-
Posts
777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by papudraczek
-
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
papudraczek replied to Karena's topic in Już w nowym domu
ok!!to ja czekam na jakiś znak i będę działać dalej jak dziewczyny wyrazą chęć!!!:roll: -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
papudraczek replied to Karena's topic in Już w nowym domu
mam koleżankę która będzie jutro jechała ze słupska do sopotu!! jeżeli ma jakąś skrzynkę to może go zabrać!! w sopocie małegomogą przechwycić moi rodzice bo będą w sopocie na weekend i w niedzielę przekazali by go komuś kto go przywiezie do wawy!!! jest jeszcze jedna opcja!! dziś ze słupska do wawy jedzie mój kolega!!! mógłby psiaka wziąć!! ale mały musiałby dotrzeć jak najszybciej do słupska!! a w wawie jakoś bym go przetrzymała do niedzieli!!! choć mój chłop nie będzie za bardzo zadowolony!! :razz: -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
papudraczek replied to Karena's topic in Już w nowym domu
dziewczyny!! czy mały ma jakąś skrzyneczkę!!?? -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
papudraczek replied to Karena's topic in Już w nowym domu
hej dopiero tu trafiłam!! rozpuściłam już informacje o potrzebie transportu wśród znajomych z gdańska!!! trzymam kciuki!! mam nadzieję że się coś znajdzie -
Stał się cud Bleki po 7 latach ma domek!!!!
papudraczek replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
pokazuj się śliczny!! wierzę że KTOŚ uratuje cię przed samotnością w mrozne zimowe dni!!! trzymam kciku!!! -
Klusia już w nowym domku :)))))))) Dziękiujemy wszystkim za pomoc!
papudraczek replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
w dalszym ciągu potrzebny domek dla kulseczki!! hopsaj maluszku po domek!! -
dzielny malec!!! dumna jestem z niego!! tylko że w sobotę znów czeka go mały szok!!! mam nadzieję że tam się równie szybko zaadoptuje!!!:multi:
-
Stał się cud Bleki po 7 latach ma domek!!!!
papudraczek replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='betinka24']Oby ktos go wreszczie ktos go zauwazyl to naprawde cudoowny psiak ktory nie powinien juz dluzej przebywac w schronisku, on tam tak bardzo cierpi!!!:placz:[/quote] Też mam taką nadzieję!! są jeszcze ludzie na tym świecie którzy pokochaję tą psinę!!! :shake: ja niestety narazie nie mam możliwości na zapewnienie mu ciepłego domku!! już mam jednego łobuza!! pytam znajomych ale chętnych brak!!!:-( Haloooo!!! tu jesteśmy!!! potrzebny dom!!!!!!!!!!!!! -
Stał się cud Bleki po 7 latach ma domek!!!!
papudraczek replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
hopsaj Blekuś po domek!! może w końcu cię ktoś zauważy i pokocha!!!! -
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=darkorange]Hej hej Asiu, bede wiedziala po poludniu , teraz jestem, w szkole na kole przygotowawczym do olimpiady informatycznej. Za ok 2 godziny ide z malym na dluuugi spacer, zobacze jak zachowuje sie na łące. buźka pa:loveu:[/COLOR][/B][/quote] I jak maluszek na spacerku?? grzeczne było malenstwo?
-
Klusia już w nowym domku :)))))))) Dziękiujemy wszystkim za pomoc!
papudraczek replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='papudraczek']Jak się ma Kluseczka!!?? Nikt w dalszym ciągu nie interesuje się ślicznotką!!?? Na jaki adres mogłabym przesłać Karmę temu maleństwu!!??[/quote] Dzięki za adres!! właśnie towar został zakupiony!! najpóźniej powinien być u Ani za 2,3 dni!!!!! nie będzie tego zbyt dużo ale zawsze coś!!!! tylko tyle mogę zrobi dla tego maleństwa -
Klusia już w nowym domku :)))))))) Dziękiujemy wszystkim za pomoc!
papudraczek replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Jak się ma Kluseczka!!?? Nikt w dalszym ciągu nie interesuje się ślicznotką!!?? Na jaki adres mogłabym przesłać Karmę temu maleństwu!!?? -
Stał się cud Bleki po 7 latach ma domek!!!!
papudraczek replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Nikt nie chce dać odrobiny miłości tej cudnej istotce!!!:placz: Tyle już wycierpial!! zasłuduje na dddduuuuuużżżooooooooo ciepła!!!!!!!!! -
hej!! jak chcesz ciężki przypadek to mam do adopcji 2 szczeniaki ok 6 miesięcy, które wychowywały się u chłopa na wsi i straszliwie boją się ludzi!! możesz je znalezc w moim wątku "4 wesołe szczeniaczki szukają dobrych domów" a jak się ma nasze przestraszone maleństwo?? w dalszym ciągu brak zainteresowania?
-
Hej !! emdziołek jak tam zachowuje się nasz bohater cziko!!??? kiedy jedzie do domku w ełku???coś wiadomo!?? w sobotę jedziemy do pozostałych łobuzów!! spróbujemy złapać 2 dzikusy i je zaszczepić!! bo okazała się że chłop jeszcze tego nie zrobił choć już 2 razy dostawał pieniądze na szczepionki:shake: poza tym czasu coraz mniej a pozostałe wariaty nie maja domków!!! chyba bede miała psiarnię w domu!!!;)
-
:multi:ale jestem szczęśliwa!!! żeby jeszcze pozostałe dostały takie szanse:placz:
-
:multi:ale się cieszę!! cziko jest cudnym psiakiem i zasługuje na dobre życie!! wierzę że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu!!! :loveu: oby pozostałe udało się dobrze wyadoptować!!
-
Moje malenstwa!! mam nadzieję że chiko jakoś znosi rozstanie!!??:oops: ciężko mu bedzie ale mam nadzieję że będzie miał o wiele lepsze życie!!! szkoda że do Ełku nie mogły pojechać od razu 2:-( !!! byłoby im razniej!! i mam nadzieję że nasze dzikusy będą mogły tam dożyć pźnej starości albo dadzą radę sie jakoś zsocjalizować!!