-
Posts
1738 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ladyyork
-
[quote name='*kleo*']Nie przejmuj się, w końcu yorka to nie sam włos, a ten odpowiednimi sposobami można doprowadzić do jako takiego porządku :p Z resztą Ty jako koleżanka po fachu o tym wiesz ;)[/QUOTE] Masz racje ,zresztą musze zaczać mu dawać vitaofil i biotiderm,to włos mu się powinien w ciągu miesięca poprawić troche;)
-
[quote name='Aurunia']Jak to nie na głównej pisze: [FONT=Verdana][COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=5][SIZE=2][FONT=Arial]Z przyczyn niezależnych od Organizatorów rasę Yorkshire Terrier sędziował będzie Zdzisław Kitliński.[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][SIZE=5] [SIZE=5][FONT=Verdana][COLOR=green][COLOR=black]Do zobaczenia na wystawie :smile:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=green] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/QUOTE] Katastrofa:angryy:
-
Zdjęcia C.D. [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2063.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2064-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2065.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2066.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2068-1.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
zdjęcia c.d. [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2051.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2053.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2054-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2058-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2059-1.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
Cessi po zdjęciu papilotów:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2041.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2043.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2048.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2049.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2050.jpg[/IMG]
-
Te kłopoty z nowym dogo są dobijające:angryy: Ale tak pozatym , witam porankiem środowym i uściski dla Tofisia
-
Witam z ranka środowego, co tam u was??:lol: A malutka tak się na kolankach ładnie wyleguje, buziaki dla małej Pixuni
-
[quote name='karkakarka']Hej Be A tak se przemyślałam to wystawianie w szczeniakach i pojedziemy, bo Cleo będzie miała w czerwcu skończone 8 miesięcy, więc w sumie nie będzie już takim roztrzepanym szczylkiem (mam nadzieją), a ja bez uszczerbku dla jej hodowlanki (:evil_lol:) -może- się nauczę jak ją prezentować :D. Choć wcześniej zamierzam na kurs się zapisać.[/QUOTE] A gdzie takie szkolenia dają:lol:, chętnie bym sama skorzystała:p Dziewczyny zna ktoś Krystyne Opare, na co zwraca uwage?? Bo w Rzeszowie będzie sędziowałą ,a ja wystawiam Afrodyte i Cessiego;)
-
Witaj *Kleo* ,gratuluje wam obu:loveu: ,w dzień niemoge nic napisać bo mnie wybija z dogo:angryy: więc mogejedynie teraz wam pogratulować i zajrzeć do waszej Galerii:lol:
-
Esti, Viky i Ja wymyslili to po to by na tym zarobić ,nie myśleli o psach tylko o bogatych właścicielach którzy będa to kupować i stroić swoje pociechy, bo w detalu bez dużego nażutu taka sukieneczka ,czy spudniczka wychodzi 100-110zł:evil_lol:. Wiecie ja w lato, bardzo często jak jest gorąco zakładam ubranko z białej czy innej jasnej koronki ,bo na własnym doświadczeniu wiem że pieskowi jest chłodniej niż bez ubranka gdy jego ciemny włos przyciage te promienie słoneczne że nie da sie go dosłownie prawie dotknąć - choć Inka też odczuwa duże słońce choć jest jasna, przedewszystkim chroni troche przed kleszczami, a po drugie w domu po zdjęciu takiego ubranka nie są tak nagrzane jak ciastka wyciągnięte z piekarnika:evil_lol: Esti jeśli chodzi o ubranka z koronki ,bardzo dziękuje za uznanie i ciesze się że ci się podobają:lol:
-
[quote name='Estera']Kombinezony, ubranka na papiloty- jestem za. Ale czy ktoś mi wytłumaczy po jaką chole** jakiemuś psiakowi sukieneczka z wisieneczkami, czy sukieneczka w paseczki???[/QUOTE] Witaj Estera ,wiesz ja moje w to nie ubieram:lol: ,ale ludzie kupują więc w sklepie mam;) , jednak kombinezony ,ubranka na papiloty czy siatki leśne to dla swoich sama mam:lol:
-
