Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. to ile Ares ma w szyi że za małe ? a hiltonek dobry pewnie :cool3:
  2. [URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/bla/P1130491.jpg[/URL] czy on kopuluje z jej głowa ?:evil_lol:
  3. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: może coś się przyda Aresowi albo Maji :evil_lol:
  4. tarrra la la :siara: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/[/URL] może coś się przyda :diabloti:
  5. To chyba jej już przeszedł lęk przed chłopami, oswoiła się mała :evil_lol: Dalej ciągnie na smyczy?
  6. [quote name='infers1995']Pati nie kupuj od niej:diabloti:[/quote] Tinka patrz jakiego masz wstrętnego sąsiada :mad::evil_lol::eviltong:
  7. [quote name='agat21']To fajnie, że suńka jest przyjazna. To duży argument dla tych, którzy mają już zwierzaki i myślą ewentualnie o następnym..[/quote] ona z charakteru jest bardzo sympatyczna, łagodna i towarzyska, odrobinę może za ruchliwa, ale ona chce koniecznie zwrócić na siepię uwagę i być jak najdalej od schroniska :-( ale przez łapkę bardzo marnieją szanse na dom :placz:
  8. [quote name='Tinka:)']widziałam ;)[/quote] ty nie oglądaj tylko licytuj :mad::eviltong: ta zielona to prawie tak twój pomarańczowy muscat :cool3: P.S Ta minolta twoja fajna jest, nie wiem po co sprzedajesz :roll: ja chyba sobie sprawie analoga, bo mi się podobają :evil_lol:
  9. [quote name='Kasia&Rika']wiem, wiem ... ale ja teraz sama muszę oszczędzać:evil_lol: jeszcze mi może te raty za aparat dojdą, a laptop do spłacenia:evil_lol::evil_lol: szaleje:evil_lol:[/quote] a tu takie okazje są :diabloti: szkoda zmarnować
  10. Nie rozwali się :evil_lol: chodziłam z Moli na niej i było ok, smycz krótka fakt, ale taka w sam raz do miasta na spacerek :cool3: i ta cena, gdzie rogza za tyle kupisz :diabloti:
  11. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  12. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  13. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  14. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  15. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  16. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  17. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  18. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  19. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti: jest eLeczka :diabloti:
  20. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  21. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  22. la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:
  23. [B]la la la :siara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL] :diabloti:[/B]
  24. la la la :siara: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086[/URL] :diabloti:
  25. [quote name='Magda25']Obawiałabym sie prać w proszku. Źle wypłukany może podrażnić skórę psa. Lepiej wyprać w delikatnym płynie do prania lub w mydle.[/quote] ja piorę nie tylko obroże, ale i ubranka w pralce, gdzie powierzchni przy ciele jest więcej i nic się nie dzieje, młoda nie ma żadnego uczulenia ani nic takiego. A piorę w zwykłym vizir i lenor :evil_lol:
×
×
  • Create New...