Trudno się dziwić, skoro suka mieszkała w takim syfie:angryy:. Aż mi żal tej suczki, ona ma taki cudowny charakter i trafiła w takie beznadziejne ręce.
Teraz jak byłam to już leży sobie na posłanku. A właśnie spróbować go wieczorkiem wynieść na pole? tylko nie wiem czy on mi sie pozwoli podnieść, chyba, że wyniosę go razem z posłankiem
Właśnie go przykryłam ręcznikiem. Muszę mu jakieś posłanko lepsze dać, mam gdzieś takie, tylko muszę mu wyprać i będzie miał:p, bo koty kiedyś w tym spały.
Sunia jest już na:
[URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL]
ogloszenia.adverts.pl
[URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL]
[URL="http://www.4lapy.info"]www.4lapy.info[/URL]
[url]www.aleokazja.pl[/url]
[url]www.poszukiwane.pl[/url]