Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Dominiqa'][COLOR=Red][B]Dziewczynki mam kilka pytań :][/B][/COLOR] [B]1[/B]- które fotki się lepiej ogląda te naturalne czy te z dodatkami ? :] [B]2 [/B]- czy takie fotki jak ta poniżej moge wywołać i jest taka sama cena jak za normalne czy droższe ? - nie śmiejcie sie ale 1 raz w zyciu mam cyfrówkę i nic nie wiem... proszę was o udzielenie odpowiedzi na pytania :-D [/quote] 1.Moim zdaniem te naturalne.. dodatki tylko odwracają uwagę od piesia.. 2. Bez problemu wywołaszz - w tej samej cenie . Polecam Carrefour .. ostatnio wywoływałam za 29 gr 10 x 15! Często mają takie promocje.. Pozdrawiam Ja i moja Jessi :lol:
  2. Borys, Pirat ;) Ale to mają być imiona dla Yorków??
  3. Nadzieja- jesteś wielka!! Strasznie się cieszę, że znalazłaś właścicieli piesia .. :loveu: Na pewno bardzo za nimi tęsknił.
  4. Jessi jeszcze nie ma obroży.. Szelki dostała po kuzynie Łaciu (kot,który nie wychodzi na spacery) ale na pewno jej kupię i będziemy się uczyć na niej chodzić ;) Ona nie ciągnie na spacerkach więc problemu nie będzie :)
  5. :roll:Chętnie bym pomogła ale z Bydgoszczy do Krakowa.. hmm... troche daleko
  6. Czekamy, czekamy .. :)
  7. Śliczny psiak :) Pozdrowionka od Jessi ;)
  8. Biedny :-(:-( Strasznie mi go żal :-( Był takim ślicznym psiakiem... DUDUŚ - będziemy się modlić za Ciebie ! ;(
  9. DUDUŚ WALCZ!!!!!! Jesteśmy z Tobą!!!!!
  10. Śliczne zdjątka :loveu::loveu: I śliczny psiak :)
  11. A możemy liczyć na jakies zdjęcia Avika ??
  12. ale się wesoło bawią :loveu::loveu: madziasto4 - urocze chłopaki!! :loveu::loveu:
  13. Biedny psiak :( Mona jestem całym sercem z wami!!
  14. [quote name='Agata_B']Kucorek, kucorek :multi: I biada ścinać ;)[/quote] Nie, nie .. ścinać nie będziemy :) NA razie kucorek maleńki , ale rośnie.. powolij rośnie :loveu: Jofka - Jessi ślicznie dziękuje :)
  15. Dzisiejsza sesja zdjęciowa Panny Jessi :D:D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/91/e06d05b85577856e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/91/3cf37ab02d64f05d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/91/ee34a54bc48995cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/118/31da35ce00b97cae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/91/38001645f715959b.jpg[/IMG][/URL]
  16. Jessi właśnie śpi mi na kolankach :loveu:
  17. Mona i jak tam Dudus?? Przeżył ?? Biedny piesiu :( Trzymam za niego kciuki!
  18. Mona a co z Coralikiem?? Będą jakieś nowe zdjątka ?? Stęskniłam się za maluchem :oops: Co u niego słychać ?
  19. Jak w podpisie.. 4 m-ce i 21 dni :) Wiesz.. nie chce , żeby jej było zimą zimno :(
  20. Chętnie bym zamówiła taki kubraczek, ale Jessi to jeszcze szczeniak i pewnie niedługo by z niego wyrosła. Zima się zbliża i powinna mieć coś takiego ale nie wiem czy wtedy ciut większy zamówić , czy jak? Mona co radzisz??
  21. Moja Jessi je tylko kurze łapki wędzone. Uwielbia je!! Żadnych kostek ruszać nie chce
  22. Mój brzdąc potrafi ze mną przespać całą noc i następne 8h śpi ze swoim Panem, który wraca z nocki!! :crazyeye::crazyeye: Śpioch jakich mało!
  23. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co myślicie o tych kosatkach moja Eti je uwielbia ale mam wrażenie że niszczą brodę[/SIZE][/FONT] [URL="http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/248/28/64/248286497"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/248/28/64/248286497[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam Ania[/SIZE][/FONT][/quote] Niszczą brodę ?? :-o Jak to możliwe??
  24. No chętnie bym poszła na taką szkołe z moją psiną , ale w Bydgoszczy chyba nie ma!! nie moge znaleźć :placz:
  25. [quote name='Visenna']no tak, ale weź miej w kieszeni kawałki twarogu jak idziesz szkolic psa na dwór :P[/quote] :roflt::roflt::roflt: dobre!! Nie potrafie sobie tego wyobrazić :P
×
×
  • Create New...