[quote name='Helga&Ares'][URL]http://images31.fotosik.pl/132/da0af5d0c414b4a1.jpg[/URL]
Drakuń w zaroślach, ach pięknie :loveu:[/quote]
A po spacerze trzeba wyciągać te gałązki:diabloti:
[quote name='Olusia'][URL]http://images30.fotosik.pl/153/0e7265b5c9e13dad.jpg[/URL]
Ale z niego niuchacz :loveu: :loveu:[/quote]
I obsikiwacz:diabloti:
[quote name='moniska']Fajne foteczki :) czemu tak mało? :shake::shake:[/quote]
Nie aż tak mało:)
[quote name='Dzaga']Hura :D Już się nie mogę doczekać...:multi::multi::multi:[/quote]
[quote name='Paulina_mickey']to super:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
i to chciałam usłyszeć:p:evil_lol:
[quote name='AnkaW']I wschód też omija szerokim łukiem bo do mnie potwierdzenie też jeszcze nie dotarło :shake:[/quote]
ja jestem ze wschodu a już potwierdzenie dostałam:evil_lol:
[quote name='Błyskotka']Ale jaja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ciekawe czy też pije :cool3:.[/quote]
:evil_lol::evil_lol: Mam nadzieję, że nie poją tego psa piwkiem:razz::evil_lol: