde bardzo dobrze je znosiła .
-
Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?
tigrunia replied to Michasia15's topic in Yorkshire terrier
Moja Jessi raczej mnie nie budzi.Jak już to ja ją bo do pracy wstaje o 4! :crazyeye::crazyeye: Wtedy ona też się budzi, jak wychodzę zostawiam ją w jej posłanku na korytarzu i pewnie cały czas śpiocha bo nawet śladów zabawy nie ma! hehe -
Jejku.. sama się prawie popłakałam.. Również trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze ;)
-
[quote name='Jofka']Dzieki za mile slowka o Toluniu....z grzecznosci nie zaprzecze...taaaak jest piekny.....No to rzeczywiscie Jessi troche pozno dostala,ale ona jest najpiekniejsza suczka....naprawde,a te zdjecia w poscieli...hymmm:loveu: A jak tam uszko Jessi??? Pozdrawiamy z Tolkiem:p;)[/quote] Uszko już ślicznie stoi :multi::multi::multi::multi::multi: Dziękujemy bardzo .. Jessi nawet teraz śpi w pościeli.. to jej ulubione miejsce. Postaram się dziś zrobić jakieś zdjęcia ze stojącym uszkiem :lol:
-
Ale Jessi niechętnie śpi na tym posłanku. Tylko jak wychodze z domu i muszę ją zostawić to znoszę ją z posłankiem na korytarz i tam nie ma wyjścia .. nie ma żadnej kanapy więc musi w swym łóżeczku :cool3: Tak to tylko z pańciąśpi a jak Pan się za bardzo rozwala to Jessi dzie na fotel :loveu: Wczoraj ją wykąpałam i teraz tak slicznie pachnie i jest taka mięciutka, że całą noc ją wąchałam i miziałam :loveu::loveu::loveu::loveu: Uwierlbiam ją!! Pozdrowionka dla Tolka :loveu::loveu: P.S> Zdjęć na razie nie robiłam bo mój chłopiec wyniósł gdzieś aparat :angryy::angryy: Ale postaram sie dziś go zdobyc ;)
-
Mona śliczne masz te psiaki :loveu:
-
Jofka ten Twój brzdąc jest przecudny! Ja mam Jessi od 3-ch tygodni i już była troszke większa jak ją dostałam ale i tak jest słodka :loveu::loveu: Ach.. uwielbiam tą rase :loveu::loveu:
-
[quote name='AmiX'][B]tigrunia[/B] masz ślicznego śpioszka:loveu:[/quote] Ten śpioszek to nie mój tylko Jofki :lol: Chciałam tylko zacytować to zdjęcie ale nie wyszło. :mad:
-
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6381/cimg3142lc5.jpg[/IMG] Jessi też ma takie wyrko :lol:, tylko w innym kolorze :lol:
-
[quote name='Jofka']Chcialabym,zeby Tolek jak bedzie duzy zeby wygladal tak, jak Jessi....ona jest przesliczna!!! takie yoreczki jak ona podobaja mi sie najbardziej...caluski:lol:[/quote] :oops:Ojej , dziekujemy bardzo :oops: Jessi ma dopiero 4 m-ce czyli jeszcze do końca nie dorosła ;) Teraz właśnie sobie smacznie śpiocha :loveu: Pozdrowionka
-
Blejd przeczytałam cały twój poprzedni wątek.. nie rozumiem o co im chodzi? Przecież nie kupiłaś suni od żadnego pseudohodowcy, tylko od Pani, która przypadkiem dostała psa i to jeszcze chorego. Wierzę, że uratowałaś małą bo ta kobieta pewnie nie potrafiła by się nią zająć i mała mogłaby po prostu umrzeć :( Co prawda nie znam się na chorobach piesków i nie wiem tak naprawde czym jest choroba Twojej psiny , ale każda nieleczona choroba ma jakieś skutki , mniejsze czy większe. Podjęłaś dobrą decyzję i nie martw się tamtymi komentarzami. Trzymamy kciuki za powrót psinki do zdrowia :) P.S. Do tych którzy tak napadali na blejd w poprzednim wątku: Czasami na mnie nie naskoczcie za wypowiedź powyżej!Ja nie kupiłabym pieska bez rodowodu. Moja Jessi ma rodowód , jest kupiona z dobrej hodowli, którą polecili mi w Związku Krynologicznym. Mimo to uważam, że Blejd kupując tego pieska URATOWAŁA MU ŻYCIE!!
