-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
widzę że spacer się udał :loveu: Ja niestety wylądowałam w pracy, a Moli dostanie za chwilunie cieczkę, bo chłopcy już za nią biegają :razz: Czekam na fotorelacje :evil_lol:
-
[quote name='Tinka:)']ona może.:cool1:[/quote] no dobra dobra, to ja ciągle łamie coś, no ale jako odlotowa agentka powinna mi zabronić, a ona mnie wspomaga :evil_lol:
-
Wycieńczony DOBERMAN - MA DOM !!! NIEAKTUALNE
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
wysłałam wiadomość o potwierdzenie imienia, odpisują ale nie na to czego chce :roll: Niech będzie hmm Spot? podoba się? Psiak był dziś na spacerku na smyczy i bardzo ładnie się zachowywał, :multi: całkiem inaczej niż w boksie, był bardzo łagodny, dał się bez problemu głaskać , niestety tatuażu brak :shake: -
[quote name='BBeta']Dziwny wynalazek :crazyeye: Ja mam tylko szczotke dwustronną V i dwa grzebyki z obrotowymi zębami, a i tak zawsze czesze psa normalnym grzebieniem ;)[/quote] dziwny ale skuteczny, bardzo fajnie wyciąga martwy włos, nie niszcząc tego żywego, przejechałam po Moli kilka razy i zrobił mi się szorstkowłosy pies :evil_lol: Szczotek w ogóle nie używam bo szczotki tylko rozczesują włos z zewnątrz, a pod spodem zostaje zbity włos, za to grzebienie uwielbiam, ale i tak najczęściej czesze ją filcakiem, bo też fajnie wychodzi włos [quote name='Tinka:)']a co robią odlotowe agentki? pracują dla dobra kraju i prawa! :evil_lol::evil_lol: trzeba było sie nagrać:diabloti:[/quote] hehe no przecież ;) Szkoda że Molinda łamie wszystkie przepisy :evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
NightQueen replied to betty_labrador's topic in Galeria
a co tam robisz? ta telefonia to jest ten reklamowany Mobilking czy coś takiego? -
[URL]http://i30.tinypic.com/2qnsdg4.jpg[/URL] odwaliłam :evil_lol::evil_lol:
-
Ello właśnie wróciłam, miałam wam odpisać wcześniej, ale miałam Molinde na kolanach, była taka stęskniona, cały dzień mnie nie było że zmazała mi cały makijaż :evil_lol: [quote name='Tinka:)'][URL]http://images32.fotosik.pl/225/3c1ca96faa3d8afbmed.jpg[/URL] ona po prostu szuka w tych krzakach złego złoczyńcy, w końcu to odlotowa agentka. :P[/quote] Wiesz ona to chyba nie ma instynktu odlotowej agentki, jak tak grzebała w krzakach zobaczyłam że jedzie policja przez park, jeszcze tak szybko to jej nie zapinałam na smycz :evil_lol: bo oczywiście ja nie przestrzegam przepisu ze pies ma być na smyczy, nie będę sponsorować gminy przez mandaty :diabloti: żebyś to widziała to byś padła ze śmiechu, bo tak szybko ją zapinałam :evil_lol: [quote name='gops']hehe nie chyba nie bo ten pan co ja ma to ma z 70 lat i niezna sie na psach zawsze sie wymadrza a ja udaje ze ma racje :evil_lol: ale postram sie pstryknac jak bedzie ;) mozliwe ...ale teraz mi sie wydaje identyczna :razz: ile molli ma lat? bo ta jego ma okolo 2 lata :diabloti:[/quote] yy mój tata to chyba 70 nie ma :eviltong: U mnie też chodzi taki starszy pan z Kropką, takim kundelkiem mniejszym od Moli, jak mnie on wk***wia bo jak ja coś mówię do Moli to on podchodzi i zaczyna "a bo mój pies to bumie to..., bo sam go nauczyłem, a bo pani powinna swojego nauczyć tego i tego" :icon_roc: i tak na okrągło, a jego Kropeczka to nawet na zawołanie nie przychodzi. Przecież dobrze wiem czego mam uczyc swojego psa i jak :angryy: [quote name='Acia_']Dzień dobry :D Łaaa :loveu::loveu::loveu: Jakie śliczne fotki :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/193/4dda0860c1cef91bmed.jpg[/URL] Atomówki :Cool!::Cool!::Cool!:[/quote] Dobry ;) dziękuje w imieniu odlotowej agentki :evil_lol: [quote name='betty_labrador']witaj, witaj smallik, a gdzie nowe łapówki?[/quote] BETI kozo :mad: stronę wcześniej masz masę łapówek :eviltong: [quote name='xxSweetGirl93xx'][URL]http://images31.fotosik.pl/225/d32d19d35b1b6e1emed.jpg[/URL] to jest fajne:P i dlaczego bezduszny? i słodko biega:):) sliczne foty:)[/quote] ona wcale nie jest słodka, nawet kiedy śpi i mnie pluje albo przylega w nocy to też nie jest słodka, jak mi zabiera kołderkę i spycha z poduszki i jak mi zjada bezczelnie ostatnie ciastko, i na pewno słodka nie jest jak mi wyżuję całą paczkę gum :diabloti: Jest wstrętną małą kozą którą dosłownie ubóstwiam :loveu:
-
tylko 3 razy dziennie :crazyeye: ja wychodzę co 3 godziny (na prawdę, a jak mnie nie ma to chodzi sąsiadka:diabloti:)
-
hehe możliwe bo Moli to jamnik długowłosy :evil_lol:
-
Witamy :multi: co słychać u maleństwa?
