Zupełnie żadnego. Czasami go wykręcam specjalnie, żeby sprawdzić, ale wydaje mi się, że tam się nic nie dzieje.
Czasami, w różnych sytuacjach, ma drżenia mięśni tylnych łap, ale przy odnerwieniu stawów to podobno normalne bo nie ma kontroli nad ich działaniem.