-
Posts
1271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ksenka1
-
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Kaja z forum Pro Equo napisała: Odbior Malucha :) Z Adą :D [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3256/200806081561ih6.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5148/200806081563ib8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3351/200806081565om6.jpg[/IMG] Bąbelek przed wyjazdem [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8480/200806081566uw2.jpg[/IMG] No to jedziemy :) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8035/200806081567zm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7991/200806081568wy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9866/200806081572dh7.jpg[/IMG] -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
:loveu:Bąbel już pojechał do nowego domku :) Prosze o przeniesienie tematu :loveu: -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Myszeńko tu jest wątek na dogo. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10272442#post10272442[/URL] Klementynkaa wie najwięcej o dobce. Już poprosiłam zeby w skrócie opisała psa. -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Z tego co mi wiadomo ogłoszenie mozna zmienic całkowicie w ciagu 12 godzin, czyli trzebaby sie streszczac. Oto ta potrzebująca pannica [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/potrzebuja-naszej-pomocy,5/lacrimosa-autystyczna-dobermanka,2215.html[/URL] -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Dzięki, ale psiak już na 99% znalazł domek. Jakby co to zmienimy wszystko na dobkę. Zaraz znajdę do niej link :) -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Zgadza się. Do Wawy mam jakieś 500 km -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Gdzies koło Onka stał. Łapa jest naprawdę imponująca:cool3: Psiak jest w zachodniopomorskim, okolice Stargardu. W razie czego jakiś transport sie znajdzie :loveu: -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Właśnie odrobaczyłam Bąbla. Wylizał wszystko, dosłownie wszystko. Kiedy go drugi raz odrobaczyc? Nie znam sie na szczeniakach, ale chyba za tydzien jakoś... Okazało sie ze ma 3 miesiące. Urodził się 2 marca. Dziś :) [url=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/275/dd3171df538d7c18.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/275/6d3754d65c92aa7b.jpg[/img][/url] -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Zaraz lecę odrobaczyć malucha. Będzie więcej fotek i może ciut ładniejsze :) Mam plakaciki do wydrukowania i porozwieszania. Jesteś chętny/a podaj meila :loveu: -
Sunia HUSKY 2-3 lata rozpacza w schronisku w Żyrardowie. MA DOM
ksenka1 replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
Jakie trudno? Wpuszczasz do kociarni już już wiesz czy zagryza czy nie:evil_lol: Hopaj piękności -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Do góry Bąbelku. Pokaż jaki piękny jestes:loveu: Kto jest w stanie pomóc? -
Załatwiałam dziś siano dla koni. Właściwie już załatwiłam, ale podjechałam do "znajomego" bo prosił zebym wypasała u niego konie. Chciałam tylko sprawdzic co to za łąka. Przywitało mnie warczenie i szczekanie, patrzę w dół a pod nogami mam szczeniora z wielkim brzuszyskiem i matową sierścią. Okazało sie, ze suka "sama" sie rozmnozyła, a co ze szczeniekiem? -Jak nikt nie weźmie to pójdzie do ziemi.... Bąbel to mix onka, o ogromnej silnej łapie. Ma około 10 tygodni. Będzie pieknym psem i doskonałym, naprawde doskonałym stróżem jesli tylko dostanie szansę. Nie wiem ile mamy czasu, raczej niewiele :( Zaznaczyłam ze jeśli gospodarz miałby już dość psa ma przynieść go do mnie, tyle ze szczeniora to moja Ksena zje odrazu :( Pilnie poszukuję chociaż DT. Pomóżcie,błagam.... Jutro pies zostanie odrobaczony, jak tylko TZ przywiezie preparat. Oto Bąbel: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/274/c43c17e85a2e6a49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/224/5f8f6bb0b5a87bab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/274/cb230ec06736481f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/274/ef079a7061a1e65d.jpg[/IMG][/URL]
-
Sunia HUSKY 2-3 lata rozpacza w schronisku w Żyrardowie. MA DOM
ksenka1 replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
Jaka piekność za kratami.... ;( Agata dawaj ją na forum PE. Generalnie mogłabyś zrobić wątek "swojego" schroniska i wrzucac tam psy do adopcji. No nie daj sie prosić;) -
Doddy co za zemsta...:evil_lol:
-
A kto powiedział ze chcieliście poddać psa eutanazji?????:crazyeye: Toż to brednie!!!!!:roll:
-
... a Te sie czepiły staruszka. Gdzie on jest staruszkiem? Lacz to młody pies- wystarczy zobaczyc ząbki i ile energii ma w sobie:loveu: Kochany i wierny.... Oj wiem cos o tym, zaraz sie rozbecze. Jutro Was odwiedzę ;)
-
O socjalizację na neutralnym gruncie prosiłam już podczas przekazywania psa. Problem polegał na tym ze Luś jest poważnym, starszym Panem, a labek Uli to niemal jeszcze szczeniak, który koniecznie chce się pobawić. No nic, dobrze ze z suczką bawi sie bez problemu, to już jakis postęp . Mam nadzieję ze zanim Ula przeprowadzi sie do Kamila- psy będą się już w pełni tolerowały :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/251/d5fac920d004df2d.jpg[/IMG][/URL]
-
Strona wcześniej [quote name='ksenka1'] Poproszę o zdjęcia i wkleję lub zaproszę Ulę do wątku.[/quote]
-
No raczej nie mogę nakazać przeprowadzki Uli do Kamila, poza tym on ma akurat mieszkanie jednopokojowe.
-
Labek jeszcze sie nie przeprowadził do Laczka. Narazie spotykają sie na neutralnym gruncie i z tego co mi wiadomo nie jest za wesoło. Poproszę o zdjęcia i wkleję lub zaproszę Ulę do wątku.