Jump to content
Dogomania

Ola164

Members
  • Posts

    8236
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola164

  1. Choć inni nie rozumieją: Jak bardzo brak mi jej. W sercu ciągle ŻYWA a w oczach pełno łez. Nie potrafię juz z radościa spojżeć na ten świat żyje wciąż pszeszłością lecz z tobą moja HAP! Tyle lat czekałam abyś chwilą stała się, Teraz serce boli na szczępy mnie drze :(
  2. "Uwaga zły pies" są BEZNADZIEJNE - NIE MA ZŁYCH PSÓW SĄ TYLKO PSY GROŹNE... Podoba mi się propozycja: "UWAGA DOBRY PIES - GRYŹIE" - mój wujek taką ma :D
  3. Oj, czekamy a za razem witamy :)
  4. No teraz nie wyobrażam sobie życia bez tak wspaniałej psinki :) [B]Pimpek [/B]- chciałaś pyszczek, proszę bardzo: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1283/nochalwk0.jpg[/IMG]
  5. Ola164

    Metamorfozy

    Carakter super :) Pierszegoi dnia u nas nauczyła się 5 komend ;) Strzeliłaś w 10! Tinka to mieszaniec collie i ON (oboje z rodziców znałam) bo Niufacz została wzięta od sąsiadów po 5-letniej męczarni na łańcuch :(
  6. Ola164

    Metamorfozy

    Moja Niufka: przed: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5667/tinacg1.jpg[/IMG] i po: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4264/jjpp5.jpg[/IMG] Zapraszam na galerię :)
  7. że taka śliczność była w schronie.... Ale pucek kochany !
  8. Ale zamieszanie, pełno nowych postów :)
  9. Narazie jeszcze nie w pełni.... Ale dążymy do celu... Mam nadzieję, że już nie długo Niufa będzie taka jak przystało na "podpalanego collie"
  10. Oj, nie nie... Przepraszam zapomniałam dopisać że to fota sprzed dwuch lat kiedy Tina nie była jeszcze nasza i wiodła łańcuchowe życie :angryy: Po 5 lat męczarni sąsiedzi zgodzili nam się ją oddać.... Tak wyglądała: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5667/tinacg1.jpg[/IMG] Taka była zakłaczona, teraz futerko odrasta...
  11. Przesłodki :loveu:
  12. :multi: Dgm działa :multi: Dziś mam tylko jedną fote :angryy: Ale za to jest cudowna :loveu: Przed wami Niufacz w śniegu: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2816/tinkakg5.jpg[/IMG]
  13. Ja mieszkam niedaleko Krk :) Psiaków chyba dziś nie będzie ale wstawiam moją jędzie Wike która jak się okazało będzie mieć dzieciaczki :D Zabawa wstążeczką: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2473/wikawstazka2ow7.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9141/wikawstazkacb2.jpg[/IMG] No narazie tyle, jak się wyrobie to wieczorkiem zrobię jakąś fote :) A jak na razie "uczę się" z chemi :D
  14. Cudowna :) strasznie słodziutka...
  15. Śnieg, dlaczego go nie zobaczysz??? Śnieżynki dla Ciebie: ******************************************* *** * * ** * * ** ** ** * ** ** * * ** * * ** * * ** * * ** ** ****** ** ** * ** * ** * ** * ** * * * **
  16. Oj, ja mieszkam w potwornej okolicy :( Moja Hap została potrącona i zmarła na miejscu - koleś jechał chyba z 80 km/h Straciłam wiele kotów pod kołami samochodów :( Ale nadal u mnie mieszkają przybłędy w końcu nie liczy się długość życia ale jego jakość! Boje się, że każdy dzień moich zwierzaków może być ostatnim dniem :(
  17. Hurra, a więc ściągam z podpisu :) Czy seter ma baner?
  18. uuuu.... A u mnie jest co roku i to DUŻO :D Ups! zapomniałam się przywitać: Tak więc, yyyy..... WITAM, Mam na imię Ola to chyba wiadome.... ...I zakochałam się w twoich benach :D Zapraszam też do mnie :)
  19. Teraz to dopiero fajnie pruszy, ale mi się już nie chce na pole wychodzić :D
  20. Aj, wyprzedziłaś mine.... Właśnie wstawiłam nowe foty, zapraszam w takim razie jeszcze raz :D
  21. Nowe fotosy: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7158/noctwardykr7.jpg[/IMG] Zaśnieżony Twarduś :D [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8552/noctinakv3.jpg[/IMG] Oślepiona fleszem Niufa... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3400/nocchoinagw8.jpg[/IMG] Oraz moja choina :) Ale fajnie pruszy śnieg :D
  22. Piękna okolica :D I Tina też :) Dora - miałam sunie o takim imieniu i to nawet bardzo podobną :)
  23. Przepraszam, ale się poplątalam... Czy bezoki owczarek ma dom? Bo temat nie bardzo zrozumiały. Biedny seter :( To przecież takie wierne psicho ;(
  24. Mi tam się zawsze taki kropek marzył, ale los pokierował inaczej - mam 2 kundelki :)
×
×
  • Create New...