Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Szafir']To poklej sobie włosy żeby ći inaczej się układały.Potepiam takich ludzi co zrobiąwszystko żeby tylko mieć psa idealnego.Tak jak mi powiedziała pewna osoba na temat mojego psa ,bo ma wade zgryzu.Żaden problem połamie sie szczękę skręci na druty i będzie dobrze.:angryy:LUDZIE piesek jest nie na wystawy tylko do towarzystwa dla domu i tak jakby ludziom mieli łamać szczeki lub kręgosłupy bo krzywi są.Paranoja i nie mogę tego słuchać.Według mnie czym bardziej pies jest do wzorca podobny to tym więcej w życiu wycierpiał.Co z Was za Ludzie sa.A ja myślałem że to forum to jest forum miłośników PSÓW.[/quote] Ludzie robią wszystko nie żeby mieć psa idealnego, tylko , żeby wszystkie psy odpowiadały wzorcowi a nie , żeby się same kundle rozmnażały! Taki pies właśnie jest krzywdzony - który jest kundlem i nikt go nie chce, wyrzuca, morduje, albo oddaje do schroniska:angryy: Pies z wadą zgryzu nie nadaje się na wystawy i nikt mu na pewno nie będzie łamał szczęki! Ludzie robią wszystko , żeby takie psy się nie rodziły! A jak się dopuszcza nie rasowe psy to potem takie "cuda" wychodzą! Hodowcy kochają swoje psy i nie rozmnażają ich dla korzyści finansowych - bo są one praktycznie zadne!! Wręcz przeciwnie jest to bardzo drogie hobby-szczególnie jeśli chodzi o Yorki!!
  2. [quote name='Szafir']Jak was czytam to mi sie niedobrze robi.Sami sobie klejem uszy poprzyklejacie zeby wam nie odstawały i zobaczycie jak fajnie.Psa sie akceptuje jaki jest.A co do stania uszu to trzeba golic włoski u fryzjera zeby nie obciążały i odpowiednio włosy spinać gumkami wtedy żaden klej nie przydany.Ze sie wami jeszcze nikt nie zajął aż dziwne.:angryy:[/quote] Słuchaj .. nikt nikomu uszu nie klei!! Chodzi o klejenie włosków i taka porada jest na znanym portalu YORKLAND! Czasami samo ścinanie włosków nie wystarcza a z tym klejem to bardzo fajny pomysł .. choć na moją Jessi nie pomógł to innym bardzo!
  3. Śliczna panienka :loveu: Mona a dlaczego ona została wam oddana?? (tzn.sprzedana) Dlaczego już jej nie chcieli??
  4. Jessi pięknie dziękuje :modla::jumpie: Jeszcze troche i mi w piórka obrośnie :eviltong: Kokardka - oczywiście prezent na urodzinki :BIG:
  5. Jesst też pokazała kawałek jęzorka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/96/4085d7f223ced03e.jpg[/IMG][/URL]
  6. :loveu:sesji ciąg dalszy :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/96/2d099af8563be490.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/96/7ccde97b34184b22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/af479922efa80d71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/96/a9afb857e8c3342c.jpg[/IMG][/URL]
  7. :new-bday:A oto urodzinowa sesja Panienki Jessi - dziś kończy 5 m-cy :new-bday: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/96/e8c455e7c11d3464.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/e6976e24a601001f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/96/54f0be63f88d6b3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/40d6f3c6b1b4055e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/96/fc54d77a7b9f0935.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ojj to ja mam za daleko :( niestety nie będę mogła przyjechać z Jessi :(
