-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
NightQueen replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
to ile Ares ma w szyi że za małe ? a hiltonek dobry pewnie :cool3: -
[URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/bla/P1130491.jpg[/URL] czy on kopuluje z jej głowa ?:evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
NightQueen replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: może coś się przyda Aresowi albo Maji :evil_lol: -
tarrra la la :siara: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/[/URL] może coś się przyda :diabloti:
-
Plamka dostała nowe imię i nowy domek :)
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
To chyba jej już przeszedł lęk przed chłopami, oswoiła się mała :evil_lol: Dalej ciągnie na smyczy? -
[quote name='infers1995']Pati nie kupuj od niej:diabloti:[/quote] Tinka patrz jakiego masz wstrętnego sąsiada :mad::evil_lol::eviltong:
-
[quote name='agat21']To fajnie, że suńka jest przyjazna. To duży argument dla tych, którzy mają już zwierzaki i myślą ewentualnie o następnym..[/quote] ona z charakteru jest bardzo sympatyczna, łagodna i towarzyska, odrobinę może za ruchliwa, ale ona chce koniecznie zwrócić na siepię uwagę i być jak najdalej od schroniska :-( ale przez łapkę bardzo marnieją szanse na dom :placz:
-
[quote name='Tinka:)']widziałam ;)[/quote] ty nie oglądaj tylko licytuj :mad::eviltong: ta zielona to prawie tak twój pomarańczowy muscat :cool3: P.S Ta minolta twoja fajna jest, nie wiem po co sprzedajesz :roll: ja chyba sobie sprawie analoga, bo mi się podobają :evil_lol:
-
[quote name='Kasia&Rika']wiem, wiem ... ale ja teraz sama muszę oszczędzać:evil_lol: jeszcze mi może te raty za aparat dojdą, a laptop do spłacenia:evil_lol::evil_lol: szaleje:evil_lol:[/quote] a tu takie okazje są :diabloti: szkoda zmarnować
-
Nie rozwali się :evil_lol: chodziłam z Moli na niej i było ok, smycz krótka fakt, ale taka w sam raz do miasta na spacerek :cool3: i ta cena, gdzie rogza za tyle kupisz :diabloti:
-
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
NightQueen replied to dadiii's topic in Foto Blogi
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: -
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
NightQueen replied to Russellka's topic in Foto Blogi
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: -
Pręgowano-szylkretowo-niebiesko-czarno-pieprzna galeria xD
NightQueen replied to puzzle's topic in Galeria
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: -
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
-
Spajki (cocker Spaniel Angielski), Moje Złote Szczęście :)
NightQueen replied to Anka_ZG's topic in Galeria
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: -
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: jest eLeczka :diabloti:
-
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
-
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
-
la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
-
[B]la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:[/B]
-
la la la :siara: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086[/URL] :diabloti:
-
[quote name='Magda25']Obawiałabym sie prać w proszku. Źle wypłukany może podrażnić skórę psa. Lepiej wyprać w delikatnym płynie do prania lub w mydle.[/quote] ja piorę nie tylko obroże, ale i ubranka w pralce, gdzie powierzchni przy ciele jest więcej i nic się nie dzieje, młoda nie ma żadnego uczulenia ani nic takiego. A piorę w zwykłym vizir i lenor :evil_lol: