[quote name='Dominiqa'][COLOR=Red][B]Dziewczynki mam kilka pytań :][/B][/COLOR]
[B]1[/B]- które fotki się lepiej ogląda te naturalne czy te z dodatkami ? :]
[B]2 [/B]- czy takie fotki jak ta poniżej moge wywołać i jest taka sama cena jak za normalne czy droższe ? - nie śmiejcie sie ale 1 raz w zyciu mam cyfrówkę i nic nie wiem...
proszę was o udzielenie odpowiedzi na pytania :-D
[/quote]
1.Moim zdaniem te naturalne.. dodatki tylko odwracają uwagę od piesia..
2. Bez problemu wywołaszz - w tej samej cenie . Polecam Carrefour .. ostatnio wywoływałam za 29 gr 10 x 15! Często mają takie promocje..
Pozdrawiam Ja i moja Jessi :lol:
Jessi jeszcze nie ma obroży.. Szelki dostała po kuzynie Łaciu (kot,który nie wychodzi na spacery) ale na pewno jej kupię i będziemy się uczyć na niej chodzić ;) Ona nie ciągnie na spacerkach więc problemu nie będzie :)
[quote name='Agata_B']Kucorek, kucorek :multi:
I biada ścinać ;)[/quote]
Nie, nie .. ścinać nie będziemy :) NA razie kucorek maleńki , ale rośnie.. powolij rośnie :loveu:
Jofka - Jessi ślicznie dziękuje :)
Chętnie bym zamówiła taki kubraczek, ale Jessi to jeszcze szczeniak i pewnie niedługo by z niego wyrosła. Zima się zbliża i powinna mieć coś takiego ale nie wiem czy wtedy ciut większy zamówić , czy jak? Mona co radzisz??
[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co myślicie o tych kosatkach moja Eti je uwielbia ale mam wrażenie że niszczą brodę[/SIZE][/FONT]
[URL="http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/248/28/64/248286497"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/248/28/64/248286497[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam Ania[/SIZE][/FONT][/quote]
Niszczą brodę ?? :-o Jak to możliwe??
[quote name='Visenna']no tak, ale weź miej w kieszeni kawałki twarogu jak idziesz szkolic psa na dwór :P[/quote]
:roflt::roflt::roflt: dobre!! Nie potrafie sobie tego wyobrazić :P