Jump to content
Dogomania

ksenka1

Members
  • Posts

    1271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ksenka1

  1. Widzisz Pastylko. To czym one były karmione nawet trudno nazwać wieprzowiną:shake:
  2. No właśnie nie jest dobrze. Nie wiem co te psiny tam jadły oprócz tego zgniłego, zalarwionego mięcha, ale raczej nic :( Fari został u mojej mamy w mieście. To lepsze wyjście w razie potrzeby natychmiastowej wizyty u weta (ja mieszkam 30 km dalej). Dalej wymiotuje, trochę mniej:shake: Boję się o niego :( Co u reszty? Wie ktoś? Ponoć jakieś szczenięta padły. Jakie były objawy?
  3. Kochani ja tylko na chwilkę. Chciałam tylko napisać ze po dwóch dniach od odstwaienia antybiotyków, Fari zaczął źle sie czuc. :shake: Zaczęło się wczoraj po południu, ale nie chciałam nic pisać, bo myślałam ze to chwilowe. Niuniuś zwymotował i był apatyczny. Nie jadł nic co mogłoby mu zaszkodzić tylko wg zaleceń weterynarza: mięsko drobiowe z ryzem i troszkę eukanuby dla szczeniąt. Wieczorem pojechaliśmy do weta. Mały dostał kroplówkę i antybiotyk. Teraz jedziemy na ponowną kroplówkę. Trzymajcie kciuki.:-( Odezwę się po wecie.
  4. [quote name='ANETTTA']................................brak słow :placz::placz:[/quote] Ubolewasz nad naszą głupotą czy nad losem psów? ;)
  5. [quote name='Inez de Villaro']............no.........chyba forum pomyliłam...to jest dogo czy X-LASKI?????:)[/quote] XXXLaski ;) Kutafon sam się karmi, kilka minut temu pociagnął woreczek z karmą i do łóżka wtachał. Fotka potem ;)
  6. No w moich rękach to Kutas pewnie szybko urośnie:megagrin:
  7. [quote name='Inez de Villaro']też nieciekawie...taki mały i złosliwy ten książę był;)[/quote] A ten, to myślisz co?:diabloti: W sumie teraz jest u nas Lord i Farquad:evil_lol: Póki co comkam do Małego, a nazwie go sobie juz właściciel ;) (jak już pójdzie do DS:-() PS właśnie zjada mi drugą parę klapek
  8. Ale kutas już nie nazywa się kutas, teraz jest Farquad ;)
  9. Eeee tam.... Niech rośnie i niech już nie niszczy-własnie dlatego nie przepadam za szczeniorami. Tu fotka od Grev-być moze to Kuciapa:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/257/26d5f8976c29a3b4.jpg[/IMG][/URL]
  10. Wow, Ciotki, jakie spragnione jesteście:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja Wam powiem ze w życiu piękniejszego Kutasa nie widziałam. Zeby wszystkie Kutasy takie były:lol: Nacieszcie oko:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/258/bd4616b5afac48d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/257/f7a1eba74cdeae31.jpg[/IMG][/URL]] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/258/9916239c7a00a5b6.jpg[/IMG][/URL] I Lord z Farquadem :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/331/c319e7bb06d7e8f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/258/739219129d9ca989.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='emilia2280']A Ty masz tez jednego??? :razz:[/quote] Na DT Farquada vel Kutasa. Zaraz pokażę ;)
  12. [quote name='Apbt_sól']- dobry Kutasek , grzeczny chlopiec :evil_lol:[/quote] A te się mojego Kutasa czepiły:evil_lol: zacytowałabym Wam moją rozmowę z Grev nt imienia dla wyżej wymienionego, ale to jeszcze bardziej niecenzuralne:eviltong:
  13. O Kutasa martwić się juz nie musicie. Nazywa się się już normalnie, no prawie normalnie ;) Farquad:evil_lol:
  14. [quote name='andzia69']... bo 1 opcja była, że do niej jedzie 6 maluchów...)[/quote] 8 Andzia, 8 maluszków i suka dziewiąta ;)
  15. Suka nr 19 to ta która przebywa obecnie u Grev. To szczenię obok niej to ta słabizna, która nie wiadomo czy przeżyje:shake:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/7e8900e17d49bdbd.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']ale było info ze szczeniaki zostały juz wyadoptowane od greven...to jak w koncu z tymi adopcjami?[/quote] Do a nie od :) Były i są nadal, mimo ze na część czekają domy. Raz ze są chore, a Greven chce wydawać zdrowe maluchy, a dwa że ona te nie wie jaka jest sytuacja prawna szczeniąt, wiec na dziś dzień jest ich domkiem zastępczym.
  18. [quote name='andzia69'] wobec tego wszystkiego (psy odebrane czasowo) jesli wyrok będzie na korzysc tego jełopa i wystąpi o zwrot psów to ci, którzy je przechowywali, leczyli, zywili mogą domagać się zwrotu kosztów - a to już moze się mu nie opłacac:diabloti: i tylko tu widzę mozliwość wyadoptowywania psów;) w obecnych warunkach[/quote] Oczywiscie ze tak Grev od początku zbiera rachunki, a pierwszy za weta wynosił bagatela niecałe 600 zł. Zbierajcie wszystko!!!! :)
  19. Chore.... 1.Mogły zachorowac z winy ratujących 2.Zabezpieczono podobno u właściciela antybiotyki, czyli leczył, a zachorowac ma prawo każdy pies- niestety...
  20. [quote name='majqa']Czasowe wobec tego również nie rozwiązuje sprawy. Nawet przyklepane podpisem oznacza, że psy są nadal własnością tego człowieka. Trzeba mieć stalowe nerwy, by np. dać DT dla któregoś z tych psów, przywiązać się do niego, dwoić i troić żeby znaleźć dla niego jak najlepszy DS (lub brać siebie pod uwagę w znaczeniu adopcji) i nagle jak za pociągnięciem pędzla stanąć wobec konieczności zwrotu psa, tam skąd przyszedł. Zgroza.[/quote] Dokładnie, a sprawa może trwać latami i co? Za trzy lata odebrać komuś psa którego wziął jako szczenię a dziś kocha jak własne dziecko? Paranoja.
  21. Nie widzę tego szczeniaczka na Twoich fotkach. To szczenię jest bardzo wychudzone, apatyczne. Są leczone i zostały odrobaczone. Tego szczeniora znajdziesz an fotkasch które ja wstawialam kilka stron wcześniej. słabe bo dostałam mmsem. Donvitow też wstawiał tego malca.
  22. Dostałam wiadomość o psach. Małe są chore, mają jakiegoś wirusa. Jeden, ten mautki jest w bardzo ciężkim stanie. Nie wiadomo czy przeżyje:shake: Narazie wszystkie zostają na miejscu.
  23. [quote name='Rinuś'][B][I]Kto się zajmuje cała organizacją?[/I][/B] [/quote] Z tego co jest napisane w 1# poście organizacją zajmuje się Grzegorz.
×
×
  • Create New...