Jump to content
Dogomania

pysiulka86

Members
  • Posts

    357
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pysiulka86

  1. Też witam czwartkowo :) Wróciłam wlasnie z Kika ze spaceru ale zimnooo :cool1:
  2. A my wróciłysmy wlasnie ze spacerku, ale było zimnooo :diabloti: Pstrykneła bym kilka fotek ale mróz mnie zniechecił :cool1: Fotki domowe: [IMG]http://images31.fotosik.pl/95/6eaef6c56f98fa09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/95/4ffd45609148e087med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/135/b0f38fa5d510d5ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/135/579a5b32bc24a6e7med.jpg[/IMG]
  3. :B-fly:Dziękujemy:B-fly:
  4. Czekamy :D
  5. Jakie 2 powiedz :D ?
  6. Kolejny yoreczek na forum :):)
  7. Jak dziewczyny tak sie pokazujecie to ja tez sie przypominam :) [IMG]http://images34.fotosik.pl/95/2d074aad2372450bmed.jpg[/IMG]
  8. To wlasnie od tej samej sprzedawczyni. Ja na tamtej aukcji tez wziełam niebieski.
  9. Napisałam Ci prywatna wiadomosc :evil_lol:
  10. Nie wiem czy moge :) A nawet dokładnie nie pamietam... :)
  11. [quote name='Kasia']Źle szukałaś ;)[/quote] A ja już znalazłam :cool3:
  12. Tigrunia byly 4 sztuki i aukcja sie juz skonczyla, znikneły wręcz blyskawicznie.
  13. Najlepiej zamienmy :lol: Bede miec blondynke w koncu :sweetCyb: A polarek na allegro oczywiscie.
  14. [quote name='Kasia'] Matko, ale Fidel zatruwa mi powietrze :shake:[/quote] Ja miałam u siebie wczoraj to samo z Kika :lol: Małe łobuzy :evil_lol:
  15. A oto nowy polarek dla Kiki, musialam go kupic bo cena był zaskakująca :lol: Jedyne 10 zł :cool3: I jeszcze były kolorki do wyboru, napewno sie przyda :razz: [IMG]http://images30.fotosik.pl/135/efd14bcf8d86aa27.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/95/12bde30d0ec86c46.jpg[/IMG]
  16. A jak myslicie Kika pozbedzie sie jeszcze tego szarego koloru i tych smolen ? [IMG]http://images34.fotosik.pl/95/b277167da7523491med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/95/8841f905b3df9304med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/134/5d78ba4e8c64cfbcmed.jpg[/IMG]
  17. Witamy :) Sammi to urodzona modelka, świetne fotki w perłach :) a Kris uroczy maluszek :loveu: Moze jakies zdjecia razem ? :cool3:
  18. Pancia i Kincia :evil_lol: [IMG]http://images34.fotosik.pl/95/2d074aad2372450bmed.jpg[/IMG]
  19. Ja Ci dam nie wiadomo co :mad: Tolinek jest uroczy :loveu:
  20. Kika w polarku :loveu: [IMG]http://images23.fotosik.pl/129/554dc9af8feb4d7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/85/25520ad602df6ee7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/85/bf32ecee5b783968.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/129/09e29ecd89476f21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/128/9e0af4a4d94e2f91med.jpg[/IMG]
  21. Pegaza napewno sie uda :) Zawsze moge Ci odstapic moja heheh :)
  22. A ja chciałam miec blondynke a mam czarnulke :razz: [IMG]http://images23.fotosik.pl/133/a9bdf74f61b4a450med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Pegaza']Witam moją sliczność:loveu: czy ja się w końcu dowiem gdzie ją zakupiłaś? pytałam kiedyś na pm ale nie odpisałaś:roll: jak chcesz daj dane na pm[/quote] Witam :) Pegazo odpisalam Ci wtedy, nie wiem czemu nie dotarła wiadomosc :roll: Zaraz napisze jeszcze raz :lol: [quote name='Martya'][URL]http://images34.fotosik.pl/89/36db2b7620a685eamed.jpg[/URL] Śliiicznotka :razz: Muszę Luckiemu pokazać :diabloti::diabloti:[/quote] A my oglądałysmy Luckiego i straszny z niego przystojniaczek :loveu: Zunia tez cudna :cool3:
×
×
  • Create New...