Jump to content
Dogomania

Jade_Natalia

Members
  • Posts

    847
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jade_Natalia

  1. A ja dzisiaj widziałam Zorkę, ale tylko jak siedziała w samochodzie:cool3: przyjechała z nowymi właścicielami po smyczkę, ponieważ dopiero dzisiaj wybiera się do zoologa po swoją:p. Siedziała taka dumna w tym samochodzie. Aha i nowi państwo pytają czy można ją już wykąpać??
  2. No czyli już za 4 lata:evil_lol::evil_lol:
  3. No cóż czego się nie robi dla Zorki:cool3:
  4. Ehh dobrze, że Zorka mieszka tak blisko i jeszcze u rodzinki mojej;)
  5. Dzisiaj nowi państwo jadą z Zorką do weta:cool3: na ściąganie szwów.
  6. Co do soboty to nie dadzą radę, ale jeszcze jutro zapytam czy w niedziele mogą jechać:cool3:
  7. Bo nie jestem pewna czy Zorka aby na pewno ma tak dobrze jak miała mieć.
  8. Sorbon ma dom, wreszcie zasłużona emeryturka:loveu::multi::multi::multi:
  9. Ja też jestem ciekawa tego domku:roll:
  10. No Zorka już wczoraj pojechała:placz: zapytam ich się dzisiaj czy pojadą ściągnąć te szwy;)
  11. No i Zorka już najprawdopodobniej dzisiaj idzie do nowego domku;) idzie do mojej rodziny. Ulaa już tam dzwoniła i podobno będzie mieć tam fajnie. Ale za to ja mam teraz nie fajnie bo Zorki już nie będzie u mnie:-(:placz:. Gdyby się dogadywała z moją Lady to może jakieś spacerki wspólne czy coś, ale niestety się nie dogadują:shake:
  12. No było by super gdyby pani się zdecydowała na Zorkę:multi:
  13. No gdyby tylko to pomogło to można by spróbować:cool3:
  14. :angryy::angryy::angryy:Co za ludzie:mad: nie wytrzymam zaraz:shake:
  15. No tak Zorka się będzie stopniowo przyzwyczajać, sama to po sobie wiem bo pamiętam jak się Zorka do nas przyzwyczajała;)
  16. Domek dla Zorki musi się szybko znaleźć, ponieważ ona się już za bardzo do nas przywiązała:placz: a później będzie nam się trudno rozstać:-(
  17. Zorka chodzi obrażona na mnie bo jej założyłam te gatki:evil_lol:, wszyscy w domu się z niej śmieją:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  18. Na tej fotce Zorka prezentuje najmodniejsze w tym sezonie gatki:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4687/p1010062ti8.jpg[/IMG][/URL] Zorka musi je nosić, ponieważ wylizuje sobie ranę po sterylce:mad:
  19. Tak Zorka jest taka wspaniała, że właściciela też musi mieć wspaniałego:loveu:
  20. ehhh Zorka tak długo czeka, a tu same nieodpowiednie osoby:shake:
  21. Ja jej tam nie chce oddać do rodziny. Tylko jak się rodzice uparli to:mad:. Ja chcę żeby ona miała wszystko to co najlepsze:loveu:, żeby ktoś jej wynagrodził te lata które straciła. Zatrzymała bym ją gdyby się z moimi psami dogadywała:-(.
  22. I jak się Wam dzisiaj Zorka podobała:lol:??
  23. A ja widziałam plakacik Korka na mydlanej jak z Zoreczką byłam, podobał się pani Beacie.
  24. Dzisiaj z Zorką już lepiej. Dostała tą połówkę tabletki, była na polku. A później siedziała z moim bratem w jego pokoju, a jak on wyszedł to weszła do mnie na łóżko:mad:
×
×
  • Create New...