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
NightQueen replied to betty_labrador's topic in Galeria
oj Bet jak ty o nas nie dbasz :placz: gdzie pracujesz? przyznawaj się :evil_lol: -
Ona dumna bo się obraziła że jej bezczelna pani polecenie wydała :eviltong: gops koniecznie zrób zdjęcie bo bym chciała zobaczy :) gdybyś nie mieszkała w Elblągu to bym pomyślała że widujesz mojego tatę z Molą :evil_lol:
-
Viki jest jeszcze dzieciakiem :loveu: więc jej wolno ;) posty się przestawiają :(
-
[CENTER][B]A u mnie jest taka nowa odmiana krzaka, u was na pewno takiej nie ma :diabloti: Krzak z wyrastającą dupą :eviltong: [IMG]http://images32.fotosik.pl/225/3c1ca96faa3d8afbmed.jpg[/IMG] i zdjęcia z cyklu Moli Mobile :evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/225/be66970449048415med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/225/f5f0396e96a8daa3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/200/7d330d7901e2517bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/200/79f491a441d19177med.jpg[/IMG] DOWIDZENIA idem do pracy :P [IMG]http://images34.fotosik.pl/225/610abe9b4c34de17med.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
-
[CENTER][B]ZDJĘCIA :loveu: leżeć [IMG]http://images29.fotosik.pl/199/d129f26d264a08bbmed.jpg[/IMG] biegniemy za kamykiem [IMG]http://images32.fotosik.pl/225/83847f034af71d07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/200/8905d4860b07a0a5med.jpg[/IMG] udaje poważną :eviltong: [IMG]http://images29.fotosik.pl/199/3973c7c44bddad08med.jpg[/IMG] Nowa rasa psa ;) PIES BEZUSZNY :evil_lol: [IMG]http://images31.fotosik.pl/225/d32d19d35b1b6e1emed.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
-
nasz ostatni to 19,20 godzina ;) wiem że to wcześnie na ostatni spacer, ale ja z Molindą wychodzę co 3 godziny zaczynając od 6 rano ;) więc ona później już nie ma nic do wypróżniania i nawet jakbym ją zabrała o 22 to już nawet siurać nie chce :p
-
Wycieńczony DOBERMAN - MA DOM !!! NIEAKTUALNE
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
No więc tak psiak imienia jeszcze nie ma :roll: (nie wiem dlaczego) Jest problem bo jest troszkę agresywny i nie pozwala żeby ktoś zaglądną mu pod pachwinę, ale założą mu kaganiec i spróbują. Jest agresywny, gdy próbuje go się bardziej ruszać to warczy, ale myślę że to przez sytuacje w jakiej jest, podchodzić do siebie pozwala i da sobie ubierać kaganiec i głaskać się. Psiak nie miał badań bo schronisko jest biedne i tylko zwierzaki w bardzo złej sytuacji są zabierane na badania (teraz w schronisku jest mały psiak który prawdopodobnie ma nosówkę jelitową :-(). Co do dobermana to jego stan się poprawia, już nabrał na wadzę, już nie widać żeber (niestety nie mam zdjęć) je i robi normalne kupki. Wraca do formy. Ale jest problem bo schronisko jest przepełnione a jak pisałam to pies starszy i do tego troskę agresywny więc będzie spory problem z znalezieniem domu dla niego :shake: SPRAWA JEST PILNA bo wiecie co się dzieje z psami agresywnymi nad którymi nikt nie ma czasu pracować w schronisku :placz: Fajnie jakby się znalazł bardzo odpowiedzialny dom tymczasowy dla niego, gdzie z nim popracują. POMOCY :placz: -
Pręgowano-szylkretowo-niebiesko-czarno-pieprzna galeria xD
NightQueen replied to puzzle's topic in Galeria
widzę że ściągałaś wreszcie program i bawisz się z grafiką ;) mogłaś sobie jakieś tło dać, a nie te kratki :p kiedy nowe zdjęcia będą? -
uu :roll: też miałam kilka takich nie miłych sytuacji, czasami to bym innego psa z chęcią zabiła, albo nie psa tylko jego właściciela :angryy:
-
[quote name='Tinka:)']niedobra :evil_lol:[/quote] trzeba bronic 5 kg stworzonka :evil_lol:
-
Ja bronie Moli, ona mnie :P z tym że ja jestem groźniejsza :diabloti:
-
Ja zostawiam czasami jak wyjeżdżam moją sunie pod opieką taty bo wiem że jej nic nie grozi, wręcz przeciwnie, on by jej krzywdy nikomu nie dał zrobić ;) Kiedyś nawet nakrzyczał na swojego brata bo celowo wujek tupną i Moli się wystraszyła i podskoczyła, ale się mu oberwało wtedy :evil_lol: Eee chciałby :) mieszkasz w domu więc możesz zawsze otworzyć drzwi ja tej możliwości nie mam wiec Moli bardzo się cieszy jak wychodzi, jakby Gram mieszkał w bloku to inaczej by sie zachowywał ;)
-
mój tata nie czepia się tego że z nią nie chodzę tylko tego że chodzę za rzadko bo czasami spóźnię się 30 min (zamiast po 3h to idzie po 3,5h na siuranie) ale już jest wojna :evil_lol: a znów jak ją wezmę na długiii spacer to jojczy że psa zamęczę, on jest przewrażliwiony na jej punkcie na prawdę ;) Ja ostatnio się w Briardach zakochałam :loveu: samoyed i husky też fajny ale charaktery mi ich nie odpowiadają zbytnio :) [QUOTE]o kurcze sporo tego sprzetu macie...my mamy tylko 3 pozadne nozyczki i 2 szczotki ....maszynki sie boi tez chcialam kupic ... ja szczotkuje mojego codziennie po 30 min i to wystarcza ;-)[/QUOTE] no trzeba niestety tyle, już mi szafki brakuje :P Ja niestety nie dam rady codziennie, bo jestem w Krk, tata dla dobra Moli jej nie tyka :P jedynie pyszczor rozczesuje jej żeby nie miała śpiochów takich wstrętnych :) Ale ogólnie pielęgnacją zajmuję się tylko ja ;]
-
Ja muszę z nią latac co 3 h bo by mi tata łeb urwał jakbym nie poszła :evil_lol: on ma fisia na jej punkcie i nie rozumie że pies wytrzyma 5h bez siurania, no ale nie! :evil_lol: Długowłosy pies to kupa pracy, ja jak się zabieram za suczydło to liczę się z tym że mam 3h z głowy :roll: samo trymowanie mi zajmuje godzinę, a gdzie rozczesywanie nóg i koszenie maszynką, już nie wspomnę o tym że chodzę za nią później i ciągle ją poprawiam bo widzę że coś nie tak jest, jakiś włos odstający albo coś :shake: Podobają mi się długowłose psy, ale teraz jak mam Mole to nie wyobrażam sobie jeszcze jednego psa który tyle wymaga, zwłaszcza że co tydzień ma generalne czesanie (te 3h) a przynajmniej 3 razy w tygodniu takie szczotkowanie na szybko co trwa około 30min :roll: noo ale czego się nie robi żeby psiak kołtunów nie miał :evil_lol: ja się ciesze że ona jest grzeczna i wszystko znosi z pokorą :) Ale z drugiej strony taki Briard mmm... :loveu::loveu: Ciągle kupuje nowy sprzęt do pielęgnacji bo ciągle coś by się przydało, do nóg inny grzebień, do głowy inny, do pleców inny, do kołtunów-filcak, do martwych włosów-trymer, nożyczek 5 rodzai, do ogona znów coś innego, maszynka ciągle trzeba czyścic żeby się nie zapchała :shake: itp. itd... ciągle czegoś brakuje i trzeba dokupić, a później brak pieniążków na obroże :placz: no ale to jest ważniejsze