A oto nowy polarek dla Kiki, musialam go kupic bo cena był zaskakująca :lol: Jedyne 10 zł :cool3: I jeszcze były kolorki do wyboru, napewno sie przyda :razz:
[IMG]http://images30.fotosik.pl/135/efd14bcf8d86aa27.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/95/12bde30d0ec86c46.jpg[/IMG]