gośku.
Members-
Posts
383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gośku.
-
Bardzo dziękuję :*
-
[B]Elitesse - [/B]mogę prosić o stawkę weimarów? proszę ;)
-
Może ktoś mi wypisac z katalogu wyżły weimarskie? I może fotki ktoś ma? Wszystkim gratuluję wygranych :)
-
A mam pytanie. Czy bezproblemu dojadę nad maltę z sobeiskiego? Raczej nie, prawda? A może cytadela, lub rusałka? i godiznka to jakoś 12, w nocy oczywiscie :evil:
-
A może za tydzien, w sobotkę byśmy się wybrali na jakiś spacerek? ;) Co Wy na to?
-
Ja już pisałąm, że Ergunia jest śliczną sunią :loveu: I o zadkach tgeż. Sonia i Erga lubią dupki pokazywać, hihi. A ja w galeri tez umiescilam zdjeica ze soacerku {weimar sonia i boxer dudek}. Skomentujcie, czy wams ie podobaja! :cool3:
-
oups, nei zauważyłam Polna, sorrki. Zresztą wiesz, że mi się podoba ;)
-
Każdy pies jest śliczny na swój sposób. Pokaż fotkę, zobaczymy tego Twojego 'brzydala' ;> Własnie Aniu, taka brzydka, że aż śliczna!
-
Jaki słodziachny maluszek! A ten filmik :lol: Boski! :lol: I na końcu to chrapanie :lol: Masz jeszcze Aniu jakies filmiki?
-
jakies znajome tereny z tyh ostatnich fotek :lol: A wszysteki zdjecia oczywiscie sliczne, i czekam na nasteona porcje :loveu:
-
Ja niestety nie pomogę, nie znam nikogo kto by chciał pieska. Ale w sumie to mogę dać ogłoszenia na forum... Trzyamm kciuki za te wyżełki. [*] dla tego ktorego juz nie ma ;(
-
Kasiu, no to czekam razem z Tobą na nowego pieska :) hihi Ja karmie Puriną dog chow. Moim zdaniem dobra jest. Ale glownie zywimy ja gotowanym, domowym jedzeniem i to jej najbardizej pasuje :)
-
Kasiu i jak, masz już psa? ;)
-
Świetne psy :D
-
Mój Bascuś :) Oh, jaki on cudny :) Aniu, więcej fotek prosimy :) Chcesz fotkę Basca jak jest wystawiany w Poznaniu? ;)
-
Aniu, trzymam kciuki! :angel:
-
Alexa, ja również czytałam historię Bruna. Niezbyt przyjazna, ale widac, że teraz ma się świetnie :) A to wsyztsko dzięki Tobie :) Super! Więcej zdjątek poprosimy! Aniuś, kiedy wstawisz nowe fotki do tematu Basca? :wink:
-
Nie wiem jak Wam, ale mi weimary długowłose kojarzą się z: seterem + weimarem :lol: A macie fotki wyżełków z Poznania?
-
[quote name='an3czka']Gosia jasne, ze podejdz. Tu jest moje zdjecie. Mam nadzieje, ze rozpoznasz:) prawdopodobnie bedziemy w towarzystwie znajomych z dwojka innych weimarow. nie zmienilam sie chyba bardzo-no mam dluzsze wlosy:) [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=11951&postdays=0&postorder=asc&start=4695[/url][/quote] A co to za Weimary będą? [; O ktor4ej godzinie bedziesz?
-
an3czka, masz może swoje foto? Podejdę do Ciebie jeśli mogę :lol:
-
To fotkiz Zielonej Góry :) Z Antoninka nie pozmniejszałam jeszcze... Wyżeł Weimarski ( :kocham: ) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7400/486nf.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7057/490ji.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5641/290wm.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2563/305kb.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8918/315aq.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4199/328ju.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3638/333dm.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4415/346tm.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6857/361ei.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9690/378hq.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8209/382gv.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1543/396yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/392/401jr.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/808/412ol.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1310/429wo.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6350/437wr.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4431/450vf.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5654/467fz.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8576/476sa.jpg[/IMG] Wyżeł Węgierski [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4540/508ua.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/5021/519vs.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/6821/521wl.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/724/17cb.jpg[/IMG] Wyżeł niemiecki [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8506/535wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8879/542rz.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/883/558ig.jpg[/IMG] Wyżeł Włoski [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8409/27eo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8880/34oy.jpg[/IMG] :wink:
-
Ja mam dużo fot z 2 wystaw- Zielona góra i Antoninek [; Moge wstawić :)
-
Ta ostatnia fotka jest śliczna :) Będizecie w Poznaniu na wystawie?
-
śliczne fotki- zresztą jak zawsze :lol: Szaraduszko, bedziesz na wystawie w Poznaniu?
-
I co, jak poszło an wystawie? ;) Wiecej zdjatek z wystawek prosimy :angel: a byliście może w Zielonej Górze, lub w Antoninku? Wybieracie się do Poznania? :D