  9. A gdzie Nadziejo mieszkasz??
  10. [quote name='Pinczerek-Jacky']Czekamy :loveu::loveu:[/quote] ... z utęsknieniem :loveu::loveu:
  11. Ja też kleiłam takim klejem, ale szybko włoski się rozkleiły, potem już nie chciało się trzymać, klej z włosków nie chciał zejść i musiałam odciąć .. Ogólnie nie byłam z niego zadowolona .. No i uszka oczywiście nie stanęły.. Dopiero jak kupiłam kurze lapki :)
  12. :loveu:Witaj nane ..dopiero zawitałam do waszej galerii.. Twoje psy są cudne! :loveu: Jak będę kupować pieska to się chyba do Ciebie odezwę.. ale to jeszcze z rok, moze dwa... na razie mam małą Jessi więc pomalutku, pocichutku hodowla będzie sie rozwijac. Chciała bym stworzyć taką hodowlę jak Twoja ! Mam nadzieję, że mi się uda. Na rzie mam tylko takie plany, mieszkam w domku więc mam możliwości i bardzo .. ale to bardzo kocham tą rasę.. i myślę, że wiedzy odpowiedniej już nabrałam. Chciałabym , żeby było pełno takich "[U][B]idealnych[/B][/U]" Yorków!! Pozdrawiam gorąco!! No Jessi oczywiście też pozdrawia Twoje aniołki :loveu::loveu:
  13. Ja też chcę założyć hodowlę Yorczków :) Są to naprawdę wspaniałe psy. Mam nadzieję, że kupiłam Jessi z dobrej hodowli i będzie wspaniałą "okazicielką" swej rasy! Oczywiście ma rodowód, czytałam wszystkie możliwe regulaminy, byłam już na jednej wystawie a na początku roku Jessi rozpocznie swoją karierę. Oby tylko polubiła wystawy!
  14. :loveu:Ale słodki psiaczek.. A jak tam jesgo sukcesy wystawowe?? Ile już zaliczył wystaw? Z jakimi wynikami?? Jest naprawdę śliczny!:loveu:
  15. Jeja.. 8 psów to nie lada wyzwanie! Bardzo mi przykro z powodu teściowej :-( Los jest okrutny :-(
  16. Odświeżam temat.. Jessi wczoraj wypadł ząbek. ale jakiś podwójny :-o Nie znam sie na psich zębach i nie wiem czy to dobrze , czy źle ?? Próbowałam jej zajrzeć do pyszczka jak się mają jej ząbki, ale mi nie pozwoliła :( Powinnam iść do weta i sprawdzić stan jej ząbków?? Już chyba powinny jej zacząć wypadać bo jutro kończy 5 m-cy. Co myślicie??
  17. Jessi zajęło mniej więcej miesiąc zanim się nauczyła sama schodzić.. Wczoraj już sama zbiegła na dół jak usłyszała , ze jej Pan przyszedł (mieszkamy w domku). Cieszę się bo to oznacza, ze wreszcie się przyzwyczaiła do nowego domku :lol:
  18. Ale śliczna panienka :loveu::loveu: Mam nadzieję, że Jessi też wyrośnie na taką DAMĘ :loveu:
  19. Ale długi ma jęzorek :crazyeye: .. niczym jaszczurka :shiny:
  20. Ale jej ładnie uszka stoją :loveu::loveu:
  21. Moja Jessi siusia i na dworzu i na mtce. Zostaje sama w domu na takim małym korytarzyku - jest bez drzwi i dalej idzie większy korytarzyk więc oddzielam je dyktą. Jesst już ma prawie 5 m-cy ale i tak nie zostawiam jej samej w pokoju bo jeszcze do konca nie wie,ze powinno sie załatwiać tylko na dworzu. Szczególnie jeśli chodzi o kupki (jej ulubione miejsce to dywan!!:crazyeye:)
  22. Stronka fajna, tylko czemu jak chcę wejść np. w galerię lub kontakt wyświetka mi: [SIZE=4]Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje. ??[/SIZE]
  23. Jejka Mona- te Twoje psiaki są uroczre I Deizi też - wreszcie kobieta u was zawita ;) Pozdrawiam
  24. Na pewno minie.. nie martw się ;) Jessi je bardzo maleńko.. A gdzie zdjątka Tolka ?? Będą jakieś nowe??:cool3:
  25. [quote name='Shahar']Mam takie samo zdanie jak Tigrunia :)[/quote] :oops: dziękuję, dziękuję :modla::modla:
×
×
  • Create New...