Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [quote name='MyszkaMiki']To jaką suchą karmę mam mu kupować??? Dzisiaj kupiłam u rzeźnika takie hmm jakieś mięso w rulonie. Napisane jest, że to dla psów. Nawet mu smakowało i zjadł. A te szynki to takie jak dla ludzi, nie są specjalnie dla piesków[/quote] Na rynku jest dużo dobrych karm. Cześć sporo kosztuje bo np Royal Canin to cena ok. 20 zł za 500gr., ale można znaleźć tańsze a dobre karmy ;) poczytaj tutaj o różnych karmach [url=http://www.dogomania.pl/forum/f472/]Karmy suche - Dogomania Forum[/url] U mnie w mieście trudno dostac dobrą karme dlatego zamwiam na internecie ;) Wiem o jakie mięso w rulonie ci chodzi, moja suka też to lubi :) to własciwie jest kiełbasa dla psa ;) Co do ludzkich szynek to odradzam, w nich jest mnustwo soli i inych przypraw które szkodza psu, więc jak już kupujesz jakies świerze mięso to poproś u rzeźnika o psie jedzenie, oni mają różne ścinki bez dodatków które można dawac śmiało psu. [QUOTE] Piesek nie jest typowo domowy. Zazwyczaj mieszka na ogrodzie w budzie ale teraz jak jest tak zimno to na noc biorę go do domu. Chyba go wykąpie bo już nawet nie widać jaki on jest ślicznie rudy :eviltong:[/QUOTE] Jeżeli chcesz go wykapać to zabierz go koniecznie na noc do domu żeby mógł wyschnąć, mokry pies na zewnątrz może nabawić się chorób, a tego przecież nie chcemy ;)
  2. [quote name='Mysia_']...a Ty na swój sposób..? :diabloti::evil_lol: tak sobie to tłumacz :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] no co :evil_lol: przynajmniej z nią pogadałbym sobie o tipsach :eviltong:
  3. nie masz nic ciekawego diabelkowa :diabloti: uwierzycie że straciłam wenę na nowe obroże :shake: chyba jestem chora :placz: nie mam ochoty na nic nowego
  4. chyba że to odpadki typowo psie, wtedy są bez soli, nie są peklowane ;)
  5. gops tymczasowiczka zostaje u was na stałe?
  6. [QUOTE]boję się go wykąpać bo jest zimno.[/QUOTE] mieszka w domu? jak tak to nie ma problemu z kąpaniem, zrób to po prostu po ostatnim spacerze, tak żeby psiak wysuszył się do rana Ja bym szynki z rzeźni dawała, ale bym zrezygnowała z Chappi bo to dziadostwo
  7. [quote name='rose']+ pustka w głowie też? czy to już nie?:evil_lol::evil_lol:[/quote] no co, na swój sposób ona mądra jest :evil_lol:
  8. [quote name='Talia.']A jaka masz?[/quote] mam literki imienia suczydła, całe wysadzane kryształkami, obroża była różowa, ale była cienka bo 1cm i kupiłam w Pl inną (też różową ale szerszą) z zwykłymi kryształkami i podmieniłam je ;)
  9. [quote name='Talia.']Ma ktos może takie cudaski [URL="http://www.petstyle.pl/?gclid=CLq2s6bLzZcCFQwgZwodDUHYCg"]Petstyle.pl sklep zoologiczny[/URL] Np. te z kryształami Swarovskiego?:cool3:[/quote] ja mam swarovskiego ale całkiem inna niż te na zdjęciach
  10. [quote name='Mysia_']rozumię, wspólne idee - tips, błyszczyki i te sprawy :lol::diabloti:[/quote] tak, dokładnie tak :loveu: plus lateks :evil_lol: chyba sobie szczelę czarne włosy
  11. ja tam lubię Jolkę :evil_lol: Jolka wymiata :loveu:
  12. [QUOTE]Ma ktos moze w miare "realne" zdjecie slonecznikow z rogz'a? [/QUOTE] a ty nie miałaś kiedys słoneczników?
  13. [QUOTE] które nie dadzą się normalnie ostrzyc gdy nie ma właściciela, nie ważne czy nie będzie go godzinę czy jeszcze dłużej[/QUOTE] ja miałam spanielka który robił się agresywny jak mnie nie było przy strzyżeniu, i atakował fryzjerkę, natomiast jak stałam obok to był baranek :evil_lol: teram mam małą sukę która jak mnie nie widziała obok wpadała w histerię i też nie dało się jej obciąć ;) ale ja to chyba mam i miałam uzależnione ode mnie psy :evil_lol:
  14. jest klika osób które szyja ubranka na zamówienie na dogo, min. taks ;)
  15. kot fajny, ale misiek taki jakiś dziwny :diabloti:
  16. [quote name='Asia & Ginger']Ale tu się zrobiło koło gospodyń wiejskich. :-o :diabloti:[/quote] zaraz na drutach zaczniemy robić :evil_lol:
  17. [quote name='rose']Kto jak kto, ale Olek chyba doskonale wiec co u Orzecha sie dzieje, więc nie trzeba mu donosic o jakimś tam dziecku, które nie jest Tomka:evil_lol:[/quote] ja nie donoszę, ja okazuje zdziwienie :diabloti:
  18. [quote name='olekg89']:lol::lol::lol::lol:kolejna durna co sie dała nabrać[/quote] :roflt: to kogo to dziecko? :evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='betty_labrador']wiesz ja nie chce nic gadac bo niektorzy sa zadowoleni z bephara czy tam gottlieba ;) tylko mowie jak jest jakosciowo :)[/quote] pożyjemy, zobaczymy ;) Wywalcie mnie z dogo, bo muszę iśc spać a nie mogę się oderwać od klawiatury :evil_lol:
  20. muszę cię zasmucić :cool3: u Orzecha już nie masz szans :eviltong: P.S on został tatusiem :-o
  21. [quote name='wiq']piszcie więcej :grin: mam z was ubaw że ja *******ę :roflt:[/quote] to miło :diabloti:
  22. [quote name='olekg89']Mateusz ,ale nie ten [..][/quote] :roflt: mam dość wrażeń na dziś dotyczących twoich upodobań, wystarczy mi :evil_lol:
  23. a trzeci to kto będzie? Mateusz? Lecoytte? :evil_lol: już nie wklejaj tu nic bo się załamie :p
  24. nie podoba mi się :eviltong:
  25. [quote name='rose']na pewno to przyjemnie, aczkolwiek piękno kiedyś zniknie i przestaną się podążać wzrokiem, więc lepiej postawić na intelekt:evil_lol:[/quote] ale super wygląd u mężczyzny nie wyklucza inteligencji, można mieć i to i to na raz, więc dlaczego by nie? :cool3:
×
×
  • Create New...