Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='Jola_K']chcialabym odpoczac :([/quote] Biedulko :calus:
  2. A to jest możliwe?! Wiem,że w niektórych schroniskach jest to praktykowane. Nie śmiałam nawet marzyć o fotkach w plenerze.To napewno bardzo zwiększyłoby jej szanse.Niestety,ludzie często wybierają w ten sposób psy.Mam tylko taką jej fotkę na allegro: [IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/492/17/34/492173486[/IMG]
  3. Przydałyby się jakieś nowe,ładne fotki suni.
  4. [quote name='Wet-siostra']Co nowego u psiaka???[/quote] Psiaczek ma dwóch obserwatorów na allegro. Tylko nie wiem czy ktokolwiek o niego pyta :roll:
  5. Kasiu,gdybyś miała jakieś nowe fotki+info psiaków to daj znać. Tym,które mi do tej pory przesłałaś cały czas odnawiam allegro. Czy jest wogóle jakiś odzew dzięki tym ogłoszeniom?
  6. Fredziuniu,dla Ciebie i podobnych Tobie psiakom,które odeszły nie zaznawszy miłości SWOJEGO pana...
  7. [quote name='KasiaO']Pieski z Wrześni można wirtualnie adoptować... [URL="http://wirtualny-opiekun.pl/index.php/do-adopcji.html"]Wirtualny-Opiekun.pl - Pieski do adopcji[/URL][/quote] Nie znałam do tej pory tej stronki :shake:
  8. Właśnie tak sobie pomyslałam,że najważniejsze żeby ludziom zasygnalizować,że u Ciebie jest dużo kociaków w potrzebie. Do wyboru,do koloru ;)
  9. Allegro kociaków: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=496088042]Kotki, kocurki, kocięta ... czekamy na domy!!! (496088042) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Zrobiłam im wyróżnione. Jolu teraz telefon nie przestanie dzwonić ;) Mam nadzieję :evil_lol:
  10. Ale słodziak :loveu:
  11. Już zapytałam grazyny9915 o nadające się do budy psiaki w naszym tyskim schronie i maciaszek o psiaki z katowickiego schronu.
  12. Co zrobić w takim razie???!!! Włos się jeży!!!Po raz kolejny zresztą!!! Czy my możemy coś zrobić?Przecież w jedności siła.
  13. OK.Rozumie.Ale skąd TOZ bierze kasę?!Czy nie przypadkiem z darowizn?! Zresztą co to za TOZ,który zamiast pomagać zwierzętom robi wręcz odwrotnie?! A UM jaką ma podstawę do straszenia sądem?!Czy popełniamy jakieś przestępstwo chcąc polepszyć życie bezdomnych zwierząt?! Sorry,ale na maxa się we mnie zagotowało! :angryy:
  14. [B]Wiecie co?!Ja już powoli wysiadam!!!Wkurza mnie to ,że schroniska w naszym kraju to są państwa w państwie!!!Przecież one właśnie są utrzymywane z naszych,podatników pieniędzy!!!Ci ludzie pracujący w schronach mają pensję dzięki nam,podatnikom!!!Dlaczego nie można pomagać zwierzętom?!Dlaczego robią takie problemy?!Dlaczego musimy sie prosić,żeby nas gdziekolwiek wpuszczono?![/B] [B]Każdy człowiek powinien mieć prawo do bezintersownej pomocy!!![/B] [B]I nikt nam w tej kwestii łaski nie robi!!![/B]
  15. To ja już nie wiem.Zdecydujcie same. Ludzie chcą dać psu nowe życie,ale mogą zaoferować tylko budę.
  16. Co u Dina? Może jakieś fotki z nowego domu?:cool3:
  17. Wysłałam maila do Państwa zainteresowanych Mikim. Czekamy na odpowiedź...
  18. Franio może szykuje się domek dla Ciebie? Czekam na odpowiedź od Państwa zainteresowanych Mikim,który niestety nie może zamieszkać w budzie.
  19. Słuchajcie,mam pytanie w sprawie Mikiego: Witam, Telefonowałem przed chwilą zapytać o tego pieska. Mamy jednego psa w domu (suczkę, jamnika) i mógłbym zaoferować budę dla Mikiego, jeżeli nadaje się do takich warunków. (Buda, dodam, jest ocieplona - podwójna warstwa desek, w środku wełna mineralna. Została po kundelku teściów, który dożył tam kilkunastu lat.) Poproszę o kontakt. Pozdrawiam Co Wy na to?
  20. [quote name='Waldek']a dlaczego tak sądzisz ?[/quote] Nie wiedziałam,że jest u Ciebie następny psiak. Zrobił się z Ciebie dogomaniak pełną gębą :loveu: A tak na marginesie:gdzie mozna zakupić takie piękne kuwety? Szukam na necie nowej ale nic fajnego nie mogę znaleźć...
  21. Zakupiłam internetowo 34 kg (2x17 kg) karmy BRIT dla żarłoka. We wtorek powinna dojść. Może starczy na kilka dni :evil_lol:
×
×
  • Create New...