[SIZE=2]Niech te Święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj Yorczek w nocy gada. Niech choinka pachnie wszędzie, no i radość wokół będzie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Olga z Kiką ;)
[CENTER][IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/boze_narodzenie/1.gif[/IMG][/CENTER]
[/SIZE]