[quote name='Kibaa']A co to.? :crazyeye:
A tak swoją drogą, Co tam u Molki.? ^^[/quote]
Używa się go głównie do samoobrony, działa poprzez wywołanie uczucia silnego pieczenia, połączonego z trudnością oddychania i utrzymania otwartych oczu oraz dezorientację :diabloti: a ja go potrzebuje na agresywne psy które właściciele puszczają luzem po mieście :angryy:
U zwierza w porządku, czeka ją fryzjer, ale ja jestem ostatnio leniwa i obiecuje sobie od 3 tyg że ją podetnę :evil_lol: