Jump to content
Dogomania

pysiulka86

Members
  • Posts

    357
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pysiulka86

  1. A polarek na dworek :)
  2. A dziekujemy dziekujemy:B-fly:
  3. O tak kokardek wiele bo musze sie pochwalic ze Kika bedzie fotomodelka dla pewnej Pani co sprzedaje kokardki i stad taka ilosc :)
  4. Kika niebawem skończy 9 miesiecy :p Wiecej w galerii... :lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/132/3426412ac5cad1a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/131/24607dc12c8a8f62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/89/36db2b7620a685eamed.jpg[/IMG]
  5. I gdzie foteczki Mici ? :) Czekamy.
  6. Zdecydowanie za szybko te pannice dorastaja :mad:
  7. Ale Mikuś ma tereny do szalenstw :crazyeye: Cudnie...
  8. Czekamy na świąteczne fotki ślicznotek :)
  9. A duzo sekretów, obiecałam, ze nie powiem nikomu :D
  10. O to mialas pecha bo moja gadała jak najeta :razz:
  11. No juz juz, tez mnie to zaskoczylo, ale jak teraz sobie przemysle jej zachowanie to dawała mi wyraznie sygnały :)
  12. Najnowsze fotki:lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/132/3426412ac5cad1a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/89/b4069630c20fbbccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/89/36db2b7620a685eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/89/379d083588e1a0bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/131/24607dc12c8a8f62med.jpg[/IMG]
  13. U mnie identycznie tylko, że moja mama jej wymyslala potrawy :evil_lol:
  14. A jak tam Jessi ? Objedzona ? :evil_lol:
  15. A dziekujemy, Kika dostała wczoraj pierwszą cieczke :cool3:
  16. Świąteczny Maxik :sweetCyb:Jak fajnie wyszedl i włoski juz odrosły :lol: Prosimy wiecj fotek.
  17. Przepiekne szkraby :loveu: Az nie moge sie napatrzec :lol:
  18. Oj uwazaj zeby sie nie poslignela mala morducha :)
  19. Więc Lucky bedzie miał nowego kompana do psot :):)
  20. [quote name='edi,feti,gusia'] ile ona ma włoska,kucyk wiekszy niz cała głowa :lol:[/quote] To chyba dobrze ? :oops:
  21. Witamy świątecznie :) Śliczny boksik :)
  22. Prosze bardzo tak sie prezentuje Kika :evil_lol: [IMG]http://images33.fotosik.pl/88/ed5d2f090a5fecbamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/88/daf75c8ad5054a3dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/130/04c9aeb2ac60b851med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/130/043af868953b40c9med.jpg[/IMG]
  23. Ibi jak zwykle ślicznotka :loveu: A oto dzisiejsza Kinia :lol: [IMG]http://images33.fotosik.pl/88/ed5d2f090a5fecbamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/88/daf75c8ad5054a3dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/130/04c9aeb2ac60b851med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/130/043af868953b40c9med.jpg[/IMG]
  24. [quote name='tigrunia']Czy ona ma napis "KIKA" na tym polarku?? Jest uroczy :loveu:[/quote] Tak własnie :lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/129/09e29ecd89476f21med.jpg[/IMG]
  25. [SIZE=2]Niech te Święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj Yorczek w nocy gada. Niech choinka pachnie wszędzie, no i radość wokół będzie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Olga z Kiką ;) [CENTER][IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/boze_narodzenie/1.gif[/IMG][/CENTER] [/SIZE]
×
×
  • Create New...