Cześć :cool3:
Mnie też już brakuje wakacji, jutro już szkoła :shake:
Piękne widoczki i Gasskowe portrety :loveu::loveu::loveu:
[SIZE=1][COLOR=LightBlue]PS. Ewa, kim jest Twój TZ z zawodu (tzn gdzie pracuje?). Wczoraj byłam w W-wie i chyba go widziałam, tylko nie jestem pewna.[/COLOR][/SIZE]