[quote name='magdabroy']Poszukaj jakiś tabletek typu "Rumen tabs" ;) Albo może wystarczy podawanie samego jogurtu naturalnego, jeśli lubią ;)[/QUOTE]
A co to za tabletki? Spróbuje z jogurtem .
[quote name='Hienulan']Jakbym miała dwa takie czarno-białe potworki to bym je nazwała Jing i Jang :D Świetne są, puszyste psy rządzą ;)[/QUOTE]
Dzięki , masz rację z imionami ciekawie , ale wpierw miałam czarną, a dopiero później Bella.
[quote name='Angi']niech się przejedzie do psitula, powinna coś znaleźć :)[/QUOTE]
narazie probowala z fb,ale cos marnie idzie,zobaczymy co z tego wyjdzie,a jak nic,mozliwe ,ze do Zabrza zawita,zobaczymy...