-
Posts
1271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ksenka1
-
No nareszcie Lucek :) A psik mi stąd z tym kotem:diabloti:
-
Wątek Dori [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10473187#post10473187[/URL]
-
Zadzwonili do mnie opiekunowie Luckiego z wiadomością ze znależli sunię, chyba młodą amstaffkę. Spotkaliśmy się. Dori to śliczna pitunia w wieku około 11-13 m-cy, wet ocenił ją nawet na 8. Sunia błąkała się od jakiegoś czasu w mieście (mój TZ tez gdzies ją widział). Aktualnie jest leczona, ma lekkie zapalenie skóry, jest radosna, przyjazna i bardzo energiczna. Potrzebny domek dla psiaka. Oczywiście tylko dobry i odpowiedzialny domek :) Jej foteczka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/a47fa1549140ef4d.jpg[/IMG][/URL] Psinka aktualnie znajduje sie w Stargardzie Szczecińskim, 40 km od Szczecina.
-
Uleńko zaraz załozę Dori wątek. Typa na czarną listę:mad: Jeszcze jedna foteczka malutkiej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/a47fa1549140ef4d.jpg[/IMG][/URL]
-
Pięknie. Uleńko super ze macie kogoś chętnego. Oby się udało, a inne psiaki tak szybko znajdowały domki. Rónież trzymam kciuki:loveu:
-
Mam dwa zdjęcia w telefonie, ale kabel mi wcięło. Mogę komuś mmsem wysłać, kto wstawi zdjęcia (nr tel na PW) Trzbaby jakoś pomóc Uli w leczeniu i utrzymaniu psa (dla tej śliczności poagituję Krakvet)
-
Pewnie temu trzeciemu psiakowi. Andzia zgadnij jaka rasa:cool3: Wczoraj spotkałam się z Ulą (male) i jej TZ-tem Kamilem (opiekun Lucka). Znaleźli piękną sunię, młodą, niestety z jakąś chorobą skóry. Oczywiście to cudo bullowate i bardziej mi pita przypomina, ale ja sie na tym nie znam. Moze mieć około 11-13 m-cy, jest lekko wychudzona, maść czarna z białymi odmiankami i ponoć pałętała się po mieście, bo mój TZ też ją widział gdzies. Pies napewno wymaga leczenia, sterylizacji no i trzeba znaleźć nowy dom
-
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
ksenka1 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, domek na cito potrzebny dla kochanej i bezproblemowej psinki.:placz: -
AAAAAAaaaa naśmierc zapomniałam:oops: Wyślij mi ją raz jeszcze na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], bo skasowałam po wydrukowaniu. Lekarz zdiagnozował zapalenie skóry. Ula, jak tam leczenie?
-
Proszę, zaglądnijcie do tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10411072#post10411072[/URL]
-
07.06.2008 Znów Nike :) [url=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/226/b7ef181a280a9678.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/225/38f9b2c0ccc56597.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/226/34ed0605b2ed3a33.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/226/34ed0605b2ed3a33.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/278/23e2d2d041086758.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/226/9366da6d7bf85bde.jpg[/img][/url]
-
22.05.08 [url=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/216/1a998c7f399a6c63.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/217/41013db0a3df3774.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/218/52498e763e08261e.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/218/2684bfd58bb29c92.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/218/2a9acfa6a6ffa216.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/261/8ff1a46ec7542db4.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/218/1b921be8ac893abc.jpg[/img][/url]
-
05.05.2008 [url=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/249/2c71504be4887110.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/212/256297b8a5a954b1.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/212/91151e727f3614df.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/212/f5336b3da946c727.jpg[/img][/url]
-
21.04.2008 Różne formy zabawy: [url=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/199/0e7b17c03f72c6ee.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/198/a1ab86dffd8bbc37.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/224/8272175d395d42d1.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/225/da76d985ac794a42.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/199/512de201d304df0f.jpg[/img][/url]
-
21.04.2008 [url=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/225/1e2489ec8761796f.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/224/1a7e6fe6f66dba91.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/199/ef41b4f09f3ff70d.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/199/4ded37e70a4d1fc8.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/225/a96fa1bed289e48d.jpg[/img][/url]
-
Zdjęcia "zdeformowanej" Nike, którą zaopiekowała sie Funia 18.04.2008 [url=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/221/b9be4e6087eab4f7.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/221/0fe2237562dbe1a4.jpg[/img][/url] [url=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/198/9c3afaefdf03805d.jpg[/img][/url]
-
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Adziorr']no wiec bylam dzisiaj u babla:) i coz za zmiana pelna micha a babel przywital mnie wesolym merdaniem :)jaka to radosc zobaczyc go zadowolonego...wywracal sie na wszystkie strony tak jakby chcial powiedziec" skoro juz do mnie przyszlas to pozwalam Ci sie podrapac po brzuszku"hehehe no wiec wyboru wielkiego nie mialam wydrapalam go i dalam odpoczac..zdjec nie robilam bo nie bylo jak ale napewno wstawie;]pozwole troszke wlascicielowi odsapnac. Kaja musze Ci powiedziec ze odwalilysmy kawal dobrej roboty!;] Dagmara ciesze sie ze spalas spokojnie:)[/quote] No tak... Miło się zasypiało :) -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Ja też na nie czekam. Dziweczyny obiecały wstawiać co jakiś czas :loveu: [quote name='Kajula']Hmmm przyjechalismy do Dagi, posiedzielismy troche, obejrzalam jej zwierzaki, potulilam Singa :) i wzielismy Malucha. Najpierw jechal przez jakies 15minut u mnie na kolanach, po czym stwierdzil, ze zwiedzi troche samochod. Zasnal na podlodze i nagle... zwrocil wszystko co jadl chyba przez ostatnie dwa tygodnie. Zaczynajac od jakis kosci, po makaron :rolleyes: zatrzymalismy sie, posprzatalismy i ruszylismy dalej. Cala droge spal i po przebudzeniu caly czas probowal schowac sie pod fotel. Wystraszony byl strasznie... Przyjechalismy do mojego TZ, zeby mnie wysadzic po drodze i dac MAluchowi cos do picia. Nawet nie tknal wody... co nas bardzo zdziwilo... Wzielam troche wody w rece i obmylam mu ryjek, bo byl caly brudny i zziajany. Ale nadal nie chcial pic. Zabrala go Ada z Arturem do autka i pojechali do domku. W drodze powrotnej drugi raz zwracal, tez tym samym. Ale juz jest u Ady w domku, Ada go dzisiaj wykapie, wyczesze, da mu jesc i pic, a jutro rano psiak pojdzie do nowego wlasciciela :)[/quote] Nowy opiekun nie mógł sie doczekać i zabrał maluszka jeszcze wczoraj.