-
Moje maleństwo uwielbia śpiochać na moich rączkach, ale żadnego zdjęcia niestety nie mam :( Wrócę z pracy to moze coś zrobimy wieczorkiem :) Ona wszędzie mi się na te ręce pakuje a najbardziej w samochodzie lubi na kolankach pańci :lol: A Tolek.. prześliczny szkrab :loveu: Pozdrowionka dla niego od mojej Jessi :D:D :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
A wody troszkę się bała. Spotkała nawet jednego kolegę tej samej rasy ale nie za bardzo była nim zainteresowana :razz: A wczoraj byłyśmy na wystawie Yorków w Bydgoszczy i szczekała na te, które biegały po ringu :P Mała diablica :diabloti:
-
[LEFT]:shake:... podaję jej żelatynkę i witaminki SALVIKAL - dostałam od weta. Dziś w nocy miała to uszko sklejone plasterkiem i włoski klejem do tkanin i tak jakby trochę sie podniosło bo rano jej to zdjęłam a klej puścił :p. Wydaje mi się, że jest wyżej. Zakleje jeszcze dziś na noc i myślę, że już stanie. Dziękuję bardzo wszystkim za rady :) Pozdrawiam [/LEFT]
-
Jeszcze parę fotek mojej myszki nad morzem : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/78/b05c7814cd01668d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/78/2ae728026ba92545.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/78/6bb3b0fa93ec94c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/78/b9d6f4208edc83af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/78/9a5eeb3454c079ec.jpg[/IMG][/URL]
-
Hehe... to miło... ale ta poszewka należy do mamy mojego chłopaka.Niestety nie do mnie , a jest bardzo mięciutka :)
-
Tak oto spi moja myszka : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/74/742178232ff05dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/77/8a41c7237b393e29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/406/8569c591437ec95b.jpg[/IMG][/URL]
-
Ma wygolone z obu stron, dzis to ucho jej cale wygolilam nie tylko czubek. Mam nadzieje, ze stanie wreszcie :placz:
-
A o Bydgoszczy to nikt nic nie pisze?? Ja dzis bylam z moja Jessi, ale tylko jako widownia. Widzialam,ze waldek duzo zdjec robil to moze jakies zdjecia wklei,co?? :cool3:
-
[LEFT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/76/d5d95d12aabbb610.jpg[/IMG][/URL] A tak moje malenstwo spi :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/406/aa4111ea5fecb9a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/406/8569c591437ec95b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/77/8a41c7237b393e29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/74/742178232ff05dd6.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
-
Miałysmy z Jessi tygodniowy urlop, ale juz jestesmy i wklejam fotki :) Oto mój mały kłapouszek : (p.s.mamy mały kłopot z tym uszkiem bo za nic w śiecie nie chce stanąć ;( Masowalam, kleiam i nic :placz: Dzis wygolilam cale i zelatynke jej dalam..zobaczymy co z tego wyjdzie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/76/166b89c2063a003f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/76/7a6da4e785a26e1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/76/5cd36f9335099aa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/76/f035ccdc7265987f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/76/7fc076b41fb18cad.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja tam się będę cieszyć nawet jak będzie miała 5 kg :P , co jest raczej wątpliwe bo tak maleńko je. W przyszłym tyg. mam urlop więc będę mogła jej poświęcić bardzo dużo czasu :) Strasznie sie ciesze.. może nauczę ją czegoś nowego np. siad albo daj łapkę :)
-
Też spodziewam sie takiej wagi :) Było by super :D Szczerze mówiąc nie wiem, ile ważą jej rodzice ale mama wyglądała na taką ok 4 kg nawet , a tatus maleńki, pewnie niecałe 2 kg. Tylko jest mały problem bo to moje maleństwo nie chce zbytnio jeść. Jak już to muszę jej z ręki dać, albo na łyżeczce. Dostaje zmoczoną Eukanubę dla szczeniaczków, dziś zmieszałam jej jeszcze z Pedigree w saszetce (dostała w wyprawce więc trzeba wykorzystać),potem szyneczki troszke dokroiłam i zjadła pół porcji z łyżeczki. Jak tak mało mi będzie jadła to pewnie nie wyrośnie :( Ciekawa jestem, czy zjadła już drugą połowę dzisiejszego śniadania. Zostawiłam jej miseczkę z papu jak wychodziłam do pracy.. okaże się po powrocie
-
[quote name='Agata_B']Jaki klapouszek :loveu: Uroczo wygląda z tym uszkiem :loveu: Ile ona ma mies?[/quote] No właśnie.. tak jak w podpisie :) 3 mies, 24 dni. Wczoraj byłyśmy u weta na szczepieniu, przy okazji postawiliśmy ją na wadze i waży 1,4 kg :) Z tym uszkiem faktycznie słodko wygląda, ale cały czas jej masuje, żeby jednak stanęło. Polubiła nawet czesanie bo pierwszy raz bardzo się wyrywała a już następnym razem była grzeczniutka jak aniołek :) Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Yoreczkach :loveu:
-
Dziękujemy bardzo za miłe słowa :) A oto ciąg dalszy zdjątek małej Jessi :)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/71/038cf57b419b9e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/70/bb7e0d0aeb9a5108.jpg[/IMG][/URL] I tuż po kąpieli :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/388/88c13d7802672408.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/71/63f0c714ba833f82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/56/28d21b74a53814d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/56/891a31bd12ecb7f6.jpg[/IMG][/URL]