Jump to content
Dogomania

Raixly

Members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Raixly

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry,

  Piszę do Pani w bardzo 'starej' już sprawie/ wątku, który znalazłam na Dogomanii. Bardzo chciałabym się z Panią skontaktować i uzyskać parę informacji o Pani psie Broku. Jestem hodowczynią i właścicielka 3 bretonów. Robimy z 2 koleżankami katalog polskich bretonów i stronę internetową poświęcona tej rasie w Polce i genealogii. Mamy bardzo duży problem ze znalezieniem informacji na temat Arietty - matki Broka i babki - Beretty. Czy mogłaby Pani odezwać się do mnie na maila [email protected] albo znaleźć mnie na facebooku Monika Zielińska Pruszcz Gdański (bretony są na moich zdjęciach na FB).

   

  Pozdrawiam,

  Monika

   

 2. Raixly

  kliker

  Kto ma jakieś pomysły, jak nauczyć komend do doggy dancing? Ostatnio się tym zainteresowałam, ale nie mogę znaleźć pomocy...
 3. Raixly

  kliker

  O, ja także klikam :cool3: Brok umie, eee... obracać się, turlać, kłaniać, podawać pierwszą łapę, drugą, cofać się, skakać, targetować nosem itd. Oprócz tego jakieśtam podstawowe komendy. Niestety z chłopakiem jeszcze muszę mnóstwo pracować i okazać cierpliwość, bo ma dwie wady, wynikające z mojej wcześniejszej kynologicznej ignoracji; za nic się nie skupi na dworze i potwornie ciągnie, no ale... pracujemy. P.S. Władczyni, czyżbym kojarzyła cię z grona? ;)))
 4. Boże, jakie życie jest niesprawiedliwe... Dobrzy ludzie nie mają dachu nad głową i ostatnią, kochaną istotę im się odbiera... :( Łzy z oczu lecą... Też jestem ciekawa, czy ktoś wie co się stało.
 5. Nie musi być na priv, bo może ktoś też coś znajdzie ;) Mieszkam w Ursusie (W-wa).
 6. Wiem, właśnie dlatego się pytam, bo chciałabym, żeby Brok został repem ;) Regulamin czytałam, ale ja jestem kompletnie zielona, jeśli o tropienie chodzi, więc... Ech. Może jednak to sobie odpuszczę? Na wystawy jeździć na pewno będziemy (w lipcu w W-wie pierwsza), ale co do konkursów to właśnie nie wiem... U mnie wiedza nt kynologii łowieckiej = ciemnogród.
 7. miała* :) Wiem... Ale właśnie... Eee, na czym polegają konkursy? Wiem tyle, że to "wyższa szkoła jazdy", a niestety przez moją długą kynologiczną ciemnotę przegapiłam próby...
 8. Czy istnieje możliwość zgłoszenia do prób prac wyżłów psa, który ukończył wiek dwóch lat? W regulaminie jest powiedziane, że nie, ale czy na pewno nie ma takiej możliwości, np. w jakichś wyjątkowych przypadkach?
 9. Lea śliczna ;) I cóż za niezwykły legwan! (tak zgaduję :lol:) Gutkowa maść mnie zauroczyła.
 10. Ja również byłabym wdzięczna za trochę informacji :)
 11. Jezus... Da się jakoś ukarać tego potwora?...
 12. Śpiący *wwwwwwww* Łaaa <3 Taka niewinna minka... Mwahaha diabeu D:
 13. Najładniejsze jest to, na którym patrzy się przed siebie i ma mordkę nad sznurem <333
 14. Ja nigdy nie byłam sama nigdzie. Po 1 w życiu - bałabym się, po 2 - rodzice nigdy w życiu. A w ogóle... Dziś dostałam kliker i jestem po 1-szej sesji ^______^ Najpierw standardowo ukształtowanie - k/s. Tak kilka razy i zaczął reagować na kliker. Potem zaczęłam 1-szy krok nauki obrotu, już się obraca w prawo, o. xp Potem jackpot był i jutro od nowa :wink: A książka o szkoleniu super. :)
 15. Dokładnie, Agata == Zwłaszcza że tata se oczywiście kupił tą baterię dziś (dla przypomnienia mamy o dziwo NIEDZIELĘ -.-). Dobra, trudno == Zatargam ich za to gdzieś dalej. Nie chcieli 50 km od W-wy - będą mieli 500, o. Najważniejszy i tak jest Brok. Uszko mu się ładnie goi i nawet nic nie wskazuje na to, żeby pomiętał o tym ugryzieniu. <3 Czekamy na kliker i książkę.
×
×
 • Create New...