-
Posts
777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by papudraczek
-
pan ze wsi gdzie mieszka Mała zgodził się żeby została ona do czasu znalezienia domu:multi: musimy tylko jej zapewnić wyżeywienie i opiekę weterynaryjną!! trzeba ją wysterylizować także trochę kosztow bedzie!!! ale Mała nie trafi do schronu!!!
-
[quote name='ma_ruda']No to może trzeba ogłosic, że Suzi ma domek:evil_lol:[/quote] oj chciałaby móc tak ogłosić ale chyba nie bardzo jest to realne:shake: rodzice mają już dwa psy i nawet nie chcą myśleć o stałym następnym chociaż niesmialo ich zachęcam:lol:
-
przypominam!! dziwczynki czekają
-
porozwieszałam ogłoszenia dziewczynek po weterynariach warszawskich ale cisza!!:placz: a Suzi coraz bardziej panoszy się w domu moich rodziców!! już śpi z nimi w łóźku!!! jest ponoć słodka i bardzo kochana
-
Ale dziewczynka ładnie wygląda!!! musi przechodzić spore metamorfozy:evil_lol: ale trzeba nadrobić 4 lata!! bardzo się cieszę że jest jej dobrze!!! proszę ja wyściskać
-
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
papudraczek replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Dzięki za pocieszenie. To miłe, że nie tylko ja mam takiego swira. :)[/quote] Nie jesteście sami!! ja też zaliczam się do takiej grupy wariattów!!:lol: do tego dochodzi rano wcześniejsza o godzinę pobudka bo psiak musi się wyszaleć!!!:roll: Proszę wymiziać Andzię ode mnie i moich rodziców!! -
Emdziołek banerek jest super!! masz racje one są prawie identyczne!!
-
[quote name='ma_ruda']Np tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98581???????????[/URL][/quote] wstawię Suzi może coś z tego wyjdzie dzięki:-(
-
[quote name='ma_ruda']Banerek ekstra:lol:, ale jak zrozumiałam emdziołek tez sie pogubiła? Adopcyjne perypetie suniek są tak zawiłe, ze mimo wcześniejszego uporzadkowania przez papudraczek, ja wciąż nie moge sie połapać:shake:. Może lepiej byłoby założyc suniom (tzn. Małej i Suzi???) nowy wątek? Albo zostawic ten ale znowu z edycją pierwszej strony i zmianą tematu wątku?[/quote] Załatwione tytuł i pierwsza strona dopasowane do dzisiejszej rzeczywistości!! jeżeli macie jakieś sugestie to czekam!! mam nadzieję że znajdziemy domki!! Suzi po sterylce czuje się dobrze!!
-
Zrobiłam Suńkom nowe allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=273604288"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=273604288[/COLOR][/B][/URL]
-
też mogę wystawić gdzieś Malkę łobuziarę;) zrobię jej ogłoszenie na alegratce. i mogę wystawić allegro!! tylko trzeba wymyślić jakiś fajny tekst i rzeczywiście potrzebne namiary na kontaktową osobe??
-
Super banerek Emdziołek! tylko głupio jakoś tak wyszło bo hiena zostaje u tego nowego gospodarza!! to Mała szuka domku!!
-
Nikt już nie zagląda do Suniek!!:placz: kto je zechce pokochać!!???? Suzi jutro idzie na zabieg!!
-
Sunki się przypominają:-(:-(
-
Kraków - Pies przywiązany kablem do drzewa. ma dom
papudraczek replied to .Ania.'s topic in Już w nowym domu
:multi::multi:fantastycznie!!! ale się cieszę!!! zasługuje na dużo miłości!!!!!! -
Dziś poznaliśmy przyczynę oddania Suzi. Nowi Państwo byli tak wspaniałomyślni że nie przypilnowali jej. Suzi jest w ciąży. pozbyli się poprostu problemu. czekamy na koniec cieczki i robimy sterylkę:placz:. nie ma innego wyjścia. Emdziołem prześlij mi proszę na pv namiary (adres, nazwisko, ew. telefon) tych "fajnych i odpowiedzialnych" ludzi. z chęcią zamienię z nimi parę słów:mad:
-
dziewczynki w dalszym ciągu liczą i czekają na domki:-(
-
:multi:Brawo Mela!! Świetnie że tak szybko doszla do siebie!!! musi nadrabiać starcone lata w schronie!! możemy prosić o jakieś zdjątka:oops:
-
Kraków - Pies przywiązany kablem do drzewa. ma dom
papudraczek replied to .Ania.'s topic in Już w nowym domu
jedna wielka słodycz;) -
Emdziołek czy możesz im zrobić jakies banerki!!??znasz się na tym??