A ja dzisiaj widziałam Zorkę, ale tylko jak siedziała w samochodzie:cool3: przyjechała z nowymi właścicielami po smyczkę, ponieważ dopiero dzisiaj wybiera się do zoologa po swoją:p. Siedziała taka dumna w tym samochodzie. Aha i nowi państwo pytają czy można ją już wykąpać??