Jump to content
Dogomania

Jade_Natalia

Members
  • Posts

    847
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jade_Natalia

  1. Trudno się dziwić, skoro suka mieszkała w takim syfie:angryy:. Aż mi żal tej suczki, ona ma taki cudowny charakter i trafiła w takie beznadziejne ręce.
  2. Napiszcie czy była ta babka w domu. I czy się nie rzucała, bo jak ja do niej chodziłam, to zawsze mówiła, że ona by"wolała panie z fundacji":mad:
  3. Teraz jak byłam to już leży sobie na posłanku. A właśnie spróbować go wieczorkiem wynieść na pole? tylko nie wiem czy on mi sie pozwoli podnieść, chyba, że wyniosę go razem z posłankiem
  4. Teraz mi wyszedł z legowiska i siedzi obok:roll:.
  5. Właśnie go przykryłam ręcznikiem. Muszę mu jakieś posłanko lepsze dać, mam gdzieś takie, tylko muszę mu wyprać i będzie miał:p, bo koty kiedyś w tym spały.
  6. Jak u niego byłam to reagował na moje wołanie:eviltong:. Cały sie trzęsie, ale Ulaa mówiła, że to po tej narkozie.
  7. Kajtek jest już u mnie:multi:, na razie nie kontaktuje po tej narkozie.
  8. Właśnie dostałam smsa od IKA&SONIA, że Kajtek już w lecznicy:multi:
  9. Sunia jest już na: [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] ogloszenia.adverts.pl [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.info"]www.4lapy.info[/URL] [url]www.aleokazja.pl[/url] [url]www.poszukiwane.pl[/url]
  10. No to się zabieram za ogłaszanie. Sunieczka ma przecież tylko tydzień:-(
  11. :loveu:Śliczna, jak mały labek. Zrobić jej ogłoszenia?
  12. IKA&SONIA napisz, czy udało sie złapać Kajtka:cool3:.
  13. A no nie dostałam:p. Ale jak ma to mogę rozwiesić.
  14. trzymamy kciuki:p, skoro pani go zamknęła, to Kajtek już chyba nie ucieknie.
  15. Dodałam jeszcze Kajtka na: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL="http://ogloszenia.adverts.pl/og484655.htm"]http://ogloszenia.adverts.pl[/URL]
  16. Jeżeli ma ktoś możliwość wydrukowania plakatów, to ja chętnie porozwieszam. Ale niestety swoją drukarkę mam zepsutą:angryy:.
  17. Ehh:shake: kiedy ludzie przestaną wierzyć w głupie mity:-(? i otworzą w końcu oczy na cierpienie zwierząt, którego nie widzą?
  18. :loveu:Kazanek jest cudowny, zawsze podobały mi się duże i kudłate psy:loveu:. Domku gdzie jesteś:-(???
  19. Widać pani zależy na tym, żeby Kajtek trafił do nowego domu.
  20. :multi:super, ja trzymam kciuki :eviltong:, jutro muszę mu jakieś posłanko przyszykować:p
  21. I pomyśleć, że na początku nie chciał chodzić w wózeczku:cool3:.
  22. :crazyeye: świetne tereny do spacerków, aż Wam zazdroszczę:cool3:. A Maszka na pewno jest bardzoo szczęśliwa:p
  23. Przypominam p.Jolu, że sunia dzisiaj powinna mieć już wyciągnięte szwy:p
  24. To wspaniale, że Borka trafiła w tak odpowiedzialne ręce. Teraz może być już pani spokojna o losy suni:loveu:
×
×
  • Create New...