[quote name='iwop']Origami - chyba nie doczytałas dokładnie co pisze malaiza..:shake:
Misiątko nie ma domu - malaiza traci z powodu Misi mieszkanie :-o
[SIZE=4]PRZESTAŃCIE WIĘC RADZIĆ... SORRY.:angryy:[/SIZE][/quote]
Doczytałam!!!!!
Mam swoje zdanie na temat tej całej sprawy. Nie wypowiadam się, bo nie chce nikogo oceniać. Do oceny jest Ktoś inny, Ten co zna całą prawde. Myśle, że malaiza oczekiwała na porade a nie na krytyke. Szkoda Misiątka, dlatego warto jeszcze powalczyć!!!!