-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
[quote name='modliszka84']Generalnie hosting zdjęć bardzo psuje ich jakość, więc jest to możliwe. Kasia - a co robimy ze sterylką? Ja mogę napisać do gazety, pewnie da się załatwić ogłoszenie, tylko jak tu potem wyegzekwować sterylizację...?[/QUOTE] Szczerze mówiąc, kompletnie zapomniałam o sterylce.... I nie wiem co teraz...
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ma, pakiet ponad 70 ogłoszeń + aktualnie wyróżnione allegro -
[CENTER] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5164/63835674.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7027/92095062.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1042/61805524.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9587/12567026.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/618/46457775.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2264/11917197.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2306/57834674.jpg[/IMG] [LEFT]Na razie nie mam zbyt wiele ładnych zdjęć, jak pogoda dopisze to postaram się zrobić coś fajnego, chociaż to nie łatwe bo Lila nie lubi pozować;) Generalnie mam wrażenie, że na kompie u mnie maja dużo lepszą jakość.... [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Domku szuka LILA! Nie będę jej na razie zakładała jednak wątku bo w sumie i tak pewnie nie cieszyłby się zbyt dużym zainteresowaniem ;) Proszę tylko o pomoc w ogłaszaniu suni. Może ma któraś z was możliwość poproszenia, aby umieścili ją w którejś z pabianickich gazet? A teraz o samej Lili - wesoła, towarzyszka sunia. Łagodna, bywa nieśmiała do obcych, szczególnie do facetów. Umie ładnie chodzić na smyczy, przychodzi na zawołanie, jest kontaktowa. Szybko się uczy, jest w trakcie poznawania komend. W domu wzorowa : niekłopotliwa, kładzie się i leży a jak ktoś ją pogłaszcze to już w ogóle jest w siódmym niebie. Umie zachowywać czystość, sygnalizuje chęć wyjścia. Zgodna z innymi psami/suczkami. Chętnie się bawi, biega, lubi piłeczki i inne tego typu sprawy. Ma ok. 10 miesięcy. Kontakt może być na kogoś z was lub na mnie (696 766 883 i [email][email protected][/email] - tel. tylko po godz.15) [CENTER] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1875/58036421.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9291/95239065.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8906/57407739.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3678/84206607.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3466/98190437.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='piechcia15']myślę, że dlatego był dzisiaj taki urodzaj w szczeniakach bo padły ofiarą dzisiejszego artykułu w naszej gazecie że tyle szczeniaków mamy:( i właśnie Łaciaty był na zdjęciu i ten kochany mały rudzielec puchaty... słuchajcie szczeniak Mela ma jechać na dniach do Warszawy, czy sprawdzamy dom? Pani mieszka gdzieś chyba na Pradze. Miałby kto się tam przejść??[/QUOTE] Chyba będzie cieżko, ja już szukam i szukam i w końcu chyba DIF sie przejdzie do pana od Tosi a przynajmniej taką mam nadzieję - czekam na odpowiedź od niej... W tym tygodniu przyjedzie jeszcze facet z łodzi obejrzeć nasze szczeniaki - ma już jakiś faworytów z allegro. Psa chce niedużego do mieszkania.
-
[quote name='piechcia15']czy któraś z was mogłaby podskoczyć na Pragę sprawdzić domek?bo jest fajna babka chętna na szczeniaka i zgadza się na wizytę i sama po psa przyjedzie, to może wzięłaby Dosię?jeszcze jej o tym nie mówiłam ale powiem.:)[/QUOTE] Ten gościu z Wawy który chce Tosię też ma przyjechać zaraz po wizycie i tez myślałam zeby go poprosic zeby wziął Dosię...
-
Do adopcji poszły 4 następujące szczeniaki: Z kociarni 2 sunie biszkoptowe Ze szpitala taki 'większy' szczeniak wilkowaty ( w sumie nie wiem który, bo nie wchodziłam tylko p. Patrycja mi mówiła) i jeszcze jakiś w łaciaty ( myślę, że chodzi o tego niskopodwoziowego biszkopta śmiesznego bo zaden inny nie przychodzi mi do głowy) Na tymczasie u mnie jest Lila. Ma ok. 9 miesięcy, więc w sumie też szczeniak jeszcze głupiutki ;) Niebawem założe jej wątek na który już zapraszam ;) [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2678.jpg"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2678.jpg.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]W schronisku cały czas jest ten biały terrierek - wiece kiedy mają po niego przyjechać? Mam jeszcze jednego chętnego na szczeniaka, chciałby się umówić z nami i zobaczyć szczeniaki na żywo (widział na grupowym allegro). Piesek ma mieszkać w domu razem z kotem. Facet zgadza się na wizytę przed/po adopcyjną, umowę itp. Więc myślę, że można się z nim umówić na sobotę... [/LEFT] [/CENTER]
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
dziękujemy, może tym razem.... -
Napisałam do kilku osób, czekam na odpowiedź. Myślę, że Tosia tam 'powędruje' dlatego podmieniłam jej wyróżnione allegro na Baksa. Jeżeli coś nie wypali to najwyżej wystawię jej raz jeszcze. Magda - usuń z allegro Baksa i zostaw samego Wedla - bo po co ma mieć 3 allegra ( jeszcze które usuną, bo to nie regulaminowo) i zostanie u Agi i u mnie wyróżnienie. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=984710174[/url]
-
[quote name='mmd']W Warszawie dużo cioteczek jest... SBD mi robi dziś wizytę, jest z Pragi PD, ale do Wawra ma kawał drogi....[/QUOTE] Właśnie dlatego może znacie kogoś z tamtych okolic, zebym nie pisała do wszystkich ciotek bo po co ciągać kogoś z drugiego końca miasta ;) Zaraz napisze jeszcze na wątku dziewczyn z wawy ;)
-
[B]Dobra wiadomość, trzymajcie kciuki :)[/B] Mam domek dla Tosi. Poszukuje teraz kogoś do wizyty przed adopcyjnej. Potencjalny właściciel jest z Warszawy, mieszka przy wiadukcie na Marsa, dawna Praga Południe, obecnie Wawer. Dom z ogrodem, w domu zawsze ktoś jest bo facet mieszka z mamą, która jest już na emeryturze. W domu sunia starsza rhodesian która akceptuje inne zwierzęta oraz 4 koty. Zgadza się na wszystkie warunki (sterylka, umowa, wizyta). Wie, że mała będzie potrzebowała dużo czasu i cierpliwości bo najwazniejsze miesiace zycia spędziła w schronie. No, to macie kogoś z tamtych okolic do wizyty ?:) A... po sunie sam przyjedzie, więc tak pomyślałam, że jakby to szybko załatwic to może zgodzi się zabrać ze sobą Dosię jak ładnie poprosimy....?
-
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Przypominam..... -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
''Wesołych'' świąt Klifuś :( -
Dosia czeka cierpliwie
-
[quote name='piechcia15']poryczałam się czytając jej allegro:( :) taka duża dziewczynka a taka beksa:) już mam rezerwację na pierwszego szczeniaka z 6:) Mela pojedzie do warszawy jak tylko wybije jej termin:)czyli po świętach. Zamieszka z drugim psiakiem i dziećmi i fajną rodzinką. Sunię oczywiście wysterylizują, bo zawsze tak robili z suczkami.[/QUOTE] Super! To trzymam kciuki! O Tosię nikt nie pyta...:(
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
kasia14 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bery - 2 letni, niesamowity psiak. Zgodny z innymi psami/sukami. Chętny do zabaw, kontaktowy. Umie chodzić na smyczy. Łagodny, towarzyski. No generalnie normalny, rodzinny pies. Wykastrowany. Schron w Pabianicach (łodzkie) [CENTER] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1083/24186946.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3785/40777949.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] -
Orzech - sympatyczny kundelek. Umie chodzić na smyczy. Kontaktowy, wesoły. Zgodny z psami. Młody, ale nie wiem ile ma lat, obstawiam, ze ok. 3-4. Do schroniska trafił niedawno. Zgodny z psami/suczkami. Łagodny, towarzyszki. [CENTER] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9092/76818860.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5097/12429135.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4874/62872876.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9947/27599873.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2166/13683268.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]