[quote name='Viky i Ja']Śliczny ten czarny kombinezonik :) Zazdroszczę talentu bo ja to jestem antytalent krawiecki :evil_lol:[/QUOTE] Nie przesadzaj, ja się uczyłam szyć na moich maluchach,narpiew tylko im szyłam,a później to jusz poszło ;) np. teraz uszyłam znowu ubranko z koroneczki różowej:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2039.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2040.jpg[/IMG] a takie żeczy mamna sprzedaż też w salonie Spódniczka z wisienkami:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2034.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2035-1.jpg[/IMG] Sukieneczka:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2036-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2037.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='*kleo*']Cześć dziewczyny, prędkość na dogo mam w tej chwili powalającą więc skorzystam i wrzucę fotki, pranie dziś miałyśmy :) Przed kąpielą, popapilotowe loczki [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6838/p1030145rk.jpg[/IMG] A tu już po suszeniu [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6340/p1030148.jpg[/IMG] Eksperyment z dwoma kitkami [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1885/p1030149v.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9913/p1030151l.jpg[/IMG] I na koniec mój "jamnik" :evil_lol: miał małe przypomnienie ;) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5711/p1030156v.jpg[/IMG][/QUOTE] Ona jest códowna:loveu:, i wcalenie jest jamnik:eviltong:
-
[quote name='karkakarka']Jeny ale te twoje psy mają się z tobą dobrze!! cuda potrafisz wyczarować :)[/QUOTE] Ja to większość ubranek na sprzedaż robie ,nie dla moich małych, choć nie zaprzecze że szyłam sporo dla swoich,ale był tez czas że pochodziły jeden sezon, znudziły się i jak miałam klijętów na używane ubranka za 10-15zł kombinezon ,siateczka z koronki to tak sprzedawałam;), a potem nowe robiłam, czasami mi tak się zdażało że ktoś mnier na ulicy zaczepiał i pytał gdzie kupiłam ubranko ,a ja mówiłam że sama uszyłam i jak chce to moge je sprzedać np za 50zł i sprzedawałam,albo robiłam na zamówienie;)
-
[quote name='Connected']tak, mam <jupi> ; )).[/QUOTE] To chociaż tutaj go pokaż :lol:
-
[quote name='zaria']Może źle się wyraziłam. Miałam na myśli medium jakim jest forum na Dogomanii. Z całym szacunkiem dla osiągnięć tego forum, ale nie jest ono zbyt popularnym środkiem komunikacji w większości znanych mi yorkowych hodowli. Po prostu to forum jest nieczytane przez większość hodowców, chyba że jakaś afera jest nagłaśniana. Wtedy tak. Zdecydowanie Telefon jest praktyczniejszy i częściej używany. A, że znam trochę to środowisko, z różnych zarówno pozytywnych jak i negatywnych stron, nie omieszkałam podzielić się moimi wątpliwościami. Oczywiście, są jak w każdym środowisku ludzie dobrzy i ci mniej, ale to dotyczy akurat każdej społeczności, czy to psiej czy kociej czy też jeszcze innej. Wystarczy spojrzeć na daty na tym wątku. Zaczęty 4 miesiące temu, wpisów do mojego tu zajrzenia 3, w tym tylko dwóch rozmówców, założyciel wątku Ladyyork i Sandra. Ilu znanych hodowców zechciało się udzielić? I właściwie to powinno wystarczyć za cały komentarz. Więc chyba jednak jakoś nie chcą się dzielić poglądami, przynajmniej na tym wątku.[/QUOTE] Wiesz co ci powiem ,że najgorsze jest to że masz Racje:placz:
-
A tutaj ubranko z koronki czerwonej:loveu: zrobione bez lampy:lol: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2018.jpg[/IMG] zrobione z lapą;) [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2017-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2021.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia C.D.:loveu: Gumka ze stoperami przy szyji:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2008.jpg[/IMG] Gumka ze stoperami w pasie:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2007.jpg[/IMG] Atłasowa podkładka pod zamkiem zapobiegająca się wkręcaniu włosa w zamek:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2004.jpg[/IMG] Prezentacja na Cessim ,choć ubranko jest na pieska większego niż mój Cessi ( jest za duże):loveu: Ubranko ma długość 35cm [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2001.jpg[/IMG]
-
Witam ,a tutaj tak jak obiecałam daje ubranko skończone zdjęcie góry:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2016.jpg[/IMG] zdjęcie dołu:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2015.jpg[/IMG] zdjęcie boku:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2014.jpg[/IMG]
-
A to moja Afrodytka śpi u mnie w pracy:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1993.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1992.jpg[/IMG] No i pokaże wam jeszcze ubranko zaczete jutro wstawie zdjęcia już skończonego ubranka:lol: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1999.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
Zdjęcia mojej Ineczki:loveu: [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1998.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1997.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1995.jpg[/IMG] [IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1994.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: