Jump to content
Dogomania

papudraczek

Members
  • Posts

    777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by papudraczek

  1. Moje zaglądanie niewiele da:-( a on rzeczywiście wygląda na cudnego psiaka!! zmarnuje się w schronie:placz: ma jakieś ogłoszenia??rozumiem że jest na paluchu?? i na kwarantannie??
  2. coprawda napisałam na wątku ogólnym że planuję wyjazd ew. w niedzielę, bo robotki aż strach!! ale jak tak sprawa wygląda!! jak Tofik ma starcić po raz kolejny domek to ja postaram się poprzekladać piątkowe spotkania i być gotowa do jazdy około 12 w pt.
  3. Jak się miewa szczeniorek z rana?? rodzice się zdecydowali??
  4. Wiosno jak autko?? bo Hienuś płacze nam z tesknoty za toba;)
  5. Ja miałam się wybrac w niedzielę do schronu ale mój wyjazd stoi pod dużym znakiem zapytania!:-(wróciłam do robotki i nie wiem gdzie mam ręce wlożyć, a ja mam terminową robotę, do poniedzialku muszę dużo rzeczy zrobic! jak uda mi się do soboty wyrobić ze wszystkim to w niedzielę bede jechala!! ale nic nie obiecuję:shake:
  6. [quote name='Zmysł']chłopak Twojej dziewczyny? To pewnie bliska Ci osoba. Sorry za żart;)[/quote] rzeczywiscie bliska!;) ach ten pospiech!! mojej siostry oczywiście!!! do domku maluszku
  7. Trzymam kciuki za wesołka!! jest prześliczny
  8. ja też mogę tylko podnieść!! chłopak mojej dziewczyny szuka psa!! coprawda doga niemieckiego, ale siostra już zaczęła działać! może uda jej się go namówić na boryska!! Czy on bedzie dużym psem? jakiej wielkości jest mamusia??
  9. To straszne co ludzie wyprawiają ze zwiarzętami!! :crazyeye: brak słów:angryy: trzymaj się psiaku!! i z dala od drogi!! trzymam kciuki Dama!!!
  10. dzieńdoberek Hienku! trzymaj się malutki juz niedługo
  11. Powodzi im się;). chyba wszystkie są lepsze od tych naszych! tylko to dośc daleko a budy trzeba dowieść i zajmują troszkę miejsca!!
  12. Cudnie:multi::multi: Trzymam mocno kciuki!!!!!!!! co to za domek?? jeśli nieśmiało mogę zapytać??
  13. Biedne są te nasze psiaki!! i tak potrzebujące!!!!! Cioteczki chłopak mojej dziewczyny szuka doga niemieckiego, takiego do roku - może maci jakieś informacje o jakimś potrzebującym dogu???
  14. [quote name='met']Papudraczku, musze jednak prosic o wyjasnienie tej sprawy. do dzis pieniazki nie przyszly[/quote] przepraszam bardzo Met, ale w banku mi powiedzieli że przelewy na 100 % wyszły!! dziiś zrobiłam ogromną awanturę, bo okazalo się że nie tylko ty nie dostałaś!zobaczymy jaki będzie efekt! właśnie zrobiłam przelew z drugiego konta więc tak czy siak powinny dojść najpóźniej jutro!!
  15. On jest taki słodki i kochany!!! domku gdzie jesteś............
  16. Powodzenia Deisy!!!:multi: Oby więcej takich szczęściarzy!!!!!!!
  17. Hienuś wytrzymaj jeszcze troszkę!! mam nadzieję że autko szybko odżyje i że nic poważnego mu się nie stalo!! trzymam kciuki
  18. Super że Zuzka szczęsliwie dotarła!! i jak sięokazuje jest grzeczną dziewczynką!! trzymam kciuki za nowy domek!! mam nadzieję że to bedzie wlaśnie ten, bo psina jakoś ma starsznego pecha!!! trzymaj się Zuziu teraz może być tylko lepiej!!!!!!!!!!
  19. [quote name='an1a']Maluchy czekają na domki ;) i można zasnąć z kolegą [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/235/abd1d2b555d73a0a.jpg[/IMG][/URL][/quote] maluchy sa słodkie!! a ten ich kolega wygląda identycznie jak mój Kacper:lol:!! wierzę że domki szybko się znajdą!!!
  20. bywa!! złośliwość rzeczy martwych!! Hienek czekał tyle czasu że kilka dni więcej nie bedzie dla niego tragedią!! ważna że na szanse na lepszą przyszłość!!
  21. oj pecha masz dziewczynko!! miejmy nadzieję ze znajdziesz kochny domek!! i to szybko!!
  22. Mocno trzymam kciuki!! mam nadzieję że Pani niezniechęci się pierwszym złym odruchem Zuzui!! np. warknięciiem!! Zuziu bądz grzeczną dziewczynką!! trzymam kciuki
×
×
  • Create New...