[quote name='sharka']Mika poznaje zasady panujace w domku, uczy sie naszego rozkladu dnia i znaczenia gestow, my uczymy sie jej sygnalow. W zasadzie zostalo nam oduczenie jej podkradania jedzonka. Siusiu na dywanie juz nie ma ;) Po tym tygodniu to juz nasza Mika, a ona chyba zaakceptowala nowy dom, bo szczeka na nieznane jej osoby, ktore wchodza do domu :) Wyslalam kilka fotek do Roxany, niestety mala jest bardzo zywa i nielatwo ja fotografowac. Mysle ze zamieszczenie tych zdjec bedzie dobrym podsumowaniem i zakonczeniem :) Pozdrawiam Was serdecznie :D Pa[/quote]
:multi:Cieszą mnie te dobre wiadomości z super domku Miki:multi: