-
Posts
3237 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zonia
-
[COLOR=Red]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: 21listopada 2009r Maniek pojechał do wspaniałego domu! Państwo przyjechali po niego aż z Gliwic! Od razu się nawzajem polubili:lol: Życzymy wszystkiego naj naj naj....:lol:[/COLOR] Miałem kochanego pana, zawsze pełną miskę, ciepły kąt.....Nagle to wszystko się zmieniło...Cały mój radosny świat w jeden dzień zmienił się w koszmar...Pan przywiązał mnie do słupa, myślałem, że zaraz wróci, tak jak to robił gdy szliśmy do sklepu...Po kilku godzinach zabrał mnie....lecz nie mój pan tylko ktoś, kto mnie potem zawiózł do schroniska...Nie wiem czemu to zrobił, przecież byłem grzeczny, siedziałem spokojnie w samochodzie, byłem sympatyczny...To było najgorsze co mnie spotkało...Wsadzili mnie do klatki pełnej smutnych, szczekających psów...Z kanapy prosto w smród i błoto...No i co miałem robić...pozostawało tylko wołać o pomoc...No i w końcu spotkało mnie tam coś dobrego. Ktoś usłyszał mój płacz i zajął się mną-teraz co sobotę wychodzę na spacer...Ale co to jest jeden spacer...? JA CHCĘ DO DOMU!!!! Maniek to piękny, dostojny Owczarek Niemiecki. Ma małe szanse na adopcję-jest już starszym psem, ma ok.10lat...a przecież to tak kochany, miły pies, sympatyczny, grzeczny, spokojny, łagodny, 0agresji, zrównoważony, nie absorbujący...A na dodatek potwornie tęskni za domem...-płacze, popiskuje...nie nadaje się do samotnego życia!On potrzebuje swojego człowieka! NIE ZOSTAWIAJMY GO SAMEGO ZE ZŁAMANYM SERCEM!! POMÓŻMY MU! Kontakt:[email protected] tel.606 210 658 [B][COLOR=Red]Bardzo potrzebna pomoc w ogłoszeniach![/COLOR][/B] [IMG]http://i34.tinypic.com/20u2y69.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2rp7nh4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/35kuc5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/30lgu8x.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2qu1bn8.jpg[/IMG] [CENTER]Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13457841#post13457841"][IMG]http://i34.tinypic.com/wjvs61.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
SPRAWA SIĘ POKOMPLIKOWAŁA!!!!!!! HELP!!!!!! Pimpek teraz też szuka domu! Pies jest super itd. tylko Pani jest starszą i wrażliwą osobą.... Wyszła z Pimpkiem na spacer(mieszka gdzieś poza W-wą w jakimś małym miasteczku), w którym podobno jest strasznie dużo bezpańskich psów, które ludzie wyrzucają z pobliskiej wsi....jeden rzucił się na Pimpka, ona stanęła w jego obronie i została pogryziona...jak już pisałam jest wrażliwa i przeżyła straszną traumę......Nie chce Pimpka oddać do schroniska, na razie psiak jest u jej córki, lecz nie może tam zostać bo nie dogaduje się z kotem....Pani szuka mu domu. BARDZO PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU MU DOMU! Pimpek jest super psiakiem, spokojny, nie absorbujący....idealny(tylko do kotów nie za bardzo...)
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
zonia replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
o kurcze.......:shake: SZOK! W piątek niestety nie mogę, ale w kolejnej akcji mogę jakoś pomóc(jeśli się przydam...). Jak mogę jeszcze pomóc oprócz wsparcia finansowego i szukania DT...? A może na mapie pomocy dogo znajdzie się jakiś tymczas.....(?) [url=http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=11]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url] -
Och...nie było mnie trochę w internecie....Więc nadrabiam. Soema skontaktuj się i dopytaj czy można jakoś pomóc;) Czy ktoś mógłby zrobić petycje:[URL]http://www.petycje.pl/petycjeNowa.php[/URL] [SIZE=1](ja niestety nie mogę....nie jestem pełnoletnia.....:roll:)[/SIZE] To co zaczynamy masowo listy wysyłać....???!!!!:cool3:
-
Jak dla mnie pomysł dobry:lol:
-
Ja jestem z W-wy;):cool3: Kto jeszcze....?:cool3: [SIZE=1](tylko jakiego pisma..?)[/SIZE]
-
Czyli nie tylko my jesteśmy oburzeni...:cool3: Może coś jednak ruszy...:cool3: A ten stary dziad niech se w dooope wsadzi ten smalec!!!!!:angryy:
-
ooo....właśnie....niestety nie mogłam obejrzeć dzisiejszych faktów....:-( I co dalej z tą sprawą...?
-
Bardzo przepraszam za pomyłkę, że to w Częstochowie...:oops: już zmieniłam na Kraków..... OK. Zrobił się trochę bałagan.....Więc podstawowe pytanie....:Od czego zaczynamy działać...?
-
hmmm...postarałam się na szybko sklecić jakiś banerek....Miało być mrocznie,ale znając moje umiejętności artystyczne......:razz: Zachęcam do wstawienia, niech więcej ludzi tu zajrzy!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/ubojnia-psow-na-smalec-sprawa-umorzona-wszystkich-oburzonych-zpraszamy-do-akcji-148885/#post13155428"][IMG]http://i33.tinypic.com/2exbt4w.jpg[/IMG][/URL]
-
Ok. To trzeba zacząć od podstaw. Trzeba jakoś sklecić petycje i trzeba mieć jakiś kontakt, żeby ona potem trafiła do odpowiedniej osoby.... Praca domowa dla wszystkich:eviltong:: zbieramy pomysły!!!
-
Ważne też jest żeby przymówić jakoś do tych tępaków, że smalec nie zwalcza nowotworów, że to jest morderstwo.....W końcu popyt zwiększa sprzedaż...
-
Hmmm....ale jak to się P. Czesiem zająć...?
-
o właśnie o to chodziło:lol: Trzeba zebrać ludzi i po prostu pokazać, że zwierzęta się liczą i że ludzie będą walczyć o ich prawa;) Czy ktoś się może orientuje jak się robi petycje...?
-
Tutaj jest wątek, na którym postaramy się robić akcje, petycje itd.: http://www.dogomania.pl/forum/f402/ubojnia-psow-na-smalec-sprawa-umorzona-wszystkich-oburzonych-zpraszamy-do-akcji-148885/#post13155428