[quote name='3 x']ładne mam banerki?
[URL="http://www.psomnapomoc.pl/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6070/baner1b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.psomnapomoc.pl/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5291/baner1xq.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
Śliczne :)
Jutro będziemy mieć wiadomości z pierwszej ręki - Piotr jedzie do naszych psów na zapoznanie ;)
[quote name='mysza 1']Naprawdę chora jesteś. ;)[/QUOTE]
Już nie ! Wczoraj z Aresikiem skończyliśmy antybiotyki ;)
Jeszcze tylko Kajko bierze. Ale to dobrze bo paskudnie sobie rozciął tego ryja o szybę.
[quote name='Nutusia']Najwyraźniej oboje zamiarują... zniknąć!!!!!!!!!!!!! :)[/QUOTE]
Dobra, dobra ;)
Magduś, sweterek od jutra będzie czekał w skrzynce kontaktowej ;)
[quote name='Nutusia']Może to znak, że doszliście do najodpowiedniejszej wagi?... :)[/QUOTE]
Oj nie , nie ;)
Aresiek jeszcze co najmniej 2,7 kg. Ja ze 4 ;)
Myślę, że zrozumie ;)
A poza tym ona jest w ciągłym kontakcie z naszym Piotrem - bahawiorystą, a już z nim w ciągłym kontakcie jestem ja więc jakoś to będzie ;)
[quote name='mmd']No bez jaj.
Smutno mi się zrobiło, normalnie smutno. Powinnam się cieszyć, a jakoś tak...
Jak to będzie bez wątku Wiśniowego... e, nie oddawajcie go;)[/QUOTE]
Wątek będzie ;)
Myślisz, że odpuścimy wydzwanianie tam i wizyty? :):):)
[quote name='ronja']a ja sobie popłakuję
ale Mysza też płakała
takie głupie jesteśmy[/QUOTE]
Wcale nie głupie. Uczuciowe :calus:
A ja się trochę cieszę ;)
Bo skoro Wiśnia nie może być żadnej z nas, to niech ma fajny dom u Pani Izy.
I to z Emitką w pakiecie w dodatku :)
A w zasadzie to Wiśnie jest w pakiecie z Emi, a nie Emi w pakiecie z Wiśnią :)
[quote name='ronja']Gusia, Bartek jedzie rano, więc pojedzie sam, bo Wy jesteście w pracy. ja nie pojadę, bo nie chcę się tam rozklejać. Mysza za tydzień planuje odwiedziny.[/QUOTE]
A Ty jak się czujesz, co?
[quote name='ronja']Mysza mnie zabije za to, ale muszę to napisać, bo nie mogę znaleźć sobie miejsca.
Już wszystko spakowane. Jutro rano Wiśnia z Emi jadą razem do nowego domu.[/QUOTE]
A gdzie tam:) Nie zabije :)
Martuś, jestem potrzebna? Bo miałam jechać razem z Bartkiem, czy jakaś zmiana planów jest ?
[quote name='mmd']Tego jeszcze nie wiem. Aśka jutro odwozi Adasia, dowiem się. Na razie miałyśmy sto tysięcy innych spraw do obgadania:) To nie sama W-wa. Gusia, czytałaś o tych zabawach w omdlewanie? ;)[/QUOTE]
Tak :) Niezły z niego Goguś :)