-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Jak będzie zimno lub bardzo sypalo to nie przyjde, bo ostatnio jestem co troche przeziebiona a nie chce się rozłożyć na wyjazd :( Ale mam w planach akcje ogłoszenia, mam nadzieje, ze w weekend mi sie uda. Co do moich aktualnych ogłoszeń: [URL="http://www.e-zwierzak.pl/autor/46/"]e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/szukaj/?u=836305"]ale.gratka[/URL] - ale nie wiem czemu, mam 30 ogłoszeń a przynajmniej u mnie z tego linku wyświetla się tylko połowa... Mam jeszcze założone 2 konto, ale na razie bez ogłoszeń ;) [URL="http://www.psy.pl/adopcje/go:user:27559/"]psy.pl[/URL] I jeszcze kilka innych serwisów, listę w weekend uaktualnię.
-
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Faktycznie nieciekawie... :( Kurde... Myślę, że to może być właśnie wynik stresu no i przede wszystkim schroniska - Kumpel zawsze był psem wolnym, niezależnym a nagle został zamknięty w małym boksie... zaczął się frustrować, zmieniać, nie radził sobie, co był po nim zresztą widać - a teraz nagle kolejna zmiana o 180, Kumpel nie wie co się dzieje więc próbuje się bronić - szkoda tylko, że akurat w taki sposób:( -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
też tak myślę jak Modliszka, trzymam kciuki:) -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']no zdziwieni:( pojade do nich chyba w sobotę, jak znajdę chwilę i zobaczę jak jest faktycznie[/QUOTE] 16 lat? No to trochę dziwne, chociażby ze względu, że nie są już traktowanki jak małe dzieci, więc zadrość raczej odpada, nieostrożność itp. Na mnie tam się nie rzucał... -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Super:) To trzeba się jeszcze umówić co do piątku. W jakich mniej więcej godzinach byłby transport ( optymalnie, do południa czy raczej po?). Ostatecznie można isc w czwartek do schronu i naszykowac wszystko, zeby psiak był tylko do odbioru ;) -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Rany!!!! Co za zaje""""ste wieści! Nareszcie! Powodzenia Kumpelku! :) :multi: -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']aha to na dzień dzisiejszy Atena pojechała by tylko do wiosny, a od wiosny trzeba szukać dalej?? [B]Gosia zapytaj proszę, może za zwrot zawiózł by dziewczyny na miejsce?[/B][/QUOTE] [quote name='Lu_Gosiak']słuchajcie jestem po rozmowie z Wiosna i mam super wiesci.... Patryk od Wiosny moze Ateenke przywieść do nich - koszt ok.110zł tam na miejscu sterylka - jutro sie dowiemy bo Partyk u swojej wetki ja u swojej odnosnie ceny sterylizacji - Wiosna Ja w domu przetrzyma - ZA DARMO!!!!i potem [B]Patryk Ja moze zawiesc po zdjeciu szwow do domku[/B] I CO WY NA TO??????????????[/QUOTE] To chyba wszystko jasne co do Ateny, tylko nasza mini spanielka zostaje bez transportu:( Może daloby się to jakoś połączyć za zwrotem kosztów? To jeszcze szczeniak.... -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Dobra. Trzeba umówić sunie na sterylkę, niech będzie Dobroń (chyba, że da się u Kuby a żeby w Dobroniu była w szpitaliku tylko). W tym czasie będziemy szukały transportu, rozumiem, że od biedy na trasie Pabianice- Częstochowa już jest, pozostaje znaleźć 'tylko' dalszą, będę się rozglądać. Trzeba coś robić, bo szkoda czasu, jeszcze domek się zniecierpliwi. -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Nie ma co, wychowała sobie rodzinę Lara:evil_lol: I prawidłowo, mój pies też zmienił obyczaje w rodzinie;) -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']nie no patka bierze za trasę i jak jest kilka psów to dzieli to "od łebka" ale skoro obydwa psy sa nasze to to nieistotne, a poza tym ona jest z W-wy więc trzeba doliczyć 300km:([/QUOTE] Nie no, to jest dosyć istotne, bo pani od spanielki ma się dołożyć 200zł, więc atena potrzebowała by tylko reszty 'od nas' ale to i tak sie nie opłaca, bo za dużo wyniesie droga z w-wy :( -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Tyle kasy za transport? CHyba się ludzia w głowie przewraca.... Czy Pan od ateny jest w stanie zwrócić chociaż częśc kasy za trnasport? Mamy 200zł od spanielki, trzeba to jakoś połączyć. A Pati? Tylko ona podobno bierze od psa, a nie za całość tak? nic nie przychodzi mi rozsądnego do głowy... -
Dziękuje za głosy:)
-
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, ale gdyby w schronisku zapewnili jej miejsce w szpitaliku, na własnym kocyku? nie różniło by się to jakoś zbytnio od lecznicy, a bez żadnych kosztów. Sterylki, i to te 'schroniskowe' są często robione, sunie dochodzą do siebie, a Atena będzie w lepszym stanie niż one. Nie wiem, jak uważacie... można by zapytać w schronisku, czy mają miejsce zeby ja przetrzymac w budynku, jeśli nie, no to wtedy poczekała by w lecznicy... A może w tej w dobroniu, w której była nasza Sunia od szczeniaków? Jaki tam było koszt? -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']no ale trzeba go sprawdzać jak był już sprawdzany??w takim razie powinnyśmy zapisać ją na zabieg. Kasiu a ile jest kasy wpłaconej?może z deklaracji weźmiemy na sterylkę?czy ja mam zapłacić z PK?[/QUOTE] Mamy 410zł wpłat, myślę, że jak dziewczyny się zgodzą to kasę może wzięłybyśmy z nich? Bo rozumiem, że wybieramy opcję 'płatną' czyli w lecznicy? Ja osobiście też ją popieram, bo Atena nie jest w najlepszej formie i lepiej, żeby sterylizację miała wykonaną porządnie, z małym nacięciem -
[quote name='Kana']Wzięłabym ją bez odjęcia ręka! Ale mam morderce w domu :P Chyba że sunia ma już DT. Ciekawe gdzie jest ?? Sunia nie ma dt:( Jest w schronisku w Pabianicach. Początkowo była w ciepłym pokoju pracowników, teraz została przniesiona do kociarni z powodu braku miejsc - niestety, nie jest tam ciepło, mimo że dogrzewane, to woda w misce w nocy zamarza:( A co do samej suni, ja również jestem w niej zakochana:) Na dniach założę jej wątek. Sunia ma też wyróżnione allegro, oto ono http://allegro.pl/show_item.php?item=881793955
-
widzę, że Kabi jak był piękny tak jest:) I że nie da się zadążyć za waszą galerią gdy nie śledzi się jej regularnie;P Sweet - mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale przy okazji mojej wizyty chciałabym was zaprosić na wątek w moim podpisie, będę bardzo wdzięczna:)
-
Już piszę PW do CIebie ;)
-
Trafiłam na watek przez bannerek, i aż oczom nie wierzę, że Loluś przeszedł tak kosmiczna metamorfozę! :) Trzymam kciuki za Lolka! ;)
-
[FONT=Comic Sans MS]Imię:[/FONT] Bajka [FONT=Comic Sans MS]Plec: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]suka[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]2 lata[/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Na oko ok. 5-6kg - nie była jeszcze ważona.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Miejsce: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Pabianice[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Jeszcze NIE[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Nieznany[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Zgodna z psami/sukami.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Nieznany[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Trafiła do nas jeszcze z mlekiem, złapana w kamienicy gdy biegała od drzwi do drzwi w największe mrozy, nikt nie chciał jej wpuścić, nie wiadomo co stało się z maluszkami:([/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Bajka jest wesołą, malutką nakolankową suczką. Łagodna i towarzyska do wszystkich, uległa, z dziećmi też nie powinno być problemu, aczykolwiek nie miała z nimi u nas styczności[/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS]. [FONT=Comic Sans MS]Kontakt: Tel. 793 046 770 po godz.17 ; [email protected] ' pw : kasia14[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Wątek: [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Brak[/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/FONT]