I co, Alena, zdecydowalas sie na jakiegos psa? Jezeli nie to ja bardzo polecam dobka. Moj jest cudowny przy koniu, wytrzymuje ogromne dystansy, a jak jestesmy w domu to patrzy na mnie z niedowierzeniem ze juz koniec. Pozatym trzyma sie konia super, nawet jak zobaczy zajaca w lesie to skoczy pare metrow a jak mnie straci z oczu to odrazu wraca bez wolania. Biega przy koniu tylko luzem, bez smyczy, obojetnie czy w lesie czy pomiedzy domami, i ludzmi.
A wzielam go ze schroiniska jako psa doroslego- przedtem mieszkal w miescie w bloku. Trening zajal tylko pare miesiecy.