[quote name='iwop']Powiem szczerze - Misai jest śliczna, słodka i troche za gruba... Nikt jesj nie chce i nikt nawet nigdy nie zadzwonił. :shake: Podejrzewam, że zostanie w przytulisku na zawsze... Widocznie szczęście odziedziczyła po swojej mamie, nad która znęcał się jakiś psychopata wyrywając jej pazurki i wybijając żeby. Wypada się tylko cieszyć, że ją to ominęło...:-(
jej przywiązanie do zabaweczki z piszczącym pieskiem nadaje się do filmu...[/quote]
Misiątko jest ładną sunią, dlaczego dziwi mnie i smuci, że nikt Jej nie chce. Ma tylko zabaweczkę. Jaki ona ma